Sprzedaż zakończona

Sponsorowane oferty z tej kategorii

INTYRE_PL
1 z 4

4x opony całoroczne 205/55R16 Vredestein Quatrac 5

od
Super Sprzedawcy
INTYRE_PL
1 139,00
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska0,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa9,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba kompletów
z 95 kompletów
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Marka:
  Vredestein
 • Liczba opon w ofercie:
  Komplet 4 szt.
 • Szerokość opony:
  205 mm
 • Profil opony:
  55
 • Średnica:
  16"
 • Indeks prędkości:
  H do 210 km/h
 • Indeks nośności:
  91
 • Rok produkcji:
  2018
 • Opór toczenia:
  Klasa C
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni:
  Klasa C
 • Hałas zewnętrzny:
  69 dB

Opis

 • Na naszych aukcjach oferujemy tylko opony fabrycznie nowe i objęte pełną gwarancją producenta.
 • Oferowane produkty posiadamy w naszym magazynie, dzięki temu wyślemy je od razu i bez opóźnień.
 • Jeżeli zamówisz opony w dzień roboczy do godziny 15:00, to wyślemy je do Ciebie w tym samym dniu przy płatności płacę z Allegro, lub za pobraniem.
 • Wszystkie przesyłki są ubezpieczone i dostarczane tylko sprawdzonym kurierem DPD.
 • Tylko u nas masz 60 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny!

Cechy Opony:

 • Stan: Fabrycznie nowa
 • Producent: Vredestein
 • Bieżnik: Quatrac 5
 • Rozmiar: 205/55 R16
 • Indeks prędkości: H = 210km/h
 • Indeks nośności: 91 = 615kg
 • Rok produkcji: 2018
 • Sezon: całoroczne
 • Oznaczenia dodatkowe:
 • Gwarancja: 3 lata od daty produkcji

  Etykieta UE:

 • Opór toczenia:  C
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni: C
 • Poziom hałasu: 69 dB

O producencie

Apollo Vredestein BV to producent opon z siedzibą w Holandii. W 2009 roku został przejęty przez Apollo Tires Ltd z Indii. Apollo Vredestein BV ma swoją siedzibę w Amsterdamie, Holandii i zakładzie produkcyjnym w Enschede. Projektuje, produkuje i sprzedaje opony pod markami Apollo i Vredestein za pośrednictwem biur w Europie i Ameryce Północnej.

Produkty Vredestein obejmują opony samochodowe, opony do zastosowań rolniczych i przemysłowych oraz opony rowerowe. Znaczna liczba opon samochodowych została zaprojektowana przez włoskiego projektanta Giugiaro Design. Marka ma ponad 100 lat.

Opinie o produkcie
5,00 / 5
Rewelacyjny
5,00/5
(2 oceny)
2
0
0
0
0

6 listopada 2018 od
Dla mnie nie ma lepszych opon. I kropka.
65 tyś. km komfortu
Wad nie stwierdzono
4 listopada 2018 od
szybko i profesjonalnie
Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
1-2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
9,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
1-2 dni robocze

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Płatności
Gwarancja
36 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

36 miesięcy
Reklamacja

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

noweopony.pl Sp. z o.o.
Armii Krajowej 78
37-100 Łańcut
Dodatkowe informacje

  

Dbamy o Twoje prawa, w tym prawo do złożenia reklamacji na sprzedawane przez nas towary. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące naszej odpowiedzialności z tytułu wady sprzedanego przez nas Towaru oraz Twoich uprawnień związanych z reklamacją na podstawie ustawowej – z tytułu rękojmi

Ważne! Pamiętaj, że jeżeli na dany Towar została udzielona także gwarancja, to również na jej podstawie możesz złożyć reklamację – w tym wypadku jednak adresatem będzie gwarant wskazany w gwarancji. Gwarancja określa również każdorazowo zakres Twoich uprawnień. Pamiętaj, że wykonanie uprawnień z gwarancji nie wpływa na naszą odpowiedzialność z tytułu rękojmi oraz, że gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza Twoich uprawnień wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej

Podstawa i zakres naszej odpowiedzialności za wady Towaru z tytułu rękojmi jest określona powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności przepisami Kodeksu Cywilnego, a dla umów sprzedaży zawartych do dnia 24 grudnia 2014 roku przepisami ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dziennik Ustaw z 2002 roku o numerze 141, poz. 1176 ze zm.). 

Mamy obowiązek dostarczyć Towar bez wad. Odpowiadamy z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna Towaru zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od dnia jego wydania Kupującemu. Ważne! Jesteśmy odpowiedzialny z tytułu rękojmi za wady fizyczne, które istniały w chwili przejścia niebezpieczeństwa na Kupującego lub wynikły z przyczyny tkwiącej w rzeczy sprzedanej w tej samej chwili.

Reklamację możesz złożyć na przykład: w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: reklamacje@intyre.pl

W opisie reklamacji podaj: (1) informacje i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady; (2) żądanie sposobu doprowadzenia produktu do zgodności z umową sprzedaży lub oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy sprzedaży; oraz (3) swoje dane kontaktowe – ułatwi to i przyśpieszy rozpatrzenie Twojej reklamacji. Pamiętaj, że wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.

Pamiętaj, że Kupujący, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany dostarczyć Towar wadliwy na adres: ul. Armii Krajowej 78, 37-100 Łańcut. W przypadku Kupującego będącego konsumentem koszt dostarczenia Towaru ponosi Sprzedający, w przypadku Kupującego niebędącego konsumentem koszt dostarczenia oraz inne koszty związane z reklamacją ponosi Kupujący.

Ustosunkujemy się do Twojej reklamacji niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia.

Postanowienia dotyczące przedsiębiorców

Zgodnie z art. 558 § 1 Kodeksu Cywilnego odpowiedzialność Sprzedającego z tytułu rękojmi za Towar wobec Kupującego nie będącego konsumentem zostaje wyłączona.

Z chwilą wydania przez Sprzedającego Towaru przewoźnikowi przechodzą na Kupującego nie będącego konsumentem korzyści i ciężary związane z Towarem oraz niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia Towaru. Sprzedający w takim wypadku nie ponosi odpowiedzialności za utratę, ubytek lub uszkodzenie Towaru powstałe od przyjęcia go do przewozu aż do wydania go Kupującemu oraz za opóźnienie w przewozie przesyłki.

60 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

60 dni

Adres do zwrotu

noweopony.pl Sp. z o.o.
Armii Krajowej 78
37-100 Łańcut

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny dotyczy jedynie Kupujących będących konsumentami.

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 60 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych poniżej. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na przykład: telefonicznie na nr 575 350 352 lub w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: zwrot@intyre.pl

Konsument może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Zwrot wzajemnych świadczeń


Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Towar Sprzedającemu lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedającego do odbioru, chyba że Sprzedający zaproponował, że sam odbierze Towar. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru przed jego upływem. Konsument może zwrócić Towar na adres: ul. Armii Krajowej 78, 37-100 Łańcut.

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.

Sprzedający ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w opisie Transakcji). Sprzedający dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. Jeżeli Sprzedający nie zaproponował, że sam odbierze Towar od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania Towaru z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Towaru. Sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

O sprzedającym
INTYRE_PL

99,9%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
5,0/5
NA ALLEGRO OD
od roku i 10 miesięcy

Dane firmy

noweopony.pl sp. z o.o.
Zagłoby 11/22
35-304 Rzeszów
REGON: 366492130
NIP: 525-269-72-62

Kontakt

 • 575 *** *** (pokaż)
poniedziałek - niedziela
08:00 - 22:00

Informacje o sprzedającym

Dane do przelewu:

Numer konta bankowego mBank S.A. : 25 1140 2004 0000 3002 7667 5341

(w tytule przelewu proszę podać login z Allegro oraz swój adres e-mail)  


Sprzedającym w ramach Konta INTYRE_PL jest spółka noweopony.pl Sp. z o.o. wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, z siedzibą ul. Zagłoby 11/22, 35-304 Rzeszów i adresem do doręczeń: ul. Armii Krajowej 78, 37-100 Łańcut, KRS 0000662041, NIP 5252697262, REGON 36649213000000, wysokość kapitału zakładowego: 5 000 zł. 

Dane kontaktowe Sprzedającego:   

 • siedziba ul. Zagłoby 11/22, 35-304 Rzeszów i adres do doręczeń: ul. Armii Krajowej 78, 37-100 Łańcut,
 • adres poczty elektronicznej: sklep@intyre.pl,
 • numer telefonu: 575350352
Wyświetlenia:1544
Numer oferty:7536143386
Zgłoś naruszenie zasad

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro