zmieniająca kolory Hortensja MAGICAL AMETHYST (6933188052)

zakończona
22,99 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
  • Allegro Kurier InPost 12,18 zł
  • Allegro Kurier InPost 12,99 zł
  • Paczkomaty 24/7 14,99 zł
Zakupy od 290 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Dobrodzień, Polska
  • czas wysyłki: do 21 dni

parametry

  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • rodzaj rośliny: hortensje
  • roślina w postaci: sadzonka w pojemniku 3-5l
  • kolor kwiatów: żółte, fioletowe, niebieskie, różowe, różnobarwne, inny kolor

opis

O nas
Cała oferta
Komentarze
Kontakt
Ulubione+

Hortensja ogrodowa 'Magical Amethyst' -roślina wieloletnia
Hydrangea macrophylla

Wysokość

docelowa

Szerokość docelowa

Stanowisko

uprawy

Barwa

kwiatów

Barwa

liści

Czas kwitnienia

Odporność

na mróz

Podlewanie

Gleba do uprawy

100-120 cm

80-100 cm

pół cieniste

seledynowa-żółta-róż­owa

zielona

VI-X

bardzo duża

obfite

żyzna, próchnicza

Odmiana 'Amethyst' z grupy Magical charakteryzuje się kwiatostanami o barwie najpierw seledynowo żółtej, później stopniowo przechodzącej w różowy, aby w pełni rozkwitu zachwycić kontrastową dwubarwnością -wówczas kwiaty są żółto-różowe. Barwa kwiatów zmienia się wraz z ich rozwojem, który trwa od czerwca aż do sierpnia. Kwiaty zdobią krzew aż do późnej jesieni nieco tracąc swoje intensywne barwy. Kwiatostan hortensji 'Magical Amethyst' jest wyjątkowo okazały i może osiągać średnicę 20-25 cm. Dominująca barwa kwiatów może być różna zależnie od odczynu gleby -na podłożu kwaśnym zamiast różu dominować będzie błękit, pozostałe barwy pośrednie zachowane są niezależnie od warunków glebowych.

Wymagania

pielęgnacja

Uprawa hortensji ogrodowej wymaga nieco więcej uwagi. Należy zapewnić jej miejsce osłonięte od bezpośredniego nasłonecznienia oraz glebę żyzną, próchnicza i stale wilgotną. Odczyn gleby przy sadzeniu wpływać będzie na docelową barwę kwiatów. Podczas wzrostu regularnie nawozimy i podlewamy krzewy hortensji. Jesienią kiedy temperatura ustabilizuje się na poziomie bliskim zera stopni C, pędy hortensji zabezpieczyć należy przed uszkodzeniem mrozowym. Hortensje ogrodowe zawiązują pąki kwiatowe już jesienią poprzedniego roku, a więc aby krzew obficie zakwitł warto dobrze zabezpieczyć takie pąki przed mrozem. W tym celu nasadę pędów hortensji przysypujemy kopczykiem z grubo mielonej kory lub okładamy gałązkami iglaków. Można też owinąć całe pędy kilkoma warstwami białej włókniny lub juty.

Zastosowanie

w ogrodzie

Hortensje ogrodowe to piękne i cenione od lat krzewy ogrodowe. Są długą i zachwycającą ozdobą zacienionych partii ogrodu oraz północnych wejść do budynków. Ich uroda może towarzyszyć ścieżkom, wjazdom, altanom i tarasom.


Oferujemy sadzonkę w doniczce o pojemności 5 litrów.
Orientacyjna wysokość sadzonki to 40-50 cm.
Poniżej znajduje się zdjęcie poglądowe przykładowej sadzonki wykonane w sierpniu.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

(pn-pt od 8:00 do 16:00)

pod numerem:

600 584 660
lub mailowo
Wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 2-7 dni wysyłkowych (pn-czw) od otrzymania wpłaty na konto lub wiadomości o wysyłce pobraniowej. Paczki nadajemy wyłącznie odpowiednio zabezpieczone kurierem

Więcej o terminach wysyłki i szczegółach dostawy znajdziesz na stronie O MNIE

Po zalicytowaniu czekamy 10 dni na wpłatę lub informację o wyborze przesyłki pobraniowej. Jeśli w tym czasie nie otrzymamy zapłaty lub informacji o innych okolicznościach zwracamy się do serwisu allegro o zwrot prowizji, co wiąże się z komentarzem negatywnym.


Zakup oznacza akceptację regulaminu
Zapłaty można dokonać przelewem za pomocą płatności automatycznych oraz przy odbiorze:
PKO Bank Polski S.A.
7410 2036 6800 0052 0203 8580 73
Drozda Barbara, Rzędowice ul. Bzionkowska 6, 46-380 Dobrodzień

Chcesz otrzymywać wiadomości o wyjątkowych promocjach i obniżkach?

Oto ostatnie, najświeższe komentarze

Pozytywny

Pozytywny

Pozytywny

Pozytywny

Pozytywny

OTO NASZE BESTSELLERY

Dostawa i płatność
od 12,18 zł

Lokalizacja: Dobrodzień, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u akex-Albamar za co najmniej 290.00 zł.

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Kurier InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,18 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
23 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
19,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1000
czas realizacji
22-23 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
21 dni roboczych
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
14,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
16
czas realizacji
22-23 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Kurier InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
23 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
24,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1000
czas realizacji
22-23 dni robocze

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Niemcy
pierwsza sztuka
29,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
15

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Albamar Barbara Drozda
Bzionkowska 6, Rzędowice
46-380 Dobrodzień
Dodatkowe informacje

1. Jeżeli zakupiony wysyłkowo produkt zawiera wady, koszty zwrotu przesyłki pokrywa Albamar. Zgłoszona wada podlega weryfikacji przez Albamar na podstawie zdjęcia uszkodzonego produktu, który stwierdzi czy uszkodzenie nie nastąpiło z winy Klienta. 2. Albamar rozpatruje reklamacje najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. 3. Po otrzymaniu towaru i stwierdzeniu uszkodzenia lub niezgodności zawartości przesyłki z zamówieniem, klient zobowiązany jest do poinformowania o zaistniałym fakcie najpóźniej w ciągu 48h od odebrania paczki. 4. Zgłoszenie przyjmowane jest mailowo lub telefonicznie przez obsługę sklepu Albamar. 5. Następuje weryfikacja zamówienia i uzgodnienie formy rozpatrzenia reklamacji. Uznanie reklamacji następuje na podstawie przesłania zdjęcia uszkodzonego lub niezgodnego z umową produktu nie później niż 14 dni od otrzymania przez Albamar maila ze zdjęciem. 6. Reklamacja zostaje uznana gdy Albamar stwierdzi, iż otrzymany produkt został uszkodzony w stopniu, który uniemożliwi jego wykorzystanie lub gdy stwierdzi się, że jego stan lub jakość znacznie odbiega od powszechnie przyjętych norm jakościowych dla roślin ozdobnych. 7. W przypadku uznania reklamacji, Klient otrzymuje nowy produkt, a wszelkie koszty związane z reklamacją ponosi Albamar.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Albamar Barbara Drozda
Bzionkowska 6, Rzędowice
46-380 Dobrodzień

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

1. Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży Towarów zakupionych u Sprzedawcy bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie w terminie czternastu dni, licząc od dnia wydania Towaru (tj. od dnia od objęcia rzeczy w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik). Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 2. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umów w której:- przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;- przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;- przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;- przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami. 3. W razie odstąpienia od umowy Konsument zobowiązany jest do zwrotu Towaru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. 4. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. 5. W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca zwraca wszystkie otrzymane od Konsumenta płatności, w tym koszty dostarczenia Towaru do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o wykonaniu przez Konsumenta prawa odstąpienia od umowy. 6. Zwrot płatności jest dokonywany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jaki został przez Konsumenta użyty w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie Konsument zgodził się na inne rozwiązanie. W przypadku zapłaty za pośrednictwem płatności elektronicznych Konsument wyraża zgodę za zwrot płatności na rachunek bankowy, którego numer zobowiązuje się podać na żądanie Sprzedawcy mające związek z odstąpieniem od umowy. 7. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Towaru lub do czasu dostarczenia Sprzedawcy dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 8. Koszt odesłania przedmiotu pokrywa Kupujący, natomiast Albamar zwraca środki przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył kupujący, a jeśli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia, sklep Albamar nie jest zobowiązany do zwrotu kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

O sprzedającym
akex-Albamar
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

6605

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 600 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 14:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Albamar -produkcja i sprzedaż wysyłkowa roślin

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą roślin ozdobnych od 2005 roku. Staramy się stale wzbogacać asortyment przywiązując największą wagę do gatunków rzadkich, rarytasowych i niespotykanych w sklepach i szkółkach oraz nowych odmian, których stale przybywa na rynku ogrodniczym. Przez kilkanaście lat praktyki w sprzedaży wysyłkowej roślin udało nam się zyskać doświadczenie w ich pakowaniu i bezpiecznej wysyłce. Produkcję roślin prowadzimy na 2ha stawiając nacisk głównie na jakość roślin i zdrowotność oraz odporność wyprodukowanych sadzonek, a także ich zdolność do szybkiej aklimatyzacji w nowym miejscu. Wraz ze wzrostem asortymentu zwiększamy powierzchnię upraw oraz rozwijamy zaplecze techniczne. 

Pozostałe informacje

WYSYŁKA W SEZONIE ZIMOWYM

W sezonie zimowym ze względu na warunki pogodowe wysyłka roślin jest wstrzymana. Termin rozpoczęcia wysyłek to 15.03.2018 -zamówienia będą wysyłane wg kolejności ich składania. Zastrzegamy sobie prawo do przesunięcia tego terminu, jeśli warunki pogodowe nie pozwolą na bezpieczną wysyłkę (przeciągająca się zima).


Ogólne informacje o wysyłce

Rośliny to towar specyficzny, jednak zdobywane przez 10 lat doświadczenie pozwoliło nam na zagwarantowanie bezpiecznej ich dostawy. W przypadku uszkodzenia wszelkie koszty związane z reklamacją pokrywamy we własnym zakresie i zapewniamy dostawę nowych roślin na nasz koszt.

Sprzedający jest zarejestrowany jako rolnik ryczałtowy prowadzący gospodarstwo rolne, zwolniony podmiotowo z podatku VAT na podstawie art. 43 ust.1 pkt 3 pod numerem identyfikacji podatkowej NIP 575-137-56-77

Numer oferty:6933188052
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry