Znak towarowy Firma Na Plus Dzierżawa licencja (6482650140)

zakończona
500,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Tychy
Oferujemy dzierżawę/licencję znaku towarowego "Firma Na Plus". Cena w ogłoszeniu to opłata roczna promocyjna. Umowa dzierżawy oparta być może o swobodne ustalenie zakresu udzielonego upoważnienia. Może to być licencja niewyłączna, gdzie licencjobiorca może udzielać znaku "FirmaNaPlus" innym podmiotom albo może to być licencja wyłączna, gdzie licencjobiorca może się uczynić jedynym podmiotem uprawnionym do eksploatacji tego znaku. Wszystko zależy od pomysłu biznesowego na ten znak. Logo znaku towarowego "FirmaNaPlus" jest bardzo charakterystyczne i łatwo rozpoznawalne. Logo to jest znakiem zarejestrowanym i zastrzeżonym i stanowi przedmiot ww oferty udzielenia dzierżawy/licencji. Obecna przykładowa strona internetowa: FirmaNaPlus[kropka]com Rozważamy także opcję sprzedaży znaku "Firma Na Plus" wraz z certyfikatem urzędu Patentowego RP. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy Firma SEMI
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua