Żyj i Bogać Się Audiobook CD Arkadiusz Bednarski (6910682208)

zakończona
20,34 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony priorytetowy 7,50 zł
 • Paczkomaty 24/7 9,50 zł
 • Pocztex Kurier48 11,00 zł
Zakupy od 150 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Łódź, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT
 • format: mp3
 • język: polski

opis

Tytuł: "Żyj i bogać się"

Autor: Arkadiusz Bednarski

Audiobook na płycie CD

Wydawnictwo: "Złote Myśli"

Wydanie I - 2011

ISBN 978-83-7701-290-1

czas: 300 minut

Cena katalogowa: 31,90 zł

Nasza cena: 23,93 zł

Aktualna cena promocyjna (-15%): 20,34 zł

Oferta promocyjna ograniczona czasowo!!!

Dlaczego zwycięzcy loterii zostają bankrutami, a byli milionerzy potrafią odbudować swój majątek od zera?

Na początek kilka faktów.

 • Bud Post wygrał na loterii 16,2 mln dolarów. Po roku miał milion dolarów długu.Ogłosił bankructwo i żyje dzisiaj z ubezpieczenia społecznego.
 • Evelyn Adams wygrała dwukrotnie, łącznie 5,4 mln.Dzisiaj mieszka w przyczepie i nie ma za co żyć.
 • Callie Rogers wydała swoją całą wygraną z roku 2003 - w wysokości 3 mln dolarów - na zakupy, kokainę, przyjaciół i powiększenie biustu.

Co się dzieje, jeżeli osoby będące w słabej kondycji finansowej otrzymają nagle duży zastrzyk gotówki?

Ekonomiści z Uniwersytetów Kentucky, Pittsburg i Vanderbilt starali się odpowiedzieć na pytanie, co się dzieje, jeżeli osoby będące w słabej kondycji finansowej otrzymają nagle duży zastrzyk gotówki. Zebrali dane od 35 tysięcy osób, które w latach 1993–2002 wygrały na loterii Florida's Fantasy 5 łącznie ponad 150 mln dolarów, i porównali z danymi stanowego rejestru bankructw.

Ich odkrycia opublikowanie w "The Review of Economics and Statistics" jesienią roku 2010 pokazują, że duże wygrane na loteriach nie mają większego wpływu na zredukowanie prawdopodobieństwa bankructwa. Ponad 1900 zwycięzców zbankrutowało w ciągu pięciu kolejnych lat.

Dlaczego tak się dzieje?

Badacze starają się wyjaśniać, że przyczyna tkwi w innym traktowaniu pieniędzy, które pojawiają się jako nieprzewidziany, dodatkowy przychód oraz że osoby, które wygrywają najczęściej, nie mają odpowiedniej edukacji finansowej. Są to bardzo ważne drogowskazy, które pokazują nam, że aby stać się osobą wolną finansowo, potrzebne są dwie rzeczy: odpowiednie wzorce mentalne oraz właściwa wiedza...

I o tym właśnie jest ta książka.

Oraz o tym, jak SAMODZIELNIE, o własnych siłach, możesz stać się osobą niezależną finansowo.

 

Czy zastanawiałeś/zastanawiałaś się kiedyś:

 • Dlaczego jedni ludzie są bogaci, a inni biedni?
 • Dlaczego biednemu wiatr w oczy, a bogatemu nawet byk się ocieli?
 • Czy bycie biednym jest godne pochwały, a bogatym naganne?
 • Czy pieniądze są powodem nieszczęść na świecie?
 • Czym są pieniądze i bogactwo?
 • Czy jest jakiś sposób na to, aby stać się bogatym, wolnym finansowo?

Książka "Żyj i bogać się" odpowiada na te i wiele innych pytań.

Publikacja zdradza tajniki wiedzy, do której dostęp mają tylko osoby zamożne, a której próżno szukać w internecie i w innych książkach. Wyjaśnia tak ważne dla Polaków kwestie związane z przyszłymi emeryturami i pokazuje, jak stosując proste metody, zapewnić sobie bezpieczną przyszłość na emeryturze. Książka jest także skryptem i wprowadzeniem do seminarium “Żyj i bogać się”.

Autor postawił sobie jeden, wyraźny cel. Jest nim nauczenie Cię konkretnych strategii i technik zarządzania pieniędzmi, które pozwolą na kontrolę wydatków, znajdowanie nowych, efektywnych, źródeł dochodów, inwestowanie i zapewnienie sobie odpowiedniego poziomu życia w przyszłości. Treść książki (z której zdobytą wiedzę możesz poszerzyć na seminarium, do którego publikacja stanowi swojego rodzaju zaproszenie - o tym dalej) łączy naukę sposobów inwestowania i gospodarowania pieniędzmi z aspektami psychologii, kontroli emocji oraz zaprogramowania swojej psychiki w kierunku akceptacji bogactwa i pieniędzy w swoim życiu.

Część dotycząca strategii finansowych jest oparta na najnowszej technologii planowania finansowego, która uwzględnia modele promowane przez Anthony'ego Robbinsa i Davida Bacha. Omawia sposoby pomnażania posiadanych dochodów i pokazuje, gdzie i jak zwiększać przypływ gotówki.

Aby stać się osobą niezależną finansowo nie trzeba zaciskać pasa, nadmiernie kontrolować swoich wydatków ani obniżać standardu życia.

 Część psychologiczna publikacji zawiera szereg technik opartych na psychologii zmiany oraz na elementach metody Silvy (metoda Silvy zakłada, że organizm w takim momencie jest naturalnie otwarty na komunikację świadomości z podświadomością i nadświadomością (ego, id i superego) i że będąc w takim stanie można przekonać samego siebie do zmiany zachowań, nastawienia do świata czy też postrzegania innych osób).

Zapewne spotkałeś się już nie raz z podobnymi opisami i obietnicami. Możliwe nawet, że masz już za sobą lekturę kilku książek o tej tematyce, a może nawet i uczestnictwo w szkoleniach. Dlaczego zatem miałaby zainteresować Cię ta książka i co jest w niej takiego, czego prawdopodobnie jeszcze nie wiesz?

Pozwól, że najpierw przedstawimy Ci, Arkadiusza Bednarskiego autora tej książki, coacha, trenera i nauczyciela sukcesu

Arkadiusz Bednarski w swojej karierze coacha i trenera przeszkolił osobiście ponad 7000 osób. Jest założycielem firmy szkoleniowo-doradczej Top Training, właścicielem firmy Natural Poland, wiceprezesem zarządu One Invest Sp. z o.o. oraz wiceprezesem fundacji Top Training. Szkolił się między innymi u Anthony'ego Robbinsa, jest absolwentem Akademii Morskiej w Gdyni i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. 

Poza książką "Żyj i bogać się" jest jak do tej pory autorem dziewięciu książek z zakresu rozwoju osobistego i sprzedaży, w tym bestsellerów: „Mistrz sprzedaży“ i „Arcymistrz sprzedaży“ oraz audiobooków. Z branżą finasową związany od roku 1997. Uczestniczył w rozwoju polskiego rynku ubezpieczeń i funduszy emerytalnych, współtworząc jedną z największych agencji finansowo – ubezpieczeniowych w północno–wschodniej Polsce. Ma ponad 16-letnie doświadczenie w sprzedaży i w zarządzaniu. Pracował między innymi dla: Allianz, Winterthur, ING, BRE Bank, Unity Line, 5net, Brother GmbH. Autor projektów budowy i zarządzania sieciami sprzedaży oraz systemów szkoleniowych.

Z pewnością zgodzisz się, że każdy może napisać, że wie, jak żyć i się bogacić, ale nie zyska przez to Twojego zaufania, prawda? Są jednak ludzie, którzy po prostu pokazują, jak to robić w praktyce i potrafią zadawać takie pytania, że już dzieki temu uświadamiasz sobie, jakie błędy popełniałeś i co zmienić, aby było znacznie lepiej.

To właśnie takim coachem i trenerem rozwoju osobistego jest Arkadiusz Bednarski, a jego książka "Żyj i bogać się" jest wprowadzeniem do organizowanego przez niego szkolenia o tej samej nazwie, podczas którego uczestnicy staną przed możliwością odkrycia zupełnie nowych możliwości, jakie mieli na wyciągnięcie ręki, ale nie potrafili ich dostrzec.

W książce będą pojawiać się na przemian określenia:

zamożność, bogactwo, wolność finansowa i niezależność finansowa.

Czy słyszałeś, że:

 • Pieniądze szczęścia nie dają.
 • Pieniądze to nie wszystko.
 • Jestem biedny, ale uczciwy.
 • Bogaci to złodzieje.
 • Pierwszy milion trzeba ukraść..?

A co TY myślisz o pieniądzach i bogactwie?

Wolność finansowa może dla każdego człowieka stanowić inny poziom miesięcznych dochodów oraz inną wielkość zgromadzonego kapitału. W większości przypadków jest to równe posiadaniu konta, na którym znajdują się kwoty zawierające co najmniej osiem cyfr.

Są jednak osoby, które nie potrzebują spędzania wczasów na Hawajach, opłynięcia kuli ziemskiej, czy posiadania garażu pełnego sportowych samochodów.

Będą szczęśliwe, spędzając dwa tygodnie beztroskich wczasów w Egipcie, spływając Czarną Hańczą i jeżdżąc kilkuletnim volvo. Do

tego zaś w zupełności wystarczy o wiele niższa kwota, która będzie im dawała kilkanaście tysięcy złotych pasywnego, miesięcznego dochodu.

PODSUMOWUJĄC:

Arkadiusz Bednarski po prostu pokieruje Cię na drodze do wolności finansowej

Bo przecież na tym Ci właśnie zależy, aby "Żyć i bogacić się", a nie ledwo wiązać koniec z końcem i żyć od pierwszego do pierwszego. No, chyba że już wiesz, że można:

 • zarabiać na własnym kredycie hipotecznym,
 • szybko wyjść z długów,
 • uczciwie się wzbogacić,
 • stać się wolnym finansowo w ciągu kilku lat,
 • w ciągu jednego roku podwyższyć swoje zarobki o 500%?

Jeśli już wiesz, jak to robić w praktyce, to zapewne ta książka Ci się nie przyda. Na pewno masz też wątpliwości, czy zmieni ona faktycznie i realnie coś w Twoim życiu. Nie obiecujemy Ci cudów - efekty zależą od Ciebie. Arkadiusz Bednarski podchodzi jednak do tematu w pełni odpowiedzialnie i jako coach uświadomi Ci sprawy, o których prawdopodobnie do tej pory nie miałeś lub nie miałaś pojęcia.

SPIS TREŚCI:

Wstęp, czyli o czym jest ta książka?

Dlaczego bogaci się bogacą, a biedni biednieją?

Dlaczego ludzie nie są bogaci?

Oznaki blokady finansowej

Część I Wzorce mentalne

Rozdział 1. Przekonania i ich zmiana

Cierpienie i przyjemność

Przekonania i ich zmiana

Zmiana negatywnych myśli

Rozdział 2. Wartości i ich redefiniowanie

Wartości i prawa, które nimi rządzą

Autosabotaż finansowy

Rozdział 3. Potrzeby i sposoby ich zaspokajania

Pięć podstawowych potrzeb człowieka

Część II Wiedza i umiejętności

Rozdział 4. Inwestujemy!

Rozdział 5. Gdzie jesteś i dokąd zmierzasz?

Sześć etapów ustanawiania i osiągania Twoich celów finansowych

Osiem planów wygrania gry

Rozdział 6. Droga do absolutnej wolności finansowej

Klucz do wolności finansowej

Procent składany

Jak pracują pieniądze?

Etat czy biznes?

MLM — Marketing sieciowy

Zainwestuj w siebie

Wartość netto i masa krytyczna

Sześć marzeń finansowych

Trzy kosze finansowe

Trzy pudełka na czekoladki

Sześć marzeń (i poziomów) finansowych

Plan i cele

Tożsamość inwestora

Rozdział 7. Tajemna wiedza finansowa

Dźwignie finansowe

Jak nie stracić na spadku?

Rozdział 8. Strategia wyjścia z długów

Plan wyjścia z długów (plan na 1–5 lat)

Zakończenie

Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u beniamind-pl za co najmniej 150 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
13,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
25
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka:
7,50 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
5
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka:
11,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
20
przybliżony czas realizacji:
3 dni robocze
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka:
9,50 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
20
przybliżony czas realizacji:
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT