5 super zestawów Lego Batman do 100 zł

Komiksowi superbohaterowie od lat cieszą się rosnącą popularnością. Wszystko za sprawą filmów, które przyciągają do kin widzów w różnym wieku. Książeczki dla dzieci, a nawet bajki, także kreują superbohaterów, z którymi najmłodsi uwielbiają się utożsamiać. Nikogo więc nie dziwią gry i klocki bazujące na historii np. Batmana. Jego wielbiciele mogą spać bez obaw, że zabraknie im pomysłów na zabawę rodem z filmu akcji, bowiem Lego gwarantuje wiele godzin zabawy ze wspaniałymi zestawami Lego Batman.

Anna Bator Anna Bator / 27-04-2017

1. Lego Batman Motocykl Catwoman – cena ok. 90 zł

Ten zestaw przeznaczony jest dla dzieci od 7. roku życia. Zauroczy zarówno chłopców, jak i dziewczynki, które marzą o zostaniu superbohaterką. Motocykl Catwoman to zestaw trzech figurek: Catwoman, Batgirl i Robina. Batgirl i Robin planują napad na jubilera, który Catwoman musi powstrzymać. Do zestawu dołączony jest motocykl kobiety-kota oraz fragment ulicy do zbudowania, w skład którego wchodzą otwierane drzwi, latarnie i szyld. Wszystko tworzy fragment miasta, na którego mieszkańców czeka wiele zasadzek. Czy Catwoman powstrzyma Robina i jego ekipę? Przekonajcie się sami tworząc własną historię dzięki Lego Motocykl Catwoman.

2. Lego Batman Balonowa ucieczka Jokera – cena ok. 54 zł

Balonowa ucieczka Jokera pozwoli dziecku na odtworzenie sceny pojedynku w elektrowni Gotham. W skład zestawu wchodzi ruchoma bomba, silos z funkcją wybuchu i miotacz liny z hakiem. Nie może także zabraknąć dwóch najważniejszych figurek, a więc Batmana i Jokera. Ten ostatni posiada wyjątkowy plecak wypełniony kolorowymi balonami, który pozwoli mu uciec z najgorętszego miejsca w całym mieście Gotham. Na szczęście dzieci wiedzą, jak wraz z Batmanem, powstrzymać złoczyńcę i zapobiec realizacji jego planu. Zestaw można rozbudowywać innymi zestawami Lego, co pozwala na kreatywną zabawę.

3. Lego Juniors Batman i Superman – cena ok. 80 zł

Także młodsze dzieci mogą dać się porwać fascynującej zabawie z ulubionym superbohaterem dzięki Lego Juniors Batman i Superman vs Lex Luthor. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci od 4. roku życia. W jego skład wchodzi Batmobil i miotacz dysków w jaskini Człowieka-Nietoperza. Zestaw zawiera 164 elementy, w tym pojazd-robot Lexa Luthora. Lego Juniors posiadają większe elementy niż tradycyjne klocki Lego, przez co są łatwiejsze w złożeniu, jak i zabawie. Uroku zabawie doda pojazd Batmana, który wyruszy w pościg za Luthorem po ulicach miasta.

4. Lego Lodowy Atak Mr. Freeze’a – cena ok. 96 zł

Jeśli twoje dziecko jest nieustraszonym bohaterem, który pragnie stawić czoła złu, ten zestaw będzie strzałem w dziesiątkę, bowiem Batman potrzebuje pomocy, aby obronić elektrownię w Gotham. W skład zestawu wchodzi ruchomy egzoszkielet Mr. Freeze’a z miejscem na minifigurkę i zamrażającym miotaczem klocków oraz figurka Batmana z pełnym uzbrojeniem, w tym miotaczem ognia. Klocki pozwalają na wymyślanie własnych scen i akcji, jak również łączą się z innymi zestawami od Lego. Lodowy Atak przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7. roku życia.

5. Lego Batman i Kobieta-Kot – cena ok. 65 zł

Ten niewielkich rozmiarów zestaw Lego zyskał dużą popularność zarówno wśród chłopców, jak i dziewczynek. Zawiera dwa pojazdy i dwie figurki – Batmana i Kobiety-Kota, które pozwalają na dowolną zabawę według wyobraźni i pomysłów dziecka. Batmobil posiada skręcające się koła oraz ciekawy wygląd: logo Batmana i płomienie wychodzące z rury wydechowej. Przód samochodu Kobiety-Kota wygląda jak koci pyszczek, a z tyłu znajdziemy koci ogon. Co więcej, do zestawu dołączone są akcesoria skradzione przez bohaterkę, w tym diamenty! Klocki są łatwe do złożenia, dlatego przeznaczone są dla dzieci już od 5. roku życia. Zestaw zawiera 79 elementów, dzięki czemu można zabrać go w podróż jako czasoumilacz dla dziecka.

Czytaj więcej o zestawach Lego do 100 zł

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro