ŻURAWINA SUSZONA 200g TARGROCH PROMOCJA!!! (6542495060)

zakończona
6,50 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Allegro Polecony InPost 3,94 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
  • Allegro Kurier InPost 12,18 zł
  • lokalizacja: Zielona Góra

ŻURAWINA SUSZONA 200g

* * *

Wartość odżywcza produktu

na 100 g

na porcję 50 g

%RWS* w 50 g

Wartość energetyczna

1411 kJ/337 kcal

708 kJ/ 169 kcal

8 %

Tłuszcz

w tym kwasy tłuszczowe nasycone

0,37 g

0,05 g

0,19 g

0,03 g

<1 %

<1 %

Węglowodany

w tym cukry

83,5 g

68,7 g

41,8 g

34,4 g

16 %

38 %

Błonnik

4,3 g

2,2 g

-

Białko

0 g

0 g

-

Sól

0,01 g

<0,01 g

<1 %

Skład: żurawina suszona (54%), cukier trzcinowy (45%), olej słonecznikowy (<1%).


Żurawinę stosuje się jako dodatek do ciast, deserów, płatków śniadaniowych, jak również dań mięsnych (dodatek do farszów, sosów i nadzień). Można ją spożywać samodzielnie jako przekąskę zawsze wtedy gdy mamy ochotę na podjadanie. Skład: żurawina, cukier, kwasek cytrynowy oraz olej słonecznikowy.

opakowanie
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Polecony InPost 3,94 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
Allegro Kurier InPost 12,18 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

kontakt

  • 790883773
    kontakt: Agnieszka Szczukowska , infolinia czynna od poniedziałku do soboty 9:00-18:00
  • eko.deko@wp.pl
    na wszelkie pytania staramy sie odpowiadać w ciągu 24 godzin

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Kupujący może zwrócić zamówiony towar w przeciągu 14 dni od jego dostarczenia bez podania przyczyny. W takim przypadku otrzyma pełny zwrot wpłaconych pieniędzy za zakupiony towar – zrobimy to nie później niż 14 dni od otrzymania informacji. Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedający nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Jesli Kupujacy chce zwrócić zamówiony towar,należy wypełnić poniższe oświadczenie* i przesłać je do nas na adres: eko.deko@wp.pl, w tytule maila prosze wpisać "zwrot" oraz nick allegro. Wzór oświadczena o odstąpieniu od umowy: [DANE SPRZEDAJĄCEGO] Niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy _________, numer oferty _________. Data zawarcia umowy to _________, data odbioru _________. Imię i nazwisko _________ Login Allegro _________ Adres _________ Data _________ _________ Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje kupującemu, gdy rzecz dostarczona jest w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem: eko.deko@wp.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 1. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest ważnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia lub okradzenia przesyłki w transporcie. 2. Wniosek reklamacyjny musi zawierać udokumentowaną szkodę w postaci zdjęcia i protokołu od doręczyciela. Reklamacje przyjmowane są w ciągu 10 dni od daty dostarczenia przesyłki. 3. W przypadku nieuzasadnionych reklamacji wszelkie koszty związane z jej obsługą obciążają kupującego. 4. Reklamacje rozpatrywane są w przeciągu 14 dni. 5. Podstawą gwarancji jest PARAGON (lub faktura).

pozostałe informacje

Państwa zamówienia są realizowane na bieżąco, paczki wysyłamy w dni robocze do 24h po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Przy wysyłkach Pocztą Polską przesyłki priorytetowe są dostarczane do dwóch dni roboczych (w zależności od adresu dostawy) zaś przesyłki ekonomiczne do siedmiu dni roboczych od daty nadania. W przypadku gdy przesyłka nie jest do Ciebie dostarczona w tych terminach prosimy o pilny kontakt z Naszą firmą w celu wyjaśnienia tej sytuacji. Z doświadczenia jednak wiemy że w 90% przypadków: a) przesyłka polecona priorytetowa dochodzi kolejnego dnia po nadaniu, b) przesyłka polecona ekonomiczna - po dwóch dniach od nadania, c) paczkomaty Allegro InPost- 1-2 dni od nadania Przesyłki pocztowe wysyłamy tylko z opcją "polecony", gdyż są one rejestrowane na poczcie (otrzymują nr nadania). W razie kłopotów jest możliwe śledzenie przesyłki / reklamowanie zagubienia, co nie jest możliwe w przypadku zwykłego listu. Każda paczka jest starannie zabezpieczona. Wszystkie produkty pakujemy możliwie najbezpieczniej, produkty dodatkowo zabezpieczane w folie bąbelkową, aby dotarły do Państwa nieuszkodzone. Na każdy produkt wystawiamy dowód zakupu, który jest zarazem gwarancją oraz umożliwia zwrot towaru w formie nienaruszonej zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności(...)", Dz.U. Nr 22, poz. 271.