Mały rodzinny producent - firma Ebebe

 

Ebebe to niewielka, rodzinna firma zajmująca się produkcją i dystrybucją produktów higienicznych dla dzieci i niemowląt. Właściciel firmy w trosce o swoje własne dzieci i ich delikatną skórę opracował naturalną formułę chusteczek nawilżających. 

Jako mały producent z niewielkim budżetem marketingowym Ebebe starało się znaleźć rozwiązanie, które będzie efektywne, a jednocześnie pozwoli rywalizować z wielkimi markami o uwagę klienta. Wybór Allegro Ads okazał się trafionym rozwiązaniem. Firma Ebebe, która dopiero buduje świadomość marki i produktu, dzięki reklamie na liście wyszukiwania, szybko zdobywa popularność i dociera do większej liczby użytkowników.

Dzisiaj Ebebe odnosi coraz większe sukcesy, a jednocześnie rozszerza paletę swoich produktów o chusteczki nawilżające.

Chcesz stworzyć swoją historię sukcesu z Allegro Ads?

Dodaj kampanię

Reseller produktów sportowych - firma Kronos

 

Firma Kronos jest operatorem oferującym na allegro.pl sprzęt sportowy. Właścicieli od początku szukali rozwiązania, które będzie wspierało widoczność ich ofert w bardzo konkurencyjnej kategorii jaką jest Sport. Kronos niemal od początku istnienia regularnie korzysta z Allegro Ads.

Strategia sklepu polega na promowaniu nowych ofert. Sprawia to, że sprzedaż jest generowana bardzo szybko i jednocześnie podnosi się wskaźnik trafności, zdobywając wyższe pozycje na organicznej liście wyszukiwania. Dzięki temu widoczność wszystkich ofert rośnie.

Ponadto, sprzedawca dzieli swoje produkty w oddzielne grupy reklam i ustawiają dla każdej grupy inne CPC. Wydzielona została także grupa reklam “bestsellery”. Dzięki temu pewne jest, że najbardziej marżowe produkty oraz produkty, które są aktualnie w trendzie będą kupowane tutaj, a nie od konkurencji.

Chcesz stworzyć swoją historię sukcesu z Allegro Ads?

Dodaj kampanię


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro