5 superzestawów Lego City do 100 zł

Dzięki klockom Lego City mały miłośnik budowania może wyposażyć swoje miasteczko w wyjątkowe pojazdy. Cała kolekcja jest bardzo duża i w zróżnicowanym przedziale cenowym. Przedstawiamy 5 super zestawów Lego City do 100 zł, które dadzą wiele możliwości zabawy i rozwiną wyobraźnię małego majsterkowicza. Sprawdź, co możesz znaleźć na Allegro.

Iwona Szadkowska Iwona Szadkowska / 25-04-2017

Dzięki klockom Lego City mały miłośnik budowania może wyposażyć swoje miasteczko w wyjątkowe pojazdy. Cała kolekcja jest bardzo duża i w zróżnicowanym przedziale cenowym. Przedstawiamy 5 super zestawów Lego City do 100 zł, które dadzą wiele możliwości zabawy i rozwiną wyobraźnię małego majsterkowicza. Sprawdź, co możesz znaleźć na Allegro.

1. Lego City Szybki pościg

Lego City Szybki pościg to zestaw przeznaczony dla dzieci w wieku 5–12 lat. Składa się on z 294 elementów i umożliwia wcielenie się w policjanta, pilota lub złodzieja. Dodatkowo znajdziemy tu aż 3 pojazdy do zbudowania – helikopter, radiowóz pościgowy i sportowe auto. W policyjnym helikopterze, jak na prawdziwe Lego przystało, wirniki się obracają, osłonę kokpitu można zdjąć, a linę rozwinąć za pomocą wyciągarki.

W sportowym aucie znajdziemy miejsce na ukradzione pieniądze i sztabki złota. Wyciągarka umożliwia opuszczenie policjanta do sportowego auta i złapanie złodzieja. Zestaw zawiera również drobne akcesoria, takie jak: kajdanki, krótkofalówka, 2 sztabki złota, 2 banknoty oraz zapora drogowa do złożenia. Dzięki temu wyścig nabiera tempa i daje wiele możliwości zabawy. Wymiary pojazdów po złożeniu to: helikopter – 11 x 33 x 26 cm, radiowóz – 4 x 11 x 5 cm, auto sportowe – 4 x 12 x 5 cm. Ceny zestawu Lego City Szybki pościg zaczynają się od około 100 zł.

2. Lego City Foodtruck z pizzą

Po ekscytującym wyścigu każdy może nieco zgłodnieć, dlatego w Lego City nie powinno zabraknąć porządnego foodtrucka. Jeden z super zestawów Lego City to Foodtruck z pizzą , gdzie każdy wygłodniały mieszkaniec może znaleźć drobną przekąskę. Zestaw składa się z furgonetki, skutera, stolika z parasolem i drobnych akcesoriów. Furgonetka ma otwierane boki i kuchnię z tyłu. Do zestawu dołączono minifigurkę kucharza i klienta, a także takie dodatki, jak pudełko do pizzy, cała pizza, porcja pizzy i frytki. Koszt zestawu to około 80 zł.

3. Lego City Samolot transportowy

Kolejnym super zestawem Lego City do 100 zł może być Samolot transportowy . Z jego pomocą możemy przetransportować paczki do wysyłki i przewieźć je z jednego miasta do drugiego. W zestawie znajduje się minifigurka pilota i pracownika lotniska, samolot transportowy o wymiarach 10 x 24 x 27 cm, przesyłki i wózek ręczny. Zestaw składa się ze 157 elementów i jest przeznaczony dla dzieci od 5. roku życia. Cena – około 80 zł.

4. Lego City Wóz strażacki z drabiną

Mali strażacy również znajdą w Lego City coś dla siebie. Zestaw Wóz strażacki zawiera płonącą beczkę z ropą, 2 minifigurki strażaków w profesjonalnych strojach, a także dobrze wyposażony wóz na platformie z rozkładaną drabiną i czarny wąż strażacki. Dodatkową atrakcją jest zamontowana w wężu wyrzutnia, z której można wystrzelić klocki imitujące wodę. Wśród akcesoriów znajdziemy gaśnicę, krótkofalówkę i ognioodporny kombinezon dla strażaka. Cały zestaw liczy 214 elementów. Kosztuje około 80 zł.

5. Lego City Wyścigowy zespół quadowy

Dla szukających wrażeń mamy zestaw Lego City Wyścigowy zespół quadowy . Zawiera 2 minifigurki kierowców quadów, pickup, przyczepę i 2 quady do jazdy w trudnym terenie. Specjalna pochylnia w przyczepie ułatwia załadowanie na nią quada. W zestawie znajdziemy także klucz, koło zapasowe i baryłkę z paliwem do przygotowania maszyn do jazdy. Wymiary pickupa to 7 x 15 x 6 cm, przyczepy – 3 x 14 x 6 cm, a quadów – 3 x 5 x 4 cm. Zestaw liczy 239 elementów. Kosztuje około 80 zł.

Zestawy Lego City dają niezwykłą frajdę przy tworzeniu i odgrywaniu ról, dzięki czemu rozwijają wyobraźnię. Są bazą do gry Lego City Undercover, w której można wcielić się w tajnego agenta. Za pomocą własnych zestawów Lego City dziecko może samo zaaranżować wspaniałą akcję, pościg za złodziejem lub ugasić pożar na stacji benzynowej, a później ze spokojem może wybrać się na przekąskę do foodtrucka na ulubioną pizzę.

Sprawdź też zestawy klocków Lego Ninjago!

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro