Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

10 wyjątkowych zestawów Lego Star Wars na Święta 2017

Gwiezdne Wojny zachwycają nie tylko na ekranie, ale i pod choinką. Wspaniałe zestawy Lego Star Wars to doskonały pomysł na prezent dla każdego fana kosmicznych mocy. Znane wszystkim statki wraz z figurkami bohaterów wywołają uśmiech na twarzy obdarowywanego i pozwolą na wspaniałą zabawę.

Anna Bator Anna Bator / 15-11-2017

1. Millenium Falcon – cena katalogowa: 699,99 zł

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych statków, Sokół Millenium, to idealny pomysł na upominek dla każdego fana Gwiezdnych Wojen. Szczegółowo dopracowany model ma odłączany kokpit, w którym mieszczą się 2 minifigurki oraz podwójne działo sprężynowe. Statek ma ruchome i otwierane elementy oraz skrytki i schowki na amunicję. W zestawie dostajemy aż 6 minifigurek, w tym m.in. Reya, Hana Solo i Chewbaccę.

2. Zwiadowca I – cena katalogowa: 319,99 zł

Ten trójpłatowiec jest stworzony do kosmicznych przygód. Posiada spężynowe działka na skrzydłach i włazy z magazynami broni. W środku znajdziemy m.in. celę więzienną z miejscem na minifigurkę. Zestaw zawiera 3 ludziki Lego, broń oraz takie akcesoria, jak np. kajdanki. Statek wyposażono w obrotowe miejsce dla pilota, otwierany kokpit i boczne włazy.

3. Transformacja Dartha Vadera – cena katalogowa: 129,99 zł

Klocki pozwalają na odtworzenie sceny transformacji Anakina w Lorda Vadera. Zbudujemy z nich coś w rodzaju stołu operacyjnego, na którym można ułożyć minifigurkę. Obracające się łóżko dokonuje metamorfozy wraz z aplikacją hełmu. Darth Vader potrafi użyć swojej mocy, aby wysadzić droidy, jak również walczyć świetlnymi mieczami.

4. Grot – cena katalogowa: 399,99 zł

Fascynujący statek z kokpitem i podnoszoną szybą pozwoli na kreatywną zabawę w wymyślanie kosmicznych przygód. Na swoim pokładzie kryje wyjątkowy kryształ – źródło zasilania statku. Ma wysuwany taran oraz sprężynowe działa do bezpośredniej walki z przeciwnikiem. Do zestawu dołączone są 3 minifigurki oraz droid. Wśród akcesoriów są m.in. pistolety ręczne, blasterowe i wózek z narzędziami.

5. Turboczołg klonów – cena katalogowa: 559,99 zł

Ten ogromny zestaw składa się aż z 903 klocków, z których może powstać fantastyczny turboczołg – krocząca maszyna o wielkości 31 cm. Ma 10 kół, amortyzowane zawieszenie, wieżyczkę obserwacyjną i mnóstwo innych niebanalnych funkcji. Wśród elementów znajdziemy 6 minifigurek, w tym Luminara Unduli oraz dowódcę klonów Gree.

6. Ucieczka Rathtara – cena katalogowa: 399,99 zł

Na frachtowcu Han Solo i Chewbacca trzeba złapać Bala-Tika i jego kompanów. Na szczęście statek posiada liczne pułapki, dzięki którym jest to możliwe. Wśród figurek jest 2 Rathtarów z ruchomymi mackami i mnóstwo akcesoriów, w tym pistolety blasterowe, miotacze klocków i wiele wiecej.

7. Imperialny wahadłowiec Krennica – cena katalogowa: 459,99 zł

To doskonały pomysł na podarunek dla każdego fana Gwiezdnych Wojen i kosmicznych statków. Wyposażony jest w rozkładane płaty, otwierany kokpit oraz zbrojownię i działa. W zestawie dostajemy 4 minifigurki oraz plecaki bojowe i pistolety. Jest on przeznaczony dla dzieci powyżej 9 lat.

8. Szturmowiec ze Scarif – cena katalogowa: 99,99 zł

Ciekawym prezentem może być figurka Szturmowca do złożenia z klocków. Wyposażony jest w sprężynową wyrzutnię i miotacz klocków. Ma ruchome kończyny, dzięki czemu można ustawić go w dowolnej pozycji. Do zestawu dołączona jest dodatkowa amunicja oraz dwulufowy blaster.

9. AT-TE kapitana Rexa – cena katalogowa: 599,99 zł

Krocząca maszyna kapitana Rexa to składający się z prawie 1000 elementów kosmiczny czołg z ruchomymi nogami, obrotowym działem i zapasem amunicji. Wyposażony jest w 2 wysięgniki, podnośnik i otwierany dach. Do zestawu dołączono 2 blastery, karabiny i miecz świetlny Piątego Brata.