Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

1119. Super truck z autkami Buggy, Wader, 36630

73,15 zł
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
16,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 1 sztuki
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę bez VAT
 • Marka:
  Wader
 • Bohater:
  brak
 • Wiek dziecka:
  3 lata +
 • Materiał:
  Plastik
 • Płeć:
  Chłopcy, Dziewczynki

Opis

Duża, wytrzymała, a przede wszystkim bezpieczna zabawka dla dziecka, nadająca się do zabawy zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Pojazd posiada wiele ruchomych elementów, które urozmaicą zabawę np. ruchome podjazdy na lawecie.

Dodatkowo w zestawie znajdują się dwa autka z serii Buggy, barierki, pachołki oraz wycinanki, tj. znaki drogowe i sygnalizacja świetlna.

Całość wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na warunki atmosferyczne, dzięki czemu zabawkę przez cały rok można przechowywać np. w ogródku czy na balkonie.

Zabawka wyprodukowana w Polsce.

Dostawa i płatność
od 16,00 zł

Lokalizacja: Kryniczno, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u PaniZabawka za co najmniej 400.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze
Dodatkowe informacje

Odbiór osobisty w Krynicznie lub we Wrocławiu przy al. Karkonoskiej

Punkty odbioru

Kryniczno
Wiosenna 4
55-114 Kryniczno
woj. dolnośląskie
email: biuro@panizabawka.com.pl
tel.: 883920931

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

wymagana przedpłata
do odbioru w 2 dni robocze
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

PaniZabawka.com.pl
Wiosenna 4
55-114 Kryniczno
14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

PaniZabawka.com.pl
Wiosenna 4
55-114 Kryniczno

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

   

Zasady zwrotu produktu

1.Konsument, który  zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych  odstąpić od niej bez podawania przyczyny i  bez ponoszenia kosztów, z  wyjątkiem kosztów określonych w pkt. 8  Regulaminu. Do zachowania  terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed  jego upływem.  Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na  przykład:


 1. pisemnie na adres: PaniZabawka.com.pl, ul. Wiosenna 4, 55-114 Kryniczno;
   
 2. w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: biuro@panizabawka.com.pl;
   

2.Przykładowy  wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do  Ustawy o Prawach Konsumenta  oraz dodatkowo dostępny jest w pkt. 11  Regulaminu oraz na stronie  Sklepu Internetowego w zakładce dotyczącej  odstąpienia od umowy. Konsument może skorzystać z wzoru formularza,  jednak nie jest to obowiązkowe.

3.Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się:


 1. dla  umowy, w wykonaniu której Sprzedawca  wydaje Produkt, będąc zobowiązany  do przeniesienia jego własności (np.  Umowa Sprzedaży) – od objęcia  Produktu w posiadanie przez konsumenta lub  wskazaną przez niego osobę  trzecią inną niż przewoźnik, a w  przypadku umowy, która: (1) obejmuje  wiele Produktów, które są  dostarczane osobno, partiami lub w częściach –  od objęcia w posiadanie  ostatniego Produktu, partii lub części albo  (2) polega na regularnym  dostarczaniu Produktów przez czas oznaczony –  od objęcia w posiadanie  pierwszego z Produktów;
   
 2. dla pozostałych umów – od dnia zawarcia umowy.
   

4.W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość umowę uważa się za niezawartą.

5.Sprzedawca  ma  obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni  kalendarzowych  od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu  od umowy,  zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego  płatności, w tym  koszty dostawy Produktu (z wyjątkiem dodatkowych  kosztów wynikających z  wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego  niż najtańszy zwykły  sposób dostawy dostępny w Sklepie). Sprzedawca  dokonuje  zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności,  jakiego  użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na  inny sposób  zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.  Jeżeli  Sprzedawca nie zaproponował, że sam odbierze Produkt od  konsumenta, może  wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od  konsumenta do chwili  otrzymania Produktu z powrotem lub dostarczenia  przez konsumenta dowodu  jego odesłania, w zależności od tego, które  zdarzenie nastąpi wcześniej.

6.Konsument ma  obowiązek  niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych  od dnia,  w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy lub  przekazać  go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru, chyba że  Sprzedawca  zaproponował, że sam odbierze Produkt. Do zachowania terminu  wystarczy  odesłanie Produktu przed jego upływem. Konsument może zwrócić  Produkt  na adres: PaniZabawka.com.pl, ul. Wiosenna 4, 55-114 Kryniczno

7.Konsument ponosi   odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem   korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do  stwierdzenia  charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.

8.Możliwe koszty związane z odstąpieniem przez konsumenta od umowy, które obowiązany jest ponieść konsument:


 1. Jeżeli  konsument wybrał sposób dostawy  Produktu inny niż najtańszy zwykły  sposób dostawy dostępny w Sklepie  Internetowym, Sprzedawca nie jest  zobowiązany do zwrotu konsumentowi  poniesionych przez niego dodatkowych  kosztów.
   
 2. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu.
   
 3. W  przypadku Produktu będącego usługą,  której wykonywanie - na wyraźne  żądanie konsumenta - rozpoczęło się  przed upływem terminu do  odstąpienia od umowy, konsument, który wykonuje  prawo odstąpienia od  umowy po zgłoszeniu takiego żądania,
  ma  obowiązek zapłaty za  świadczenia spełnione do chwili odstąpienia od  umowy. Kwotę zapłaty  oblicza się proporcjonalnie do zakresu spełnionego  świadczenia, z  uwzględnieniem uzgodnionej w umowie ceny lub  wynagrodzenia. Jeżeli cena  lub wynagrodzenie
  są nadmierne, podstawą obliczenia tej kwoty jest wartość rynkowa spełnionego świadczenia.
   

9.Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:


 1. (1)  o świadczenie usług, jeżeli Sprzedawca  wykonał w pełni usługę za  wyraźną zgodą konsumenta, który został  poinformowany przed rozpoczęciem  świadczenia, że po spełnieniu  świadczenia przez Sprzedawcę utraci  prawo odstąpienia od umowy; (2) w  której cena lub wynagrodzenie zależy  od wahań na rynku finansowym, nad  którymi Sprzedawca nie sprawuje  kontroli, i które mogą wystąpić przed  upływem terminu do odstąpienia od  umowy; (3) w której przedmiotem  świadczenia jest Produkt  nieprefabrykowany, wyprodukowany według  specyfikacji konsumenta lub  służący zaspokojeniu jego  zindywidualizowanych potrzeb; (4) w której  przedmiotem świadczenia jest  Produkt ulegający szybkiemu zepsuciu lub  mająca krótki termin  przydatności do użycia; (5) w której przedmiotem  świadczenia jest  Produkt dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu,  którego po otwarciu  opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę  zdrowia lub ze  względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało  otwarte po  dostarczeniu; (6) w której przedmiotem świadczenia są  Produkty, które po  dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają  nierozłącznie  połączone z innymi rzeczami; (7) w której przedmiotem  świadczenia są  napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy  zawarciu Umowy  Sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero  po upływie 30  dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad  którymi Sprzedawca  nie ma kontroli; (8) w której konsument wyraźnie  żądał, aby Sprzedawca  do niego przyjechał w celu dokonania pilnej  naprawy lub konserwacji;  jeżeli Sprzedawca świadczy dodatkowo inne  usługi niż te, których  wykonania konsument żądał, lub dostarcza  Produkty inne niż części  zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub  konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w  odniesieniu do dodatkowych usług lub Produktów; (9) w której przedmiotem  świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy  komputerowe dostarczane w  zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie  zostało otwarte po  dostarczeniu; (10) o dostarczanie dzienników,  periodyków lub czasopism, z  wyjątkiem umowy o prenumeratę; (11)  zawartej w drodze aukcji  publicznej; (12) o świadczenie usług w  zakresie zakwaterowania, innych  niż do celów mieszkalnych, przewozu  rzeczy, najmu samochodów,  gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem,  wydarzeniami  rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w  umowie oznaczono  dzień lub okres świadczenia usługi; (13) o  dostarczanie treści  cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku  materialnym, jeżeli  spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną  zgodą konsumenta przed  upływem terminu do odstąpienia od umowy i po  poinformowaniu go przez  Sprzedawcę o utracie prawa odstąpienia od  umowy.

O sprzedającym
PaniZabawka
PaniZabawka
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

223

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Dorota Gurgul
PaniZabawka.com.pl Dorota Gurgul
Wiosenna 4
55-114 Kryniczno
REGON: 367937030
NIP: 7532084018

Kontakt

 • 883****** (pokaż)
 • 601****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: biuro@panizabawka.com.pl
telefon: 883920931
telefon: 601226931
Wyświetlenia:70
Numer oferty:7016333482
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry