10 wyjątkowych zestawów Lego Star Wars na Święta 2017

Gwiezdne Wojny zachwycają nie tylko na ekranie, ale i pod choinką. Wspaniałe zestawy Lego Star Wars to doskonały pomysł na prezent dla każdego fana kosmicznych mocy. Znane wszystkim statki wraz z figurkami bohaterów wywołają uśmiech na twarzy obdarowywanego i pozwolą na wspaniałą zabawę.

Anna Bator Anna Bator / 15-11-2017

1. Millenium Falcon – cena katalogowa: 699,99 zł

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych statków, Sokół Millenium, to idealny pomysł na upominek dla każdego fana Gwiezdnych Wojen. Szczegółowo dopracowany model ma odłączany kokpit, w którym mieszczą się 2 minifigurki oraz podwójne działo sprężynowe. Statek ma ruchome i otwierane elementy oraz skrytki i schowki na amunicję. W zestawie dostajemy aż 6 minifigurek, w tym m.in. Reya, Hana Solo i Chewbaccę.

2. Zwiadowca I – cena katalogowa: 319,99 zł

Ten trójpłatowiec jest stworzony do kosmicznych przygód. Posiada spężynowe działka na skrzydłach i włazy z magazynami broni. W środku znajdziemy m.in. celę więzienną z miejscem na minifigurkę. Zestaw zawiera 3 ludziki Lego, broń oraz takie akcesoria, jak np. kajdanki. Statek wyposażono w obrotowe miejsce dla pilota, otwierany kokpit i boczne włazy.

3. Transformacja Dartha Vadera – cena katalogowa: 129,99 zł

Klocki pozwalają na odtworzenie sceny transformacji Anakina w Lorda Vadera. Zbudujemy z nich coś w rodzaju stołu operacyjnego, na którym można ułożyć minifigurkę. Obracające się łóżko dokonuje metamorfozy wraz z aplikacją hełmu. Darth Vader potrafi użyć swojej mocy, aby wysadzić droidy, jak również walczyć świetlnymi mieczami.

4. Grot – cena katalogowa: 399,99 zł

Fascynujący statek z kokpitem i podnoszoną szybą pozwoli na kreatywną zabawę w wymyślanie kosmicznych przygód. Na swoim pokładzie kryje wyjątkowy kryształ – źródło zasilania statku. Ma wysuwany taran oraz sprężynowe działa do bezpośredniej walki z przeciwnikiem. Do zestawu dołączone są 3 minifigurki oraz droid. Wśród akcesoriów są m.in. pistolety ręczne, blasterowe i wózek z narzędziami.

5. Turboczołg klonów – cena katalogowa: 559,99 zł

Ten ogromny zestaw składa się aż z 903 klocków, z których może powstać fantastyczny turboczołg – krocząca maszyna o wielkości 31 cm. Ma 10 kół, amortyzowane zawieszenie, wieżyczkę obserwacyjną i mnóstwo innych niebanalnych funkcji. Wśród elementów znajdziemy 6 minifigurek, w tym Luminara Unduli oraz dowódcę klonów Gree.