10 modeli maszynek do strzyżenia godnych polecenia
Zdaniem eksperta

10 modeli maszynek do strzyżenia godnych polecenia

Większość z nas w przypadku chęci zmiany fryzury wybiera się do salonu, gdzie profesjonalista z fryzjerską finezją tworzy nam nowe dzieło na głowie. Są jednak osoby, które wolą strzyżenie domowe. Oczywiście chodzi nie tylko o podcinanie włosów, ale także przycinanie brody czy wąsów. Oto maszynki do strzyżenia, które są godne polecenia.

udostępnij

Daniel LaskowskiDaniel Laskowski / 24-09-2015

Trymer to bardzo proste w obsłudze urządzenie. Dzięki niemu możemy przystrzyc swoją brodę, wąsy, okolice bikini, a nawet pozbyć się owłosienia w nosie i uszach. Producenci tworzą coraz to ciekawsze modele, aby w jak największym stopniu zadowolić klientów. Możemy być pewni, że wybierając jedną z wymienionych w tym artykule maszynek do strzyżenia będziemy zadowoleni z zakupu.

Poniżej przedstawiamy maszynki do strzyżenia, którymi powinny zainteresować się osoby chcące samodzielnie zmieniać fryzurę bądź likwidować owłosienie z różnych części ciała.

PHILIPS MULTIGROOM SERIES 7000 MG7720/15

Pierwsza maszynka do strzyżenia to produkt firmy Philips. Jest to uniwersalne rozwiązanie dla osób, które chcą jednym trymerem móc stworzyć stylizację na ciele. Model posiada w zestawie czternaście nasadek. Dzięki wodoodpornej obudowie mamy możliwość korzystania z maszynki pod prysznicem. Czas pracy na baterii wynosi do 120 minut.

PHILIPS QC5115/15

Maszynka do strzyżenia Philips QC5115/15 oferuje jedenaście ustawień długości: od 3 do 21 mm. Możemy także strzyc się bez nasadki grzebieniowej. Wtedy uzyskamy długość zaledwie 0,5 mm. Różnica pomiędzy kolejnymi ustawieniami wynosi 2 mm. Dzięki zaokrąglonym nasadkom oraz ostrzom nie musimy obawiać się o podrażnienia skóry. Jest to maszynka działająca tylko z przewodem zasilającym.

Remington Alpha HC5150

Maszynka do włosów Remington Alpha HC5150 wyposażona jest w silnik Pro Power, który to oferuje bardzo szybkie i przede wszystkim precyzyjne działanie dla wszystkich rodzajów włosów, nawet afro-karaibskich. Można ją stosować zarówno na mokrych jak i suchych włosach. Ostrza „advanced steel” są samoostrzące. W zestawie mamy dwa grzebienie z piętnastoma ustawieniami długości, od 3 do 42 mm. Maszynka może być używana zarówno z przewodem zasilającym, jak i bezprzewodowo. Wtedy działa przez trzydzieści minut. Na obudowie znajduje się wskaźnik ładowania.

Babyliss E971E Pro 51 Titanium

Babyliss E971E Pro 51 Titanium posiada ostrza ze stali nierdzewnej, które pokryte są powłoką tytanową. W praktyce oznacza to precyzyjne strzyżenie włosów o długości powyżej 0,5 mm. Ostrza są nie tylko samosmarujące, ale i demontowane dzięki czemu możemy umyć je pod bieżącą wodą. Za sprawą wbudowanego akumulatora możemy używać maszynki przez godzinę bez konieczności podpinania jej do ładowarki.

Wahl Stainless Steel Trimmer 9818-116

Tym razem oferujemy trymer dla mężczyzn, który posiada wbudowany akumulator pozwalający na aż 240 minut pracy. Ostrza stalowe są samoostrzące, a głowica pozwala na strzyżenie nie tylko włosów, ale także brody i całego ciała. Możemy także użyć trzech wymiennych nakładek, aby dokładnie wystylizować zarost na twarzy oraz zlikwidować włosy w uszach i nosie. Głowica goląca jest zdejmowana, co ułatwia utrzymanie jej w czystości.

Philips series 9000 HC9450/15

Maszynka Philips HC9450/15 jest to produkt dla wymagających użytkowników. Przede wszystkim wyposażona jest w panel dotykowy, oferuje automatyzację ustawień długości, a także funkcję pamięci. Mało tego, mamy tytanowe ostrza, które bardzo dokładnie przycinają naszą fryzurę, a sama maszynka oferuje aż 400 ustawień długości – od 0,5 mm do 42 mm (co 0,1 mm). Oczywiście pomagają w tym trzy regulowane nasadki grzebieniowe. Za sprawą wbudowanego akumulatora możemy bezprzewodowo używać tego produktu przez dwie godziny. Czas ładowania wynosi 1 godzinę. Osoby posiadające grube włosy będą zadowolone z funkcji turbo, która zwiększa prędkość strzyżenia, natomiast dwustronnie naostrzony element tnący zapewnia dwa razy szybsze strzyżenie włosów.

Philips Series 5000 HC5450/80

Kolejna maszynka firmy Philips, która nie jest zwykłym trymerem do włosów. Przede wszystkim element tnący, a konkretnie ostrza wykonane są ze stali szlachetnej. Regulowana nasadka grzebieniowa (od 0,5 mm do 23 mm, odstęp co 1 mm) pozwala na szybkie i precyzyjne cięcie włosów. Dzięki temu możemy wybierać pośród dwudziestu czterech ustawień długości. Maszynka za sprawą wbudowanego akumulatora możemy bezprzewodowo strzyc włosy przez 90 minut. W zestawie oprócz regulowanej nasadki grzebieniowej do brody znajdziemy także futerał.

Panasonic ER-GP 80

Panasonic ER-GP 80 to produkt dla najbardziej wymagających. Przede wszystkim posiada silnik liniowy, który rozpędza się do 10000 obrotów na minutę. Niezależnie od poziomu naładowania czy grubości włosów, za sprawą technologii Constant Control System uzyskamy stałą moc, a to zapewnia precyzyjne cięcie. W zestawie znajdziemy trzy grzebienie, które pozwalają na strzyżenie w trzech różnych długościach: 3-4 mm, 6-9 mm oraz 12-15 mm. Długość cięcia regulujemy pokrętłem znajdującym się na obudowie. Możemy regulować pięć pozycji od 0,8 do 2 mm w odstępach co 0,3 mm. Akumulator ładuje się w godzinę, co pozwala na działanie maszynki do strzyżenia przez 50 minut. Na obudowie umieszczono wskaźnik LED, który informuje nas o niskim poziomie naładowania baterii.

Moser Chromstyle 1871

Produkt firmy Monster to przede wszystkim maszynka dla profesjonalistów. Oczywiście możemy z niej korzystać także w domu. Trymer posiada głowicę tnącą MagicBlade z ostrzem o szerokości 46. Dzięki wskaźnikowi LED będziemy wiedzieli jak długo będziemy mogli jeszcze korzystać z niej bez potrzeby podłączania do prądu. Chromstyle 1871 może pracować przez 90 minut bez doładowywania. W zestawie znajdziemy cztery nasadki grzebieniowe: 3, 6, 9, 12 mm. Za sprawą suwaka możemy regulować długość strzyżenia w pięciu stopniach, w zakresie od 0,7 do 3 mm.

Braun HC5030

Maszynka do strzyżenia firmy Braun posiada możliwość zapamiętywania ostatnich parametrów. To oznacza, że nie musimy za każdym razem ustawiać jej na nowo. Wyposażono ją w dwadzieścia cztery ustawienia długości cięcia w zakresie od trzech do dwudziestu czterech milimetrów. Model ten jest wodoodporny. W zestawie otrzymujemy także szczotkę, która zapewnia utrzymanie HC5030 w czystości. Maszynka może przez czterdzieści minut pracować bezprzewodowo za sprawą wbudowanych akumulatorów.

oferty sponsorowane

Czy ten artykuł był pomocny?