ZWROTNICA PRZEDNIA LEWA C1 107 AYGO 1,0 (6910638195)

zakończona
50,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Przesyłka kurierska 25,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
  • lokalizacja: KAWICE, Polska

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • producent części: peugeot (oryginalne OEM)

opis

CZĘŚCI SAMOCHODOWE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB I MOŻLIWOŚCI

Gwarancja satysfakcji i zadowolenia to współpraca z firmą AUTO PLUS. Potrzebujesz używanych części do auta? Poznaj szczegóły oferty.

Oferujemy oryginalne, używane części do pojazdów różnych marek.

Głównie: PEUGEOT, CITROEN, RENAULT, VOLKSWAGEN, SKODA, SEAT, OPEL.

Posiadając bogate doświadczenie, zgromadzone podczas współpracy z wieloma klientami, na przestrzeni lat daje nam możliwość zaoferować Państwu usługi na jak najwyższym poziomie. Satysfakcja klienta to dla nas rzecz najważniejsza.

Nasz asortyment stale jest powiększany.
Każdy sprzedawany przez nas towar objęty jest pisemną gwarancją.

!!!! Kontakt telefoniczny w godzinach popołudniowych jest możliwy !!!!
+48 570 503 375

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT23%

Przedmiotem aukcji jest:

NAZWA: ZWTORNICA PRZEDNIA LEWA
NUMER CZĘŚCI: ---
MARKA: PEUGEOT, CITROEN, TOYOTA
MODEL:

107, C1 AYGO

SILNIK: 1,0
KOD LAKIERU: ---
ROK PRODUKCJI: ---

Tekst niniejszej aukcji stanowi przedmiot praw autorskich i podlega ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. Nr 24 poz. 93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.2016r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. (Dz. U. nr 47 poz. 211).

Auto Plus Katarzyna Kalus

Oferujemy oryginalne, używane części do aut różnych marek. Głównie: PEUGEOT, CITROEN, RENAULT, VOLKSWAGEN, SKODA, SEAT, OPEL, SMART.

Firma działa na rynku już od roku 2000.

Każdy sprzedawany przez nas towar objęty jest pisemną gwarancją.

tel. kom.: 570 503 375

email: auto-plus-kawice@wp.­pl

Karta gwarancyjna

Dział Reklamacji pozostaje do Państwa dyspozycji w godzinach
9.00 - 16.00,

tel.: 577 783 312,

email: auto-plus-reklamacje­@wp.pl

Adres zwrotu towaru:
Auto-PLus, Kawice 15A, 59-320 Prochowice

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00

sobota
9.00 - 12.00

Przesyłka

Możliwy jest dowóz towaru do klienta:
DPD, DHL, Poczta Polska.

O sprzedającym
AutoPlusKawice

Dane firmy

Kontakt

poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota
09:00 - 12:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Gwarancja satysfakcji i zadowolenia to współpraca z firmą AUTO-PLUS. 

Potrzebujesz używanych części do auta? Zadzwoń do nas i poznaj szczegóły oferty. 

Oferujemy oryginalne, używane części do aut różnych marek. 

Głównie: PEUGEOT, CITROEN, RENAULT, VOLKSWAGEN, SKODA, SEAT, OPEL, SMART 

Posiadając bogate doświadczenie, zgromadzone podczas współpracy z wieloma klientami, na przestrzeni lat daje nam możliwość zaoferować Państwu usługi na jak najwyższym poziomie. Satysfakcja klienta to dla nas rzecz najważniejsza. Nasz asortyment stale jest powiększany. 

Każdy sprzedawany przez nas towar objęty jest pisemną gwarancją. 

Pozostałe informacje

Warunki gwarancji

W związku z zawarciem umowy sprzedaży na podstawie szczegółowych przepisów prawa cywilnego pomiędzy stronami zostaje zawarta umowa gwarancji.Umowa gwarancji nie wyłącza  i nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień konsumenta, które mu przysługują na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa.Umowa gwarancji nie wyłącza i nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego, które mu przysługują na podstawie przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.


1. Gwarancja udzielona przez sprzedającego obowiązuje wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

2. Gwarancja udzielona została wyłącznie Kupującemu w związku z zawartą między stronami umową sprzedaży.

3. Okres udzielonej przez Sprzedającego gwarancji wynosi 14 dni. Okres gwarancyjny rozpoczyna swój bieg z dniem dostarczenia towaru przez firmę kurierską.

4. W ramach udzielonej gwarancji Gwarant zobowiązuje się do wymiany towaru na inny wolny od wad w terminie 7 dni od daty otrzymania uszkodzonego produktu. Termin realizacji swiadczenia rozpoczyna bieg z chwilą dostarczenia sprzętu do siedziby Gwaranta.

5. Gdyby Kupujący stwierdził niekompletność zakupionego towaru, winien pod rygorem utraty uprawnienia, pisemnie zawiadomić o tym fakcie Sprzedającego w terminie 7 dni od daty otrzymania towaru, zaś Gwarant zobowiązuje się do nadania w polskiej placówce pocztowej lub za pośrednictwem specjalistycznej firmy kurierskiej brakująych elementów na swój koszt w terminie 72h od otrzymania stosownego pisemnego oświadczenia (pisma bez własnoręcznego podpisu nie będą brane pod uwagę).

6. Gwarant nie jest zobowiązany do usunięcia wad i wymiany wadliwego towaru, jeżeli sprzedany towar zostanie przedłożony przez inną niż nabywca osobę.

7. Kupujący zobowiązany jest do dostarczenia sprzętu do siedziby firmy Sprzedającego. Do chwili dostarczenia towaru do siedziby Gwaranta Kupujący ponosi ryzyko jego przypadkowej utraty lub uszkodzenia. Towar uważany jest za dostarczony od momentu pisemnego pokwitowania przez upoważnionego pracownika Gwaranta.

8. Jeżeli przedmiot umowy używany był niezgodnie z jego przeznaczeniem Gwarant zastrzega sobie prawo do jednostronnego uchylenia się od obowiązków wynikających z umowy gwarancji.

9. Uszkodzenia mechaniczne towaru uwzględniane będą wyłącznie jeżeli towar zostanie rozpakowany przy pracowniku firmy kurierskiej oraz zostanie sporządzony protokół szkody.

10. Wymiana wadliwego towaru zostanie zrealizowana w przeciągu 2 dni roboczych od dostarczenia towaru do siedziby Sprzedającego. Nie wysyłamy towaru przed zwrotem wadliwej rzeczy.

11. Ponadto Kupujący traci prawo do wymiany również jezeli:

   a) dokonano naprawy, przeróbki lub rozebrania towaru przez osoby nieuprawnione

   b) towar nosi slad uszkodzeń mechanicznych lub wywołanych nimi wad.

   c) uszkodzenia powstały na skutek nieprzestrzegania przez Kupującego zasad eksploatacji i konserwacji towaru oraz wszelkich innych uszkodzeń powstałych z winy lub niewiedzy Kupującego.

12. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji Kupujący może zostać obciążony przez Sprzedającego kosztami transportu.

13. W przypadku uznania zasadności świadczenia koszty transportu zwrotnego do Kupującego pokrywa Sprzedający.

14. Wada rzeczy uzasadniająca odpowiedzialność z tytułu gwarancji jakości dotyczy tylko cech użytkowych rzeczy, w szczególności nie dotyczy wartości rynkowej towaru lub jego estetyki.

15. Gwarancja nie obejmuje problemów wynikających z niewłaściwego współdziałania przedmiotu umowy sprzedaży z urządzeniami, podzespołami oraz innymi elementami pochodzących od osób trzecich.

16. Gwarancja nie są objete materiały eksploatacyjne i elementy podlegające zużyciu w związku z normalnym użytkowaniem przedmiotu sprzedaży, w szczególności żarówki, klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe, opony.

17. Gwarancja nie obejmuje kosztów związanych zmontażem, demontażem wadliwego towaru.

18. W przypadku odstąpienia od umowy nie pokrywamy oraz nie zwracamy kosztów wysyłek. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie.

19. Paczki wysyłane za pobraniem nie będą odbierane. W celu uzyskania adresu do zwrotu prosimy o kontakt telefoniczny.

20. Gwarancja na towary mechaniczne oraz elektroniczne ważna będzie tylko jeżeli towar zostanie zamontowany w specjalistycznej firmie a karta zostanie wypełniona oraz podbita pieczątką przez owy zakład.

21. We wszystkich sprawach nieuregulowanych nieniejszą umową mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.


 Tekst nieniejszej umowy stanowi przedmiot praw autorskich i podlega ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. Nr 24 poz. 93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.2016r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. (Dz. U. nr 47 poz. 211)