10 najfajniejszych gadżetów Star Wars

Szał na Gwiezdne Wojny nie maleje. Film, którego akcja toczy się w odległej galaktyce, wciąż jest popularny wśród najmłodszych. Bohaterów sagi cenią i przedszkolaki, i dzieci już trochę starsze. Postaci z filmu są niemalże wszędzie, a dzieciaki uwielbiają gadżety z nimi, dlatego postanowiliśmy się im przyjrzeć. Oto 10 najciekawszych i najfajniejszych.

Ewa Rycerz Ewa Rycerz / 17-05-2017 / aktualizacja: 18-12-2017

1. Budzik Star Wars

Gwiezdne Wojny są nie tylko na zeszytach szkolnych, butach i ubraniach. Spotkamy je także na gadżetach związanych z wystrojem wnętrz. Przykład? Budzik. Na Allegro dostaniemy taki o klasycznym okrągłym kształcie z dzwonkiem oraz kilka rodzajów tych nietypowych.

Ciekawą opcją dla miłośnika sagi George’a Lucasa będzie zegarek elektroniczny w kształcie kultowego robota R2D2. Budzik jest wyposażony w wyświetlacz godziny i projektor, dzięki któremu godzina może być wyświetlana na ścianie. O pobudce urządzenie informuje charakterystycznymi dźwiękami, jakie wydawał R2D2. Cena – ok. 150 zł.

2. Gwiezdna lampka

Szukasz lampki do pokoju miłośnika Gwiezdnych Wojen? Wybierz taką z motywem Stormtrooper. Lampa LED jest zasilana na baterie i daje delikatne, ciepłe światło.

3. Poduszka Star Wars

Oryginalnym gadżetem w pokoju będzie również poduszka. Można wybrać klasyczną, kwadratową, uszytą z materiału z motywem Star Wars lub taką w kształcie maski Lorda Vadera.

4. Szczoteczka do zębów Star Wars

Twoje dziecko ciągle zapomina o myciu zębów? Obowiązek ten będzie łatwiejszy do zapamiętania dzięki szczoteczce z postaciami z Gwiezdnych Wojen. Można wybierać zarówno spośród „zwykłych”, jak i tych z czasomierzem.

5. Kosmetyki Star Wars

Dla nieco starszych miłośników walki między ciemną a jasną stroną Mocy mamy kosmetyki sygnowane Star Wars. Dostępne są żele pod prysznic, wody toaletowe, szampony. Można też kupić specjalne zestawy upominkowe.

6. Namiot Star Wars

Auta, rowery, hulajnogi, rolki i wiele, wiele innych zabawek mają swoje odpowiedniki z motywami z Gwiezdnych Wojen. Wiosną i latem warto przyjrzeć się zabawkom ogrodowym i do wody. Po pierwsze – namioty. Możemy kupić klasyczny, niewielki namiot o zaokrąglonym dachu, który będzie odpowiedni dla młodszych dzieci. Poza tym dostępne są domki w kształcie statku kosmicznego.

7. Zabawki ogrodowe z Gwiezdnych Wojen

Twoje dziecko marzy o locie statkiem kosmicznym rodem z Gwiezdnych Wojen? Teraz to możliwe… dzięki dmuchanej zabawce. Pompowany X-Wing pozwoli dziecku przenieść się do odległej galaktyki i poczuć jak bohaterowie sagi. Zabawy w wodzie nie będą miały końca. Do kompletu możesz dokupić koło i dmuchane rękawki.

8. Zestawy szkolne Star Wars

O tym, że w szkole nie wypada nie mieć gadżetu z Gwiezdnych Wojen, wie niejeden uczeń. Dlatego w piórnikach kilkulatków znajdziemy ołówki, długopisy, gumki do ścierania, korektory i wiele innych artykułów szkolnych opatrzonych właśnie postaciami ze słynnej sagi. Na Allegro można kupić specjalne zestawy z różnymi przedmiotami z tej samej serii.

9. Portfel z Gwiezdnych Wojen

To jednak nie wszystko. Dzieciom spodobają się też portfele z ulubionymi bohaterami. Tutaj mamy do wyboru zawieszane na szyję saszetki oraz portfele na rzepy. Możemy ponadto kupić portfel w formie breloczku lub klasyczny – w postaci książeczki.

10. Brelok Lego Star Wars

Gadżetem towarzyszącym kluczykom do domu może być brelok. Lego Star Wars wypuściło na rynek serię niewielkich breloczków będących jednocześnie postaciami z Gwiezdnych Wojen. Mamy do wyboru Mistrza Yodę, Lorda Vadera, R2D2, C-3PO, Luke Skywalkera i wiele innych figurek LEGO.

Sprawdź więcej gadżetów Star Wars:

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro