ZMIANA KOLORU AUTA#REKLAMA OKLEJANIE SAMOCHODÓW (6541284607)

zakończona
  • stan: nowe

Podana cena dotyczy wykonania projektu na profesjonalnej siatce TWOJEGO samochodu (nie są to bitmapy z internetu, które to są siatkami poglądowymi).

40zł dotyczy projektu liternictwa, ewentualny projekt grafiki na aucie to koszt 120zł (licytujesz 3szt).

Jeśli zdecydujesz się na realizację wykonanego przez nas projektu kwota usługi zostanie pomniejszona o koszty projektu.

W Warszawie jesteśmy liderem w zakresie oklejania / zmiany koloru samochodów. Wysoka fotograficzna jakość druku oraz wyspecjalizowany i przeszkolony personel zapewnią gwarancję wykonania Państwa zlecenie z najwyższą starannością i dokładnością.

Nasz dział graficzny przygotuje Państwu profesjonalny projekt grafiki na samochód. Korzystamy z siatek samochodowych o najwyższej dokładności. To wpływa na staranność wykonania i precyzyjność grafiki samochodowej.

Wykonujemy:

  • oklejanie całościowe / zmiana koloru

  • oklejanie częściwe – liternictwo, grafika cięta po obrysie

  • reklama magnetyczna

  • oznakowanie odblaskowe

Nasze realizacje mówią same za siebie!!!!!

OKLEJANIE CAŁOŚCIOWE / ZMIANA KOLORU

Jedna z usług jaką Państwu proponujemy to oklejenie całości auta. Na życzenie klienta może to być grafika reklamowa, którą zaprojektuje nasz dział graficzny lub zmiana koloru auta.

Grafika reklamowa jest drukowana na dedykowanej folii samochodowej, która następnie jest zabezpieczana laminatem. Z kolei klientom zainteresowanym zmianą koloru auta proponujemy folie samochodowe o wykończeniu: mat, błysk, chrom, karbon, karbon o wykończeniu chromu, odblask, folie fluo, brokat

OKLEJANIE CZĘŚCIOWE

W tej usłudze proponujemy Państwu oklejenie wybranych elementów samochodu jak też grafikę ciętą po obrysie, którą zaprojektuje nasz dział graficzny.

REKLAMA MAGNETYCZNA

Grafika reklamowa wykonana na podłożu magnetycznym to idealne rozwiązanie na krótkookresową reklamę, która najczęściej ma charakter informacyjny od jakimś konkretnym wydarzeniu. Jej zaletą jest banalnie prosty montaż jak i demontaż. Nie wymaga specjalnego przygotowania samochodu do jej montażu (odtłuszczenie). Element samochodu, na którym będzie umieszczona reklama magnetyczna wystarczy oczyścić z zabrudzeń.

OZNAKOWANIE ODBLASKOWE

  • oznakowanie odblaskowe naczep samochodów ciężarowych

  • oznakowanie odblaskowe samochodów uprzywilejowanych

  • druk na folii odblaskowej wyciętej po obrysie

  • wycinanie elementów z kolorowych folii odblaskowych (loga, napisy, kształty)


By poznać wycenę prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów. Wykonamy projekt z wizualizację i przedstawimy kalkulację.

KONTAKT

Adam Bręk

602 679 173

adam @printing-solutions.­pl

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje