Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

ALTERNATOR 028903028C GOLF IV A3 OCTAVIA 1.6

49,00 zł
Przesyłka płatna z góry
 • Przesyłka kurierska 19,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 1 sztuki
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Używany
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Producent części:
  Bosch
 • Produkt regenerowany:
  Nie
 • Typ samochodu:
  Samochody osobowe

Opis

Specyfikacja techniczna

RODZAJ CZĘŚCI : ALTERNATOR

MARKA : VW , AUDI , SKODA

MODEL : GOLF IV , A3 , OCTAVIA

SYMBOL : 028903028C

SILNIK : 1.6

UWAGI : GWARANCJA

MATauto

ul. Długa 23f

72-006 Szczecin - Mierzyn

dojazd: tutaj mapka

woj. zachodniopomorskie

Tel. 91 431 83 77

Tel. 668 746 798

poczta@mat-auto.pl

Dostawa i płatność
od 19,00 zł

Lokalizacja: Szczecin, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
19,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1-2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
22,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1-2 dni robocze

Punkty odbioru

MATauto
Długa 23f
72-006 Szczecin-Mierzyn
woj. zachodniopomorskie
email: poczta@mat-auto.pl
tel.: 914318377

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00
 • sobota 09:00 - 14:00

płatność tylko gotówką
do odbioru natychmiast
kontakt nie jest wymagany

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

MATauto
Długa 23 F
72-006 Mierzyn
Dodatkowe informacje

1. Firma  MATauto udziela gwarancji na używane silniki i skrzynie biegów na okres 30 dni od daty zakupu.

2. Stan techniczny silników i skrzyń biegów wynika z ich dotychczasowej eksploatacji i uwzględnia naturalny stopień zużycia. 

3. Gwarant zapewnia zamianę silnika lub skrzyni biegów w przypadku uznania reklamacji przez Gwaranta.

4. Nabywca po stwierdzeniu usterki zobowiązany jest powiadomić niezwłocznie Gwaranta o zaistniałym fakcie i dostarczyć część pod adres firmy. 

5. Gwarancja nie obejmuje: -wszelkich uszczelnień wodno-olejowych   -drobnego osprzętu   -wszelkich regulacji. 

6. W przypadku braku części na zamianę Gwarant zwraca Nabywcy kwotę zakupu. 

7. Nabywca traci uprawnienia wynikające z gwarancji w przypadku: -uszkodzenia plomb gwarancyjnych, -nieprawidłowego zamontowania silnika lub skrzyni biegów -zastosowania olejów (jeżeli chodzi o stan i ilość niezgodnie z zaleceniami producenta) -niewymienienia na nowe uszczelniaczy półosi w przypadku skrzyni biegów . 

8. Uprawnienia z tytułu gwarancji nie obejmują prawa Nabywcy do domagania się zwrotu utraconych zysków ,lub poniesionych kosztów montażu silnika lub skrzyni biegów w przypadku gwarancyjnej konieczności wymiany, po stwierdzeniu usterki. 

9. Nabywca nie może przed uruchomieniem silnika wymienić zaplombowanego przez firmę MATauto paska rozrządu. Po uruchomieniu i sprawdzeniu silnika nabywca zobowiązany jest powiadomić firmę MATauto o dokonanej czynności,a następnie  pod rygorem utraty gwarancji,wymienić pasek rozrządu i pompę wody na nową.   

10. W przypadku uszkodzenia silnika powstałego przy wymianie paska rozrządu nabywca traci gwarancję. 11.Reklamacja rozpatrzona będzie tylko po okazaniu dowodu zakupu oleju,filtra i pompy wody-dot. Silnika lub oleju i uszczelniaczy w przypadku skrzyni biegów. Reklamacja rozpatrzona będzie po okazaniu dowodu montażu części w autoryzowanym serwisie. 

12. Objęte gwarancją zespoły napędowe nie są częściami nowymi o czym Nabywca musi być świadomy w związku z powyższym przedmiot sprzedaży może konsumować olej bądź płyny w ilościach analogicznych do przebiegu i wskazań producenta. 

          MATauto www.mat-auto.pl Długa23D , 72006 Mierzyn Tel. 914318377        poczta@mat-auto.pl 

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

MATauto
Długa 23F
72-006 Mierzyn

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY :

1.  Konsument, który zawarł umowę sprzedaży na odległość może odstąpić od  niej bez podawania jakiejkolwiek przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z  wyjątkiem kosztów, o których mowa poniżej.

2. Termin do  odstąpienia od umowy sprzedaży na odległość wygasa po upływie 14 dni od  objęcia towaru w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego  osobę trzecią, inną niż przewoźnik, a w przypadku gdy umowa sprzedaży na  odległość obejmuje wiele towarów, które są dostarczane osobno, partiami  lub w częściach – od objęcia w posiadanie ostatniego towaru, partii lub  części, dla pozostałych umów – od dnia ich zawarcia.

3.  Uprawnienie do odstąpienia od umowy sprzedaży na odległość może zostać  zrealizowane przez konsumenta poprzez przesłanie jednoznacznego  oświadczenia o odstąpieniu na adres:

MATauto Długa 23F 72006 Mierzyn poczta@mat-auto.pl

Oświadczenie  o odstąpieniu można złożyć na prezentowanym wzorze formularza, jednak  nie jest to obowiązkowe. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie  oświadczenia przed jego upływem. 

4. W przypadku  odstąpienia od umowy sprzedaży na odległość Sprzedawca zwraca wszystkie  otrzymane od konsumenta płatności, w tym koszty dostarczenia towaru (z  wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez konsumenta  sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia  towarów oferowany przez Sprzedawcę), niezwłocznie, a w każdym przypadku  nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany  o decyzji konsumenta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży  na odległość. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich  samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez konsumenta w  pierwotnej transakcji, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inne  rozwiązanie; w każdym przypadku konsument nie ponosi żadnych opłat w  związku z tym zwrotem.

5. Sprzedawca wstrzyma się ze  zwrotem płatności do czasu otrzymania towaru lub do czasu dostarczenia  Sprzedawcy dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie  nastąpi wcześniej.

6. Towar należy odesłać lub przekazać na adres: MATauto Długa 23F 72006 Mierzyn poczta@mat-auto.pl,  niezwłocznie.Termin jest zachowany, jeżeli konsument odeśle towar przed  upływem terminu 14 dni. 

7. Konsument ponosi  bezpośrednie koszty zwrotu towaru. W przypadku odstąpienia od umowy  sprzedaży na odległość towaru , który ze względu na swój charakter nie  może zostać w zwykły sposób odesłany pocztą konsument ponosi  bezpośrednie koszty zwrotu towaru w wysokości: dla towarów o wadze do 30  kg do 40 zł, a dla towarów o wadze ponad 30 kg do 200 zł. 

8.  Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości towaru wynikające z  korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia  charakteru, cech i funkcjonowania towaru. 

9. Jeżeli  konsument zażądał rozpoczęcia świadczenia usług przed upływem terminu do  odstąpienia od umowy sprzedaży na odległość zobowiązany jest do  uiszczenia ich ceny proporcjonalnie do zakresu świadczeń spełnionych do  chwili, w której poinformował Sprzedawcę o odstąpieniu od umowy  sprzedaży na odległość. 

10. W chwili odstąpienia przez  konsumenta od umowy sprzedaży na odległość wygasają powiązane z nią  umowy dodatkowe zawarte przez konsumenta, jeżeli na ich podstawie  świadczenie jest spełniane przez Sprzedawcę lub osobę trzecią na  podstawie porozumienia ze Sprzedawcą. Konsument nie ponosi kosztów  związanych z wygaśnięciem tych umów, z wyjątkiem kosztów określonych  powyżej. Jeżeli umowa dodatkowa została zawarta z osobą trzecią,  przedsiębiorca informuje tę osobę o odstąpieniu przez konsumenta od  umowy sprzedaży na odległość.

O sprzedającym
ads11
ads11
90,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

40

 

4

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,7

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

4,6

Dane firmy

Adam Mateuszczyk
MATauto
Długa 23 F
72-006 Szczecin-Mierzyn
REGON: 511413399
NIP: 845-172-54-94

Kontakt

 • 668 *** *** (pokaż)
 • 91 *** ** ** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota
09:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Nasza historia ... 

    Naszą historię ze sprzedażą części zaczęliśmy już w 1999 roku w Mierzynie przy ulicy Długiej 23D gdzie zaczęliśmy sprzedawać części do aut japońskich pod nazwą Made in Japan.W 2001 rozpoczęliśmy sprzedaż na większą skalę wraz z wysyłkami na całą Polskę.To były czasy gdy kurierzy nie kazali pakować wszystkiego w sześciany, silniki wysyłało się po prostu zawinięte w folie stretch, a na allegro mało która aukcja miała zdjęcia przedmiotu... Po paru latach rozszerzyliśmy ofertę na części do wszystkich marek i rodzajów aut i zmieniliśmy nazwę na MATauto. W 2010 roku otworzyliśmy filię na Mazurach w Giżycku, lecz po dwóch latach zmuszeni byliśmy do zamknięcia z powodu niskiej sprzedaży na tamtejszym rynku. Dwa lata temu wynajęliśmy drugą halę i plac. Obecnie mamy do dyspozycji 4000m2 placu i dwie hale. Staramy się aby wszystko mieć od ręki, a naprawdę nietypowe części sprowadzamy na zamówienie. Od niedawna posiłkujemy się również nowymi częściami oryginalnymi i zamiennikami. Jesteśmy w trakcie dostawiania warsztatu więc można będzie zamontować u nas kupione części.Może to zrobić nasz mechanik lub możemy wynająć miejsce warsztatowe dla klienta, który sam to zrobi. Sprzedajemy tylko części z rozbiórki całych aut-nie skupujemy uszkodzonych części z serwisów, nie naprawiamy ich, nie kleimy... Jeżeli chodzi o silniki i inne części mechaniczne to nasz człowiek za granicą sprawdza ich sprawność. Nie kupujemy hurtowych ilości ze stocków, gdzie cena jest dobra lecz silniki w żaden sposób nie są sprawdzane. Rozumiemy,że kupując silnik ponosicie Państwo koszt montażu i płynów, które w razie reklamacji nie są zwracane. Na wszystkie części mechaniczne udzielamy gwarancji na piśmie. Dostępność części można sprawdzić na naszych stronach www.mat-auto.pl i www.auto11.pl lub po prostu zadzwonić do nas 91 431 83 77 lub 668 746 798 . Zapraszamy do zakupów....MATauto 

Nasza firma działa na terenie woj. zachodniopomorskiego, na terenie całej Polski, a także na obszarze Europy.Części wysyłamy na całą Polskę w ciągu 24h. Towar możemy wysłać za pobraniem (płatne przy odbiorze) Na wszystkie towary udzielamy gwarancji pisemnej.Zapraszamy również do odbioru osobistego w naszym punkcie w Szczecinie-Mierzyn, Długa 23 F . Posiadamy w ciągłej sprzedaży ponad 2 000 000 części używanych na magazynie jak również miliony nowych części dostępnych w ten sam lub na drugi dzień roboczy. Oto kilka istotnych faktów, które być może przekonają Państwa, że warto nam zaufać:     Na wszystkie części udzielamy gwarancji rozruchowej.     Na silniki i skrzynie biegów udzielamy 30 dniowej  pisemnej gwarancji.     Zawsze do paczki dołączony jest paragon lub rachunek jako dowód zakupu.     Niskie ceny i najtańsza dostawa.     Prawie zawsze towar wysyłamy w ten sam dzień.     Dzięki systemowi rabatowemu Twoje zakupy mogą kosztować o 10% taniej!     Publikujemy szczegółowe opisy towarów, parametry techniczne, zastosowanie, zdjęcia.     Kładziemy nacisk na najwyższą jakość obsługi i sprawną komunikację z Klientem począwszy od pierwszego kontaktu aż po obsługę posprzedażną i gwarancyjną.     Zawsze służymy poradą i wsparciem w doborze właściwej części.     Dokonując zakupów części u nas, nie musisz tracić czasu na wyprawę do sklepów, możesz zamówić swoje części w dowolnej chwili oszczędzając czas i pieniądze.     Tradycyjny sklep często nie posiada wielu produktów na stanie, przez co musisz odwiedzić go minimum dwukrotnie celem zamówienia i następnie odbioru części. Sprawdź naszą ofertę i dołącz do innych zadowolonych klientów!  

 *Co oznacza,że silnik jest goły bez osprzętu ? :     brak wtrysków     brak kolektorów     brak pompy wspomagania     brak alternatora     brak sprężarki klimatyzacji     brak rozrusznika     brak skrzyni biegów 

*Co oznacza,że silnik jest kompletny ?   Jest to cały silnik wyjęty z auta,odkręcona zostanietylko skrzynia biegów wraz z rozrusznikiem. 

WAŻNA INFORMACJA: Części używane sprzedawane u nas, pochodzą z rozbiórek samochodów wykonywanych w specjalistycznych firmach z którymi współpracujemy, z wyłączeniem części wymienionych w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 28 września 2005 r. w sprawie wykazu przedmiotów wyposażenia i części wymontowanych z pojazdów, których ponowne użycie zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego lub negatywnie wpływa na środowisko (Dz. U. Nr 201, poz. 1666).  

Pozostałe informacje

         Większość firm na allegro kupuje silniki w hurtowych ilościach niewiadomego pochodzenia ze szrotów na zachodzie.Silniki te są przeznaczone do utylizacji.U nas nie ryzykujesz czy silnik jest sprawny.Posiadamy film z nagraną pracą tego silnika.Dodatkowo dostajesz gwarancję pisemną na 30 dni a nie rozruchową jak u większości sprzedawców.Do każdej paczki dołączamy paragon lub rachunek. Czy warto ryzykować wyminę silnika i później wyjęcie go aby wysłać na reklamację?

Przed zakupami użytkowników z zagranicy, prosimy o kontakt poczta@mat-auto.pl !! Before shopping users from abroad, please contact us by e-mail poczta@mat-auto.pl !!

Wyświetlenia:20
Numer oferty:6912092382
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry