Certyfikowani Partnerzy

Wybierz agencję, która pomoże Ci rozwijać biznes z Allegro Ads.

Minimalny budżet: 699 zł

Stawiamy na doświadczenie: działamy w branży od 1999 r., mamy setki zadowolonych klientów, doskonałe referencje oraz liczne nagrody i wyróżnienia. Pełna specjalizacja w zakresie Allegro Ads, Google Ads, działań na Facebooku i pozycjonowania. Zajmujemy się nie tylko bieżącą obsługa kampanii ale również szkoleniami, konsultacjami i analityką. Cyklicznie organizujemy semKRK - wyjątkowy barcamp o szerokiej tematyce marketingu w wyszukiwarkach oraz analityki.

Kontakt:

telefon: +48 800 880 991
e-mail: kontakt@devagroup.pl 
strona: www.devagroup.pl 
lokalizacja: Kraków

Minimalny budżet: 5 000 zł

Tworzymy kompleksowe strategie online, optymalizując najtrudniejsze KPI we wszystkich branżach. Wykorzystujemy dedykowane, często autorskie, narzędzia dające realną przewagę konkurencyjną. Nasza praca jest doceniana na rynku i została nagrodzona za wyniki biznesowe, innowacyjne wykorzystanie danych łączących online i offline oraz skuteczne budowanie świadomości i pozycjonowania marki.

Kontakt:

telefon: +48 694 489 747
e-mail: pawel.smiechowski@digitalresolution.pl
strona: www.digitalresolution.pl
lokalizacja: Warszawa

Minimalny budżet: 1 000 zł

Zajmujemy się marketingiem internetowym nieprzerwanie od 2000 roku. Tworzymy strategie marketingowe, które zapewniają wzrost wyników sprzedażowych firm. Dążymy do tego, aby każdy klient, bez wyjątków, był usatysfakcjonowany z naszej pracy i osiąganych rezultatów. Łączymy wiedzę, doświadczenie i nowe rozwiązania, oferując pozycjonowanie stron, Google Ads, Allegro Ads, social media ads oraz analitykę internetową i ux. #wiemyjak

Kontakt:

telefon: +71 340 94 00
e-mail: kontakt@eactive.pl
strona: www.eactive.pl
lokalizacja: Wrocław

Minimalny budżet: 1 zł

Naszym największym atutem jest wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i prowadzeniu sklepów internetowych. Wiemy, że najlepszym wyznacznikiem jakości naszej pracy jest Twój zysk. Może dlatego tak dobrze dogadujemy się z naszymi Klientami?

Kontakt:

telefon: +48 504 149 384 
e-mail: kontakt@easycommerceweb.pl
strona: www.easycommerceweb.pl
lokalizacja: Kraków

Minimalny budżet: 5 000 zł

Podążamy za aktualnymi trendami i globalnymi prognozami marketingowymi. Specjalizujemy się w działaniach sprzedażowych w obszarze nowych technologii / elektroniki/ AGD. Dodatkowo, współpracujemy z dużymi retailerami, pomagamy w tworzeniu efektywnych ofert pod kątem algorytmu Allegro, budujemy i implementujemy strategie sprzedażowe w przestrzeni Allegro.

Kontakt:

telefon: +48 537 688 464
e-mail: biuro@grupamediaplus.pl
strona: www.grupamediaplus.pl
lokalizacja: Warszawa

Minimalny budżet: 1 000 zł

Firma home.pl to największy dostawca usług IT w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Od 1997 roku wspiera polskich przedsiębiorców w prowadzeniu biznesu w Internecie – na rynkach lokalnych i zagranicznych. W związku z rozwojem Internetu i rosnącymi potrzebami klientów, w home.pl powstał dział zajmujący się szeroko pojętym marketingiem internetowym.

Agencja Interaktywna home.pl tworzy skuteczne kampanie reklamowe dla przedsiębiorców i prowadzi działania takie jak: tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie stron i sklepów, reklama Google Ads, wysyłka mailingów do baz WP.pl i interia.pl.

Kontakt:

telefon: +48 91 432 55 87
e-mail: reklama@home.pl 
strona: www.reklama.home.pl
lokalizacja: Szczecin

Minimalny budżet: 3 000 zł

Tworzymy kampanie reklamowe w oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę ekspercką. Wybieramy rodzaj strategii, dokładnie analizując produkty, które będziemy reklamować. Zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego zadania i celu, które stawiają przed nami klienci. Chcesz sprawdzić jaki mamy pomysł na Twoją kampanię, napisz lub zadzwoń do nas!

Kontakt:

telefon: +48 505 304 194
e-mail: info@intuicja.net
strona: www.intuicja.net
lokalizacja: Łódź

Minimalny budżet: 1 000 zł

Jesteśmy agencją budowaną przez ludzi z bogatym doświadczeniem digitalowym i e-commerce. Nie jesteśmy sieciowym podmiotem, od naszej pracy i jej efektów zależy, czy klienci będą z nami pracowali przez lata. Doskonale rozumiemy, że w e-commerce wszystko musi być zapięte na ostatni guzik, od opisu i prezentacji produktu do procesów logistycznych, którymi się zajmuje firma z naszej grupy. Zapraszamy do współpracy.

Kontakt:

telefon: +48 22 608 52 70
e-mail: biuro@levelupmedia.pl
strona: www.levelupmedia.pl
lokalizacja: Warszawa

Minimalny budżet: 1 000 zł

Oferujemy długofalowe partnerstwo w obszarze zarządzania ekosystemem marki, zintegrowanego zakupu mediów digital i offline, doradztwa w integracji danych, rozwoju soft&hard-commerce. Budujemy modele łączące: trading, sprzedaż i marketing. Optymalizujemy procesy sprzedażowe wzdłuż całej ścieżki zakupowej. Ponadto zajmujemy się w tworzeniu profesjonalnych zdjęć produktowych, które przyciągną jeszcze większa ilość kupujących oraz spełnią wymogi Allegro.

Kontakt:

telefon: +48 22 310 0000
e-mail: ads.allegro@mediacom.com 
strona: www.mcw.com.pl
lokalizacja: Warszawa

Minimalny budżet: 5 000 zł

Jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym w zarządzaniu procesami marketingowymi, począwszy od analiz danych, poprzez opracowanie strategii i kreacji, aż po planowanie i zakup mediów. Dzięki takiemu podejściu, Klienci Mindshare otrzymują kompleksowe wsparcie na każdym z etapów realizowanych kampanii reklamowych.

Kontakt:

telefon: +48 22 373 72 00
e-mail: warsaw.reception@mindshareworld.com
strona: www.mindshareworld.com/poland
lokalizacja: Warszawa

Minimalny budżet: 1 000 zł

Jesteśmy jedną z niewielu firm na rynku, która oferuje kompleksowe podejście do optymalizacji sprzedaży na Allegro. Wprowadzamy Klientów na platformę, budujemy długofalową strategię obecności, optymalizujemy oferty, prognozujemy sprzedaż i rekomendujemy wsparcie reklamowe.

Kluczowym założeniem naszej firmy jest generowanie sprzedaży, a wynagrodzenie uzależnione jest od efektów naszej pracy. Działamy z doświadczonymi w sprzedaży na Allegro, jak i z tymi, którzy nie wiedzą jak zaistnieć w tym świecie.

Kontakt:

telefon: +48 608 518 154
e-mail: kontakt@omnihero.pl
strona: www.omnihero.pl
lokalizacja: Warszawa

Minimalny budżet: -

Oferujemy rozwiązania maksymalizujące przychody, doradzamy, projektujemy i wdrażamy działania, które konsumentom przynoszą pozytywne doświadczenie z markami oraz wyposażamy Klientów w narzędzia oraz technologie obniżające koszty i zwiększające efektywność funkcjonowania ich biznesu. Skontaktuj się z z nami i otrzymaj pierwszy miesiąc obsługi kampanii - za darmo.

Kontakt:

telefon: +48 22 493 99 99
e-mail: kontakt@performics.com
strona: www.performics.com/pl/about
Lokalizacja: Warszawa

Minimalny budżet: 300 zł

Pomagamy w dostosowaniu Twojego konta oraz ofert pod aktualne wymagania Allegro, dzięki czemu zwiększymy Twoją sprzedaż. Cechuje nas kompleksowa obsługa marketingowa, od analizy przez strategie aż do skutecznej reklamy. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie! Reklama to nie jedyna nasza mocna strona, od lat tworzymy przyjazne serwisy www oraz aplikacje. Zapraszamy po darmowy audyt marketingowy.

Kontakt:

telefon: +48 789 321 111
e-mail: biuro@pirkspark.pl
strona: www.pirkspark.pl
Lokalizacja: Poznań

Minimalny budżet: 1 000 zł

Nasz profesjonalny zespół zajmuje się wdrażaniem, prowadzeniem i optymalizacją kampanii Allegro Ads na największej platformie ecommerce jaką jest allegro.pl, a w związku z rozwojem platformy od niedawna możemy reklamować Państwa produkty również na Facebook-u.

Kontakt:

telefon: +48 608 060 132
e-mail: robert@redpeppers.pl
strona: www.redpeppers.pl
lokalizacja: Warszawa

Minimalny budżet: -

Od wielu lat działamy w branży e-commerce wspierając sklepy internetowe poprzez realizację kampanii SEO, Google Ads, Facebook Ads oraz Allegro Ads. Zaufaj naszym specjalistom i sprzedawaj więcej na Allegro!

Kontakt:

telefon: +48 784 688 181
e-mail: kontakt@refix.pl
strona: www.refix.pl
lokalizacja: Rzeszów

Minimalny budżet: 500 zł

Zawsze bazujemy na wspólnie określonych celach kampanii, które realizujemy wraz z klientem, starając się wydać najbardziej efektywnie powierzony nam budżet. Powierz nam swoje konto, a zoptymalizujemy Twoje oferty na Allegro.pl, poprowadzimy kampanię Allegro Ads oraz rozwiniemy Twoją sprzedaż. Pomagamy rosnąć klientom w różnych branżach i różnej wielkości, oraz pomagamy stawiać pierwsze kroki w portalu.

Kontakt:

telefon: +48 662 506 602
e-mail: kontakt@reklamea.pl
strona: www.reklamea.pl
lokalizacja: Kraków

Minimalny budżet: 5 000 zł

Jesteśmy częścią międzynarodowej sieci IPG Mediabrands. Nasze usługi obejmują marketing efektywnościowy oraz promocję w mediach społecznościowych, a także kreację materiałów reklamowych, dopasowanych do formy przekazu.

Kontakt:

telefon: +48 22 203 60 00
e-mail: warsaw@reprisedigital.com
strona: www.reprisedigital.com/
lokalizacja: Warszawa

Minimalny budżet: 5 000 zł

Wyróżnia nas szybka reakcja na zmieniające się trendy rynkowe i dynamiczne zmiany na rynku marketingowym. Naszym celem jest przekraczanie oczekiwań klientów i zawsze staramy się wprowadzać pozytywne zmiany do jego biznesu. Działamy w modelu End-2-End. Portfolio naszych usług obejmuje działania wspierające kompleksowy rozwój e-biznesu. Od przygotowania projektu i zaplecza technologicznego, przez działania marketingowe, magazynowanie, logistykę, obsługę procesu posprzedażowego, po optymalizację. Zajmujemy się również pełnym konsultingiem. Wszystko pod jednym dachem. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt:

telefon: +48 22 203 60 00
e-mail: hello@salestube.pl
strona: www.salestube.pl
lokalizacja: Warszawa

Minimalny budżet: 500 zł

Pomagamy firmom rozpoczynającym przygodę na rynku sprzedaży online oraz tym już dobrze prosperującym. Prawie od początku uczestniczymy w programie partnerskim Allegro Ads. Zdobyliśmy wiedzę oraz praktyczne doświadczenie, która potwierdza tytuł Certyfikowanej Agencji Partnerskiej Allegro. Wiemy jak optymalizować koszty, a jednocześnie zwiększać przychody. Sprzedawaj więcej razem z nami dzięki Allegro Ads – jesteśmy gotowi!

Kontakt:

telefon: +48 501 567 618
e-mail: biuro@sempress.pl
strona: www.sempress.pl
lokalizacja: Kraków

Minimalny budżet: 500 zł

Przez wiele lat funkcjonowania agencji na rynku sprzedaży internetowej dynamicznie zmieniał się portfel usług dostosowując się do realiów branżowych. Dziś, do najskuteczniejszych form reklamowych takich jak pozycjonowanie, kampanie Google Ads czy obsługa mediów społecznościowych, realizowanych dla setek sklepów internetowych, doszły również rozwiązania wspierające zwiększanie sprzedaży w serwisie Allegro!

Kontakt:

telefon: +48 616 690 427
e-mail: bok@traffictrends.pl
strona: www.traffictrends.pl
lokalizacja: Poznań

Minimalny budżet: 1 000 zł

W ciągu 7 lat przeszliśmy drogę od zera do 60 milionów obrotów rocznie. Nasi klienci przedłużają 95% umów, bo na ich sukces systematycznie pracuje kilkudziesięciu certyfikowanych specjalistów z różnych specjalizacji. Teraz dołączamy do Allegro Ads, aby pomóc Tobie napełnić kieszenie. Pomożemy sobie nawzajem?

Kontakt:

telefon: +48 61 307 25 22
e-mail: kontakt@verseo.pl
strona: www.verseo.pl
lokalizacja: Poznań

Minimalny budżet: 3 000 zł

Marka Wavemaker obecna jest na 90 rynkach, pracuje dla niej blisko 9 tys. specjalistów reprezentujących szeroki zakres kompetencji - od planowania i zakupu, przez analizę danych, po e-commerce i tworzenie treści. Wavemaker współtworzy GroupM, należącą do WPP największą globalną firmę zarządzającą inwestycjami w mediach.  

Kontakt:

telefon: +48 661 453 006
e-mail: maciej.traczyk@wmglobal.com
strona: www.wavemakerglobal.com
lokalizacja: Warszawa

Nazwa agencji

Minimalny budżet: 10 zł

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam lobortis at arcu vel rutrum. Nullam et felis vehicula, ullamcorper lacus eleifend, feugiat nulla. Fusce efficitur id est eget consequat. Vivamus eu quam et lacus accumsan interdum vitae ac turpis. Cras bibendum orci et orci ultricies facilisis. Curabitur at erat porta ligula tincidunt suscipit.

Kontakt:
telefon: +48 123 456 789
e-mail: biuro@costam.pl
lokalizacja: Pustynia Błędowska

zamknij

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro