ŻUREK B-111 BOTEK R39 butomania-klucze (6999479696)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
294,00 zł
Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa ekonomiczna gratis
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Allegro Kurier InPost 12,18 zł
 • lokalizacja: KLUCZE, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • płeć: produkt damski
 • rozmiar: 39
 • marka: Inna marka
 • kolor: odcienie brązu i beżu
 • materiał zewnętrzny: skóra naturalna licowa
 • materiał wkładki: inny materiał
 • rodzaj obcasa: słupek
 • wysokość: przed kostkę
 • nosek: migdałowy
 • ocieplenie: tak
 • zapięcie: wsuwane
 • dostawa z Polski: tak
 • wysokość obcasa/platformy (cm): 7.5
 • długość wkładki (cm): 25.5

opis

Producent: ŻUREK dystrybutor DAREX

Kod: B-111

Kolor: KONIAK

Cholewka: Skóra naturalna lico + guma obuwnicza

Wnętrze cholewki: koc obuwniczy

Wkładka: koc obuwniczy

Wysokość obcasa: 7,5 cm

Tęgość: G 1/2

ZASADA NR 1

 • pozostań przy rozmiarze, który już zamawiałeś, jest pewny i sprawdzony w odniesieniu do znanej marki

ZASADA NR 2

 • zmierz długość wkładki

ZASADA NR 3

 • zmierz dokładnie długość stopy
 • na podłodze połóż kartkę papieru, postaw na niej gołą stopę (dobrze, jeśli pięta będzie opierać się o ścianę, a z podłożem tworzy będzie kąt prosty) obrysuj kształt
 • to samo uczyń z drugą stopą
 • dokonaj pomiaru w centymetrach obu stóp (zmierz długość w linii prostej, zaczynając od środka końca pięty do najdłuższego palca)
 • sugeruj się zawsze pomiarem większej stopy
 • do wymiaru dodaj 0,5-1cm luzu

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost
pierwsza sztuka:
8,60 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
1
przybliżony czas realizacji:
1-2 dni robocze
Allegro Kurier InPost
pierwsza sztuka:
12,18 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
1
przybliżony czas realizacji:
1 dzień roboczy
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
16,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
1
przybliżony czas realizacji:
1 dzień roboczy
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka:
14,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
1
przybliżony czas realizacji:
1 dzień roboczy
Paczka pocztowa ekonomiczna
pierwsza sztuka:
gratis
kolejna sztuka:
gratis
maksymalnie w paczce:
1
przybliżony czas realizacji:
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
21,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
1
przybliżony czas realizacji:
1 dzień roboczy

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT

Gwarancja

24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

Obuwie do reklamacji przyjmowane jest czyste i za okazaniem dowodu sprzedaży. Istnieje możliwość wysłania obuwia na Nasz adres firmowy, jednak wysyłka bezpośrednio na adres producenta (umieszczony na oryginalnym opakowaniu) przyspieszy czas oczekiwania na decyzję w sprawie reklamacji.

Reklamacja

2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Firma Wielobranżowa
Zawierciańska 2 A
32-310 Klucze
Dodatkowe informacje

 POZASĄDOWE SPOSOBY ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIA ROSZCZEŃ ORAZ ZASADY DOSTĘPU DO TYCH PROCEDUR 1.Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania przez Klienta będącego konsumentem z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur dostępne są w siedzibach oraz na stronach internetowych powiatowych (miejskich) rzeczników konsumentów, organizacji społecznych, do których zadań statutowych należy ochrona konsumentów, Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlowej oraz pod następującymi adresami internetowymi Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów: http://www.uokik.gov.pl/spory_konsumenckie.php; http://www.uokik.gov.pl/sprawy_indywidualne.php oraz http://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php. 2.Klient będący konsumentem posiada następujące przykładowe możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń: Klient uprawniony jest do zwrócenia się do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej, zgodnie z art. 36 ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o Inspekcji Handlowej (Dz.U. 2001 nr 4 poz. 25 ze zm.), z wnioskiem o wszczęcie postępowania mediacyjnego w sprawie polubownego zakończenia sporu między Klientem, a Sprzedawcą. Informacja na temat zasad i trybu procedury mediacji prowadzonej przez wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej dostępna jest w siedzibach oraz na stronach internetowych poszczególnych Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlowej. Klient może uzyskać bezpłatną pomoc w sprawie rozstrzygnięcia sporu między Klientem, a Sprzedawcą, korzystając także z bezpłatnej pomocy powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów lub organizacji społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona konsumentów (m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich). Porady udzielane są przez Federację Konsumentów pod bezpłatnym numerem infolinii konsumenckiej 800 007 707 oraz przez Stowarzyszenie Konsumentów Polskich pod adresem email porady@dlakonsumentow.pl. REKLAMACJA (RĘKOJMIA) Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem Klienta, jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym. Sprzedawca zobowiązany jest dostarczyć Klientowi Produkt bez wad.Reklamacje z tytułu niezgodności Produktu z Umową sprzedaży można składać pisemnie na adres: Firma Wielobranżowa Aleksandra Sitkowska ul.Zawierciańska 2a 32-310 Klucze Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Odpowiedź Sprzedawcy w sprawie reklamacji jest wysyłana na podany przez Klienta adres lub w inny podany przez Klienta sposób. Prosimy o dołączenie dowodu zakupu w postaci paragonu, faktury VAT lub potwierdzenia przelewu do reklamowanego produktu. 

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Firma Wielobranżowa Aleksandra Sitkowska
Zawierciańska 2a
32-310 Klucze

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia o odstąpieniu podając Państwa nazwisko,nick Allegro, pełny adres pocztowy,adres e-mail oraz numer telefonu. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, który jest dostępny poniżej , przesyłając go w terminie 14 dni od daty odbioru przesyłki za pośrednictwem poczty elektronicznej lub listem poleconym. W razie odstąpienia od umowy Umowa sprzedaży jest uważana za niezawartą, a Klient jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To,co Strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy ponosi Kupujący. Wszystkie dokonane przez Kupującego płatności zostaną zwrócone w ciągu 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.Jeżeli konsument wybrał sposób dostawy produktu inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny na naszych aukcjach, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. UWAGA !Nie odbieramy paczek wysyłanych na nasz koszt za zaliczeniem pocztowym !