Sieć reklamowa w Allegro Ads daje możliwość reklamy
Twoich ofert w innych serwisach niż Allegro.

google ads w allegro ads

google ads w allegro ads

Sprzedawaj jeszcze więcej 

Nowa forma reklamy w Allegro Ads pozwoli Ci dotrzeć do klientów, którzy swoją ścieżkę zakupową zaczynają w wyszukiwarce Google.

Jedyne czego potrzebujesz, to aktywne oferty na Allegro oraz odpowiednio ustawiona kampania Google Ads. Jeżeli użytkownik wpisze w wyszukiwarce Google frazę związaną z oferowanym przez Ciebie produktem i kliknie w reklamę Twojej oferty, trafi na jej stronę na Allegro.

 

DODAJ KAMPANIĘ GOOGLE ADS

Gdzie wyświetlają się kampanie
Google Ads?

Reklama Twoich ofert ma szansę wyświetlić się w wynikach wyszukiwania Google oraz w zakładce Zakupy. W ramach Twojej reklamy mogą wyświetlić się tylko oferty dodane do kampanii Sieć reklamowa - Google Ads.

Jak rozliczane są kampanie
Google Ads?

Kampania rozliczana jest w modelu PPC, czyli płacisz, dopiero gdy ktoś kliknie w Twoją reklamę. Przez cały czas trwania kampanii samodzielnie możesz kontrolować budżet oraz mierzyć efekty w statystykach.

Czy istnieją ograniczenia
dotyczące Google Ads?

Wybrane oferty do kampanii muszą być zgodne z zasadami Google Ads. Ograniczenia dotyczą ofert z kategorii takich jak: odżywki i suplementy, produkty konopne, militaria czy erotyka. Więcej informacji.

facebook ads w allegro ads
Co wyróżnia kampanię
Facebook Ads?

  • W reklamach Facebook Ads wyświetlane są oferty, które wcześniej przeglądał Kupujący, ale nie sfinalizował transakcji. Pokazywać mogą się też oferty najbardziej do nich podobne, jeśli system uzna, że zainteresują odbiorcę oraz mogą zostać kliknięte.
  • Zawsze będą to wyłącznie Twoje oferty reklamowane w ramach kampanii Sieć reklamowa - Facebook Ads.
  • Po kliknięciu w Twoją reklamę na Facebooku, klient trafi z powrotem na Twoją ofertę na Allegro.

 

DODAJ KAMPANIĘ FACEBOOK ADS

 

 

facebook ads w allegro ads

Gdzie wyświetlają się kampanie
Facebook Ads?

Reklamy wyświetlane są w serwisie Facebook (zarówno na wersji desktopowej jak i w aplikacjach mobilnych). Facebook sam wybiera miejsca, na których wyświetla reklamy. W ramach jednej reklamy wyświetlać się będą oferty od sprzedających korzystających z usługi Sieć reklamowa - Facebook Ads.

Jak rozliczane są kampanie
Facebook Ads?

W ramach wybranego budżetu dziennego Facebook stara się osiągnąć możliwie największą liczbę kliknięć w reklamę. Płacisz dopiero, gdy ktoś kliknie w Twoją reklamę. Opłaty za kampanie zostaną automatycznie doliczone do billingu Allegro wraz z opłatami za inne działania w ramach Allegro Ads.

Czy istnieją ograniczenia
dotyczące Facebooku Ads?

Facebook ma własne ograniczenia dotyczące reklam. System nie pozwala na reklamowanie niektórych kategorii produktów, np. wyrobów tytoniowych czy broni. Mogą wystąpić pewne różnice względem produktów dozwolonych na Allegro i w ramach reklam na Facebooku. Więcej informacji.

Zyskaj nowych klientów, wyświetlaj

oferty tam, gdzie ich poszukują.

 

ZALOGUJ SIĘ

 

Jeśli masz pytania lub chcesz się z nami skontaktować, możesz zrobić to tutaj.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro