5 super zestawów Lego Star Wars do 100 zł

Klocki Lego cieszą się dobrą passą od lat. Uwielbiają je mali i duzi, dziewczynki i chłopcy. Wśród szerokiej gamy zestawów bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie. Niekwestionowanym hitem są zestawy Lego Star Wars nawiązujące do kultowej sagi – Gwiezdnych Wojen. Na prawdziwych fanów czekają niebanalne zestawy, przeznaczone nie tylko dla dzieci.

Anna Bator Anna Bator / 21-04-2017

1. Lego Star Wars Transport Szturmowców – cena ok. 62 zł

Zestaw ze szturmowcami jest przeznaczony dla dzieci od 6 do 12 lat. W jego skład wchodzą 4 minifigurki szturmowców z możliwością wyboru broni oraz 4 wyrzutnie z pociskami. Transporter ma wieżyczkę strzelniczą i jest w stanie przetransportować swoich żołnierzy. W zestawie znajdziemy też dodatkową amunicję. Zestaw jest kompatybilny z innymi produktami z serii Lego Star Wars , co pozwala na rozbudowywanie imperium.

2. Lego Star Wars Pojedynek na Naboo – cena ok. 106 zł

Fani Gwiezdnych Wojen będą zachwyceni tym zestawem, ponieważ w jego skład wchodzą minifigurki Qui-Gona Jinna, Obi-Wana Kenobi oraz Dartha Maula. Zabawę urozmaicą laserowe drzwi otwierane przy pomocy specjalnej dźwigni oraz katapulta dla figurek. Klocki pozwalają na odtworzenie sceny z pierwszej części sagi Mroczne Widmo, pojedynku między Jedi a Sithem, w którym Qui-Gon Jinn i Obi-Wan Kenobi muszą zmierzyć się z Darthem Maulem w generatorze na Naboo.

3. Lego Star Wars Okręt Bojowy – cena ok. 45 zł

Mimo że ten zestaw klocków jest nieco mniejszy od wspomnianych wcześniej, wcale nie ustępuje im atrakcyjnością zabawy. Zawiera 84 klocki, z których zbudujemy okręt bojowy Wookiego. Do zestawu dołączona jest jego dokładnie wykonana minifugurka. Statek ma otwieraną kabinę, w której umieścimy figurkę oraz ruchome skrzydła pozwalające na manewry podczas lotu. Okręt Wookiego jest wyposażony w 2 rakiety gotowe do ataku na nieprzyjaciela. Sam Wookie ma kuszę, z którą również może stanąć do walki. Zestaw Lego Star Wars Okręt Bojowy proponowany jest dla dzieci powyżej 6. roku życia. Jest doskonałym pomysłem na prezent, można go też łączyć z innymi zestawami Lego.

4. Lego Star Wars Mikromyśliwiec – cena ok. 42 zł

Wśród Mikromyśliwców znajdziemy Wahadłowiec oraz U Wing. Pierwszy z nich, Wahadłowiec Krennica, pozwala na zabawę w nawiązaniu do filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Zestaw zawiera minifigurkę pilota imperialnego wahadłowca oaz wahadłowiec ze składanymi skrzydłami i miotaczami klocków. U Wing zaś nawiązuje do Gwiezdnych Wojen: Rogue One. Również zawiera minifigurkę pilota, miotacze klocków oraz silniki odrzutowe i otwierany kokpit. Dzięki możliwości składania skrzydeł miotacze celnie trafiają w przeciwnika, a dodatkową bronią jest pistolet blasterowy pilota U-Winga.

5. Lego Star Wars Rebel Trooper – cena ok. 54 zł

Zestaw Star Wars Rebel Trooper to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla amatorów gwiezdnych przygód. Opakowanie zawiera motośmigacz z możliwością dołączenia 2 miotaczy klocków oraz posadzenia minifigurek (dołączone do zestawu). Dodatkowo motośmigacz jest wyposażony w armatę laserową i amunicję. W skład wchodzą także minifigurki żołnierzy Rebelii, broń, amunicja i pojazd, który można rozbudować. Zestaw nawiązuje do wspomnianego wcześniej Łotra i jest przeznaczony dla dzieci powyżej 6. roku życia.

Zobacz więcej zestawów Lego Star Wars!

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro