ŻYŁKA DRAGON XT69 HI-TECH PRZYPONOWA 18MM/25M (6541644733)

zakończona
3,50 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List ekonomiczny 3,00 zł
 • List priorytetowy 3,50 zł
 • Allegro Polecony InPost 3,94 zł
 • lokalizacja: Bydgoszcz
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • marka: Dragon
 • stan: nowy
SKLEP@ZOOWEDKARZ.PL
TELEFON:
+48 784 621 811
Płatności
1, Przelew na konto bankowe.
2. Płatność przy odbiorze.
3. Płatność przez PayU.
Wysyłka
1. Kurier DPD.
2. Poczta Polska.
3. Odbiór osobisty
Odbiór osobisty
SKLEP:
ul. Ewy Szelburg-Zarembiny 11E
85-792 Bydgoszcz
Pn. - Pt. 9 -17
Sb. 9 - 13
Przed odbiorem proszę o kontakt:
sklep@zoowedkarz.pl
+48 784 621 811
Opis produktu
ŻYŁKA DRAGON XT69 HI-TECH PRZYPONOWA 18MM/25M
Producent: DRAGON
Gwarancja:

Cena:
3.50 PLN
Opis produktu

ŻYŁKA DRAGON XT69 HI-TECH PRZYPONOWA 25M

Żyłka przystosowana do łowienia spławikowego, idealnie nadaje się do montowania różnorodnych, profesjonalnych zestawów jakie stosujemy przy łowieniu bez kołowrotka: zestawu skróconego i pełnego. Jest wytrzymała na węzłach, elastyczna, bez pamięci. Wykonana z delikatnie barwionego polimeru – barwnik w najmniejszym stopniu nie wpływa na obniżenie bardzo wysokiej mocy i trwałości. Zewnętrzna powierzchnia pokryta jest specjalną powłoką silikonową, co radykalnie podnosi odporność na ścieranie, a jednocześnie zmniejsza współczynnik tarcia powierzchniowego. Zabezpieczona przed działaniem promieni ultrafioletowych obecnych w świetle słonecznym. Kolor niebieski.

Dane techniczne żyłki:

Średnica [mm]: 0,18
Wytrzymałość [kg]: 4,45
Długość [m]: 25

Kolor: niebieski

Więcej zdjęc produktu
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 03105011391000009093510361
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Polecony InPost 3,94 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
List ekonomiczny 3,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
przybliżony czas realizacji: 4 dni
List priorytetowy 3,50 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 5,20 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
przybliżony czas realizacji: 4 dni
List polecony priorytetowy 6,50 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Przesyłka kurierska 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 11,49 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Przesyłka kurierska pobraniowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
przybliżony czas realizacji: 2 dni
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zamawiający - konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie czternastu dni od dnia dostarczenia przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. W przypadku skorzystania z uprawnienia wzmiankowanego w punkcie 1 niniejszego paragrafu, Zamawiający – konsument zobowiązany jest odesłać dostarczone zamówienie w stanie niezmienionym, a zoowedkarz_pl zwraca na rachunek bankowy Zamawiającego – konsumenta należność za zwrócone zamówienie.

reklamacje

Przed wysyłką sprzęt jest starannie oglądany i sprawdzany. Gdyby jednak zdarzyło się, że wada towaru ujawni się w trakcie użytkowania, korzystają Państwo z prawa do reklamacji. W przypadku reklamacji zakupionego towaru proszę najpierw o zgłoszenie tego faktu e-mailem (sklep@zoowedkarz.pl) lub telefonicznie (+48 784 621 811) i opisanie rodzaju uszkodzenia. Czasem można rozwiązać problem od razu. Gdy konieczna jest naprawa gwarancyjna, proszę o nadesłanie wraz z towarem podpisanej karty gwarancyjnej i paragonu, gdy była ona wydana. Koszt przesyłki reklamowanego towaru w obie strony pokrywa kupujący (nie odbieramy przesyłek płatnych za pobraniem).

pozostałe informacje

Zasady obowiązujące na naszych aukcjach: 1. Proszę o uważne przeczytanie opisu przedmiotu, jego parametrów. W przypadku wątpliwości proszę o kontakt e-mailowy (sklep@zoowedkarz.pl) lub telefoniczny. 2. Do każdej transakcji podchodzimy poważnie i z szacunkiem do klienta i tego również oczekujemy od kupującego. 3. Prosimy o podpisywanie się w korespondencji loginem z allegro i korzystanie z adresu e-mailowego podanego w formularzu allegro. 4. Do ceny przedmiotu proszę doliczyć koszt przesyłki podany na stronie przedmiotu. W przypadku, gdy życzą sobie Państwo przesyłkę płatną przy odbiorze (za pobraniem pocztowym) proszę o kontakt e-mailowy i poinformowanie nas o tym. W przypadku braku takiej informacji oczekujemy na wpłatę na rachunek bankowy. UWAGA!!! W przypadku, gdy towar zakupiony jest z kilku naszych aukcji koszt przesyłki wyliczamy indywidualnie dla każdego klienta i informujemy oddzielnym e-mailem lub telefonicznie. Nie ma możliwości wyboru najtańszej formy przesyłki z różnych aukcji. 5. Przesyłki wysyłamy na adres podany w allegro. w przypadku, gdy przesyłka ma być wysłana na adres inny niż podany w allegro prosimy o poinformowanie nas o zmianie adresu do wysyłki niezwłocznie po wygraniu aukcji. 6. Na wpłatę oczekujemy 10 dni. W tytule przelewu prosimy o wpisanie loginu (wpłaty dokonywane w okienku pocztowym docierają po około 3 dniach). 7. Przesyłki realizujemy za pośrednictwem kuriera DPD oraz Poczty Polskiej. W przypadku zwrotu nieodebranej w terminie przez Państwa przesyłki ponowny koszt jej wysłania pokrywa kupujący. Ponowne wysłanie przesyłki nastąpi po zaksięgowaniu oczekiwanej kwoty na naszym rachunku bankowym. 8. Przed wysyłką sprzęt jest starannie oglądany. Gdyby jednak zdarzyło się, że ujawni się wada w trakcie użytkowania, korzystają Państwo z prawa do reklamacji. W przypadku reklamacji zakupionego towaru proszę najpierw o zgłoszenie tego faktu e-mailem (czasem możemy rozwiązać problem od razu) i opisanie rodzaju uszkodzenia. Gdy konieczna jest naprawa gwarancyjna proszę o nadesłanie wraz z towarem podpisanej karty gwarancyjnej, gdy była ona wydana. Koszt przesyłki reklamowanego towaru w obie strony pokrywa kupujący (nie odbieramy przesyłek za pobraniem pocztowym). 9. Po otrzymaniu i sprawdzeniu przesyłki prosimy o wystawienie komentarza, który jest dla nas potwierdzeniem, że przesyłka została odebrana a transakcja zakończona. Jako sprzedający wystawiamy komentarz jako drudzy. W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń prosimy o kontakt przed wystawieniem komentarza w celu wyjaśnienia sytuacji. Każdy może popełnić błąd. Jeżeli to my go popełniliśmy, dołożymy wszelkich starań, aby go naprawić. ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW