Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

4 ZŁOTY MEDALIK SZKAPLERZ DWUSTRONNY ZE ZŁOTA 585

od Super Sprzedawcy AngelGold_pl
315,00 zł
31,50 zł x 11 rat (przykład)
12 monet
Przesyłka płatna z góry
Pocztex Kurier24
0,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Pocztex Kurier24 pobraniowy
19,90 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 1000 sztuk
Zapakuj na prezent
9,90 zł
Dowiedz się więcej
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Kamienie:
  Bez kamieni
 • Płeć:
  Produkt uniseks
 • Dostawa z Polski:
  Tak
 • Typ:
  medaliki
 • Rodzaj:
  Złote

Opis

 

    

Model: M-K004

Próba: żółte złoto 585

Waga: ~1,2-1,3g

Kamień: Bez kamienia

Szerokość: 9mm

Wysokość wisiorka bez zawieszki: 15mm

Rozmiar wewnętrzny ogniwa: 5x3mm

Wysokość wisiorka z zawieszką: 19mm

Grawerowanie: NIE

Opakowanie ozdobne: TAK

Szkaplerz - dwustronny medalik. Wykonany w całości z żółtego, 14 karatowego złota (próba 585).

Na jednej stronie szkaplerza znajduje się wizerunek Matki Bożej Szkaplerznej, a na drugiej wizerunek Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Tworzenie biżuterii to nasza pasja dlatego wkładamy w to całe serce, chcemy aby nasze wyroby służyły Państwu przez lata.

◊ Wisiorek zapakujemy w ozdobne opakowanie (może się różnić od przedstawionego na zdjęciu)

◊ Zamawiasz prosto od producenta

◊ Każdy produkt posiada metkę jubilerska

◊ Wystawiamy paragon lub fakturę VAT

◊ Błyskawiczna wysyłka - nawet tego samego dnia (płatność najpóźniej do 13)

◊ Każdy produkt posiada wybitą próbę i imiennik

◊ Produkty badane przez Okręgowy Urząd Probierczy w Gdańsku

◊ Na wybranych produktach grawer gratis!

◊ 24 miesiące gwarancji producenta

◊ kupując kilka produktów płacisz tylko raz za wysyłkę

Modyfikacje

Jesteśmy producentem prezentowanej biżuterii dlatego możemy na Państwa życzenie wykonać produkt od nowa  używając innego kruszcu, do wyboru:

 • z żółtego złota próby 585,
 • z żółtego złota próby 333,
 • ze srebra próby 925

Zadzwoń lub napisz aby ustalić cenę. Czas realizacji może wydłużyć się do 21 dni roboczych.

Ekspresowa wysyłka - nawet tego samego dnia!

Opłać zamówienie do godziny 13 a przesyłkę wyślemy tego samego dnia! Grawer nie opóźnia wysyłki.

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Gdańsk, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Pocztex Kurier24
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
1-2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast
Pocztex Kurier24 pobraniowy
pierwsza sztuka
19,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
1-2 dni robocze
Dodatkowe informacje

Koszt dostawy za granicę - 25zł + koszt ubezpieczenia w zależności od wartości zakupionego produktu Odbiór osobisty możliwy w oddziale w Gdańsku, przy ulicy Żeglarskiej 4 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Punkty odbioru

DeeM
Żeglarska 4
80-273 Gdańsk
woj. pomorskie
email: info@angelgold.pl
tel.: +48 692 386 922

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 15:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

 

 1. AngelGold jako sprzedawca udziela Kupującemu 24 miesięcznej gwarancji.
 2. Produkty podlegające gwarancji należy kierować na adres: AngelGold, ul. Żeglarska 4, 80-273 Gdańsk, info@angelgold.pl. AngelGold zobowiązuje się do naprawienia szkody w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy naprawa zostanie zakończona.
 3. AngelGold jest producentem większości Towarów dostępnych w Sklepie. W odniesieniu do tych Towarów AngelGold jako producent ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru. W odniesieniu do Towarów, których producentem nie jest AngelGold, producent może ponosić niezależną odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru na warunkach ustalonych przez producenta. Wszystkie Towary dostępne w Sklepie objęte są niezależnie gwarancją AngelGold jako sprzedawcy.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

DeeM
Żeglarska 4
80-273 Gdańsk
Dodatkowe informacje

1. Kupujący, który składa zamówienie może złożyć reklamację dotyczącą zawartej Umowy pod adresem info@angelgold.pl, lub w formie pisemnej na adres: DeeM Żeglarska 4 80-273 Gdańsk. 2. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: *imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, *datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, *przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, *wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 3. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 4. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 5. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez osobę Kupującą adres e-mail, bądź na adres poczty tradycyjnej. 6. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych, które powstały podczas transportu, należy udokumentować protokołem reklamacyjnym, sporządzonym w obecności pracownika firmy kurierskiej. Potwierdzony i podpisany przez obie strony protokół należy przesłać na adres korespondencyjny AngelGold lub mailowo na adres: info@angelgold.pl. 7. W przypadku, gdy Kupujący zauważy, że przesyłka nosi znamiona uszkodzenia lub zachodzi podejrzenie że została otwarta, należy odmówić przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktować się ze Sprzedającym za pośrednictwem poczty elektronicznej bądź telefonicznie. 8. Reklamacje dotyczące niezgodności przesłanego towaru ze złożonym zamówieniem Sprzedający rozpatruje na podstawie zgłoszenia drogą mailową na adres: info@angelgold.pl. W przypadku uznania reklamacji (towar uszkodzony, niezgodny z zamówieniem, itp.) następuje naprawa towaru lub jeśli jest to nie możliwe, wymiana towaru na nowy w ciągu 14 dni roboczych. 9. Koszt ponownego wysłania przesyłki w wypadku uznania reklamacji ponosi Sprzedający. 10. W przypadku, gdy Kupujący nie otrzyma przesyłki z winy leżącej po stronie firmy kurierskiej bądź poczty polskiej, powinien niezwłocznie powiadomić o tym fakcie Sprzedającego, która składa reklamację u odpowiedniego przewoźnika, zgodnie z procedurami u niego obowiązującymi. 11. Reklamacje na Poczcie Polskiej są składane po upływie 14 dni od daty nadania przesyłki. Poczta może rozpatrywać reklamacje nawet do 30 dni. 13. W celu dokonania zwrotu lub reklamacji produktu, należy wypełnić oraz przesłać wraz z produktem i paragonem, wypełniony formularz zwrotu / reklamacji produktu. 14. Bez poprawnie wypełnionego formularza, zwrot ani reklamacja nie zostaną rozpatrzone. Formularz zwrotu/reklamacji należy wydrukować bezpośrednio za strony: http://www.angelgold.pl/reklamacja.pdf

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

DeeM
Żeglarska 4
80-273 Gdańsk

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

1. Kupujący może zrezygnować z towaru zakupionego w sklepie, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. 2. Zwrotowi podlegają wyłącznie towary nieużywane, kompletne, w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu oraz z niezerwaną metką. 3. W przypadku odesłania towaru w uszkodzonym lub zniszczonym opakowaniu firmowym Sprzedawca zastrzega sobie prawo do pomniejszenia kwoty zwrotu o wartość wyrządzonej szkody. 4. Sprzedawca przyjmie towar wyłącznie za okazaniem dowodu zakupu (paragon, faktura) oraz wypełnionego formularza zwrotu, które należy odesłać wraz z towarem. 5. Zwrot towaru odbywa się na koszt Kupującego. Sprzedawca nie przyjmuje przesyłek za pobraniem. 6. Zwrot wartości zakupionego towaru nastąpi w terminie 14 dni po otrzymaniu towaru od Klienta na podany przez Niego nr konta. Otrzyma on zwrot należności wpłaconej za zamówione produkty, ale pomniejszonej o: a) koszt poniesiony przez Sprzedającego za wykonanie przelewu na konto Kupującego, b) sumę wartości prowizji poniesionych przez Sprzedającego i pobranych przez serwis Allegro. Wyjątek stanowi sytuacja w której Sprzedający odzyska naliczoną wcześniej prowizję z aukcji Allegro. 7. Wyroby, na których został wykonany grawer na życzenie klienta, wyroby wykonywane na zamówienie klienta bądź wyroby, które zostały zmienione w jakikolwiek sposób na życzenie klienta (w tym pierścionki, których rozmiar został zmieniony) nie podlegają zwrotowi zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumentów. 8. W przypadku zwrotu towaru należy skontaktować się ze sklepem AngelGold_pl pisząc na adres e-mail info@angelgold.pl lub dzwoniąc pod numer +48 692 386 900 Konieczne jest wówczas dostarczenie produktu poprzez wysłanie go do serwisu firmy na adres DEEM ul. Żeglarska 4 80-273 Gdańsk. 9. Sprzedający zastrzega sobie prawo do wstrzymania się ze zwrotem środków finansowych do chwili otrzymania odsyłanych produktów. 10. W celu dokonania zwrotu lub reklamacji produktu, należy wypełnić oraz przesłać wraz z produktem i paragonem, wypełniony formularz zwrotu / reklamacji produktu. 11. Bez poprawnie wypełnionego formularza, zwrot ani reklamacja nie zostaną rozpatrzone. Formularz zwrotu/reklamacji należy wydrukować bezpośrednio za strony: http://www.angelgold.pl/reklamacja.pdf

Usługi dodatkowe

Zapakuj na prezent

9,90 zł
Zapakuj na prezent - szczegóły

Biżuterię zapakujemy w ozdobne opakowanie jubilerskie, sygnowane logiem firmowym. Do wieczka pudełka przymocowana zostanie tabliczka, na której wygrawerujemy dedykację grawerem laserowym.


Odstąpienie od umowy

Sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu kosztów za usługi dodatkowe, jeśli doszło do ich całkowitej realizacji (przepis z ustawy)

O sprzedającym
AngelGold_pl
AngelGold_pl
99,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

1444

 

4

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Dariusz Majkowski
DEEM
Kościuszki 5
83-300 Kartuzy
REGON: 01904308940003
NIP: 589-100-09-60

Kontakt

 • +48 ** *** ** ** (pokaż)
 • +48 *** *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

AngelGold_pl to sklep jubilerski prowadzony przez firmę:

DEEM

ul.Kościuszki 5

83-300 Kartuzy

NIP 589-100-09-60

Regon 190430894-00032

Istniejemy na Polskim rynku od 1994r. Tworzymy biżuterię od samego

projektu po wyrób gotowy. Zajmujemy się zarówno sprzedażą detaliczną

jaki i hurtową. Sprzedaż wysyłkowa jest realizowana z oddziału

mieszczącego się w Gdańsku przy ulicy Żeglarskiej 4.

Możliwy jest również odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Odbiory osobiste realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00.

Pozostałe informacje

1. Za dokonane zakupy należy dokonać płatności na rachunek bankowy firmy:

DeeM

Kościuszki 5

83-300 Kartuzy

o numerze:

08 1020 1866 0000 1102 0045 2573

znajdującym się w banku PKO Bank Polski.

W przypadku braku odnotowania płatności na koncie zamówienie nie zostanie zrealizowane (nie dotyczy przesyłek z zapłatą przy odbiorze).


Za pobraniem wysyłamy produkty, który nie wymagają modyfikacji!  Wszelkie zmieny w produktach, np. grawerowanie, zmiana rozmiaru czy wymiana kamiani realizowana będzie po odnotowaniu płatności!


2. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie danych teleadresowych wraz z poprawnym, istniejącym adresem e-mail pod który zostanie wysłane potwierdzenie złożenie zamówienia.

3. Zamówienie można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Wysyłki następuję od poniedziałku do piątku ok. godziny 13. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, w soboty, niedzielę oraz święta - będą realizowane następnego dnia roboczego.

4.  W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, firma DEEM zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Kupującego.

5. Zamówienia w których nieprawidłowo wypełniono dane teleadresowe (nieistniejący e-mail, brak adresu) zostaną wstrzymane do czasu kontaktu ze strony Kupującego.

6. Firma DEEM zastrzega sobie prawo do wstrzymania zamówień wzbudzających wątpliwości.

7. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym AngelGold_pl są podane w złotych polskich i zawierają VAT (ceny brutto).

8. Firma DEEM wystawia paragon lub fakturę VAT na zakupiony towar. Aby otrzymać fakturę VAT należy poprawnie wypełnić dane firmy wraz z NIP.

9. Firma prowadzi sprzedaż wysyłkową. Istnieje możliwości indywidualnego odbioru zakupionego towaru po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym pod adresem:

DeeM

Żeglarska 4

80-273 Gdańsk

10.  Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe. Firma DEEM zobowiązuje się wysłać produkt bez wad.

11. Prezentowane na stronach sklepu zdjęcia i inne formy wizualizacji oraz prezentacji biżuterii mogę nie w pełni oddawać jej rzeczywistą wielkość i kolor. Wielkość produktu Kupujący określa na podstawie informacji zawartych w opisie. Kolor widoczny na zdjęciu może nie znacznie różnić się od koloru rzeczywistego, przez wzgląd na fizyczne właściwości biżuterii. Sprzedający dołożył wszelkich starań, aby prezentacja produktów dawała wyobrażenie o ich kolorze i proporcjach.

Wyświetlenia:348
Numer oferty:6950722114
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry