1 z 5

5 FRANKÓW 1876 FRANCJA Trzecia Republika 1870-194

od
Super Sprzedawcy
rafal057
110,00
8 monet
Przesyłka płatna z góry
List polecony priorytetowy0,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 1 sztuki
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

  • Faktura:
    Wystawiam fakturę VAT
  • Rok:
    1876

Opis

5 FRANKÓW 1876 FRANCJA 

 Trzecia Republika (1870 - 1941)

 Kraj: Francja

Producent: Mennica Paryż 

Stan zachowania: III+

Nominał: 5 Franków 

Srebro: Ag 900/1000

Wymiary 37,00 mm

Waga 25,00 g 

 Rant  'DIEU PROTEGE LA FRANCE'

Nakład  8 800 000 szt.

Projektant   Augustin Dupré

 

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Wojkowice, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
4-5 dni roboczych

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Płatności
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

W przypadku stwierdzenia przez klienta, że nabyte przedmioty kolekcjonerskie posiadają wady jakościowe ( w przypadku monet kolekcjonerskich- niedopuszczalne cechy produkcyjne, wymienone w Katalogu cech produkcyjnych), klient ma prawo do złożenia reklamacji. W takim przypadku należy zakupiony towar odesłać do sprzedającego wraz z paragonem fiskalnym lub fakturą Vat, stanowiącymi dowód zakupu, z pisemnym uzasadnieniem powodu reklamacji oraz informacją zawierającą dane do korespondencji.

Reklamacja

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Coins Market
ul. Węgroda 16
42-506 Będzin
Dodatkowe informacje

 

Jeżeli zakupiony towar okaże się mieć wady lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:
Prześlij do nas produkt Pocztą Polską, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji). Przesyłka jest realizowana na Twój koszt Pocztą Polską.
W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo o wyniku postępowania reklamacyjnego.
Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez zwrot pieniędzy.
Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni.

Produkt odpowiednio zabezpieczony należy odesłać Pocztą Polską ( ekonomiczną ) na adres sklepu: 

Coins Market

42-506 Będzin

ul. Węgroda16

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Coins Market
u. Węgroda 16
42-506 Będzin

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

Zwrot produktów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawa z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu w ciągu kolejnych 14 dni bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

Koszt odesłania produktów w przypadku rezygnacji bez podania przyczyny ponosi konsument i jest zależny od ilości produktów cennik dostępny na stronie poczty polskiej TU

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:
Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie wraz z całą jego zawartością. 
Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie według , w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.
W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu ( czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy jest z całą jego zawartością).
Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań na załączony numer konta w ciągu 7 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy.

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu ), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu.

Produkt odpowiednio zabezpieczony należy odesłać na adres sklepu: 

Coins Market

ul. Węgroda 16

42-506 Będzin

O sprzedającym
rafal057
rafal057

100,0%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
5,0/5
NA ALLEGRO OD
od 9 lat i 9 miesięcy

Dane firmy

Rafał Szymański
Coins Market
Węgroda 16
42-506 Będzin
REGON: 241539815
NIP: 625-164-28-22

Kontakt

  • 606 *** *** (pokaż)
  • 32 ******* (pokaż)
poniedziałek - piątek
15:00 - 21:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Witamy serdecznie w firmie CoinsMarket, która zajmuje się skupem i sprzedażą monet i banknotów. Pośredniczymy w sprzedaży kolekcji na korzystnych warunkach. Zapewniamy profesjinalne podejście do aukcji oraz szybką wysyłkę zaraz po odnotowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym. Dokonując zakupów w naszej firmie, mają Państwo gwarancję, iż zakupione u nas monety są zgodne z opisem i otrzymacie Państwo przedmioty przedstawione na zdjęciach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy satysfakcji z zakupionych przedmiotów.

Pozostałe informacje

1. Właścicielem sklepu CoinsMarket jest: Rafał Szymański ul. Węgroda 16 42-506 Będzin NIP: 625 164 28 22 REGON: 241539815 2. Nasza firma nie posiada sklepu stacjonarnego a podany adres służy do celów korespondencyjnych. Polecamy kontakt mailowy rafal.szymanski@wp.pl. 3. Ceny towarów oferowanych do sprzedaży w naszym sklepie podane są w złotych polskich i są cenami brutto. 4. Wszystkie wystawione na aukcję przedmioty są oryginalne, chyba, że opis stanowi inaczej. 5. Opis stanu zachowania jest naszą subiektywną oceną. Zdjęcia przedstawiają dany przedmiot, chyba,że w opisie podajemy, że jest inaczej. 6. Każdy przedmiot można zwrócić z jakiegokolwiek powodu w ciągu 10 dni od momentu otrzymania go, w nienaruszonym stanie.Przedmiot należy odesłać razem z fakturą lub paragonem. Koszt przesyłki w takim wypadku pokrywa kupujący. 7. Każdy kupujący otrzymuje paragon fiskalny lub fakturę VAT-Marza. 8. Termin realizacji zamówienia wynosi do 5 dni od momentu zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym firmy. Zazwyczaj jest to nie dłużej niż 2 dni. 9. Koszty przesyłki pokrywane są w całości przez Kupującego. 10. Przedmioty starsze niż 50 lat nie będą wysyłane poza granice RP. 11. Za zaginione przesyłki firma odpowiada do wysokości ubezpieczenia określonego przez Pocztę Polską lub inną firmę dostarczającą przesyłki. 12. Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, dane osobowe zbierane są wyłącznie na potrzeby naszego sklepu i przetwarzane w celu realizacji działalności gospodarczej firmy. Każdy z Państwa dysponuje prawem wglądu do swoich danych, poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. 13. Informacje zawarte na stronach sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

Wyświetlenia:145
Numer oferty:7031520079
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro