ZLOTY NUMER PLAY OD FIRMY__731 65 95 65 (6910118803)

zakończona
10,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 8,00 zł
 • List polecony priorytetowy 9,00 zł
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
Zakupy od 500 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Żydowo, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszej aukcji, możesz się z nami skontaktować:

661 111 211
NUMEREKK@GMAIL.COM

Nasze biuro jest otwarte:

PN-PT:

10.00-20.00

SO-ND:

12:00-20:00

Wszystkie nasze przesyłki paku- jemy w koperty bąbelkowe i nadajemy poprzez:

Cennik przesyłek

 • List polecony ekonomiczny
  8 zł
 • List polecony priorytetowy
  9 zł
 • Przesyłka kurierska
  20 zł

* Prosze o przemyslane zakupy

* Nie odwoluje ofert

* Wysylka na adres podany w formularzu dostawy

* Nie wysylamy za pobraniem

Wpłaty przyjmujemy poprzez PAYU lub bezpośrednio na nasz rachunek bankowy:

70194010763090323000­000000

Numer sieci PLAY

JEDYNY I NIEPOWTARZALNY NUMER TELEFONU

Numer na karte, dziala w sieci Play - zawsze mozna go przeniesc do dowolnej sieci.

Numer aktywowany w celu jego przedłużenia.

Wysylam karte SIM na podany adres przez Kupujacego.

Ważny do 01.02.2018 r.

Po otrzymaniu przesylki rejestrujesz numer u operatora na swoje dane.

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

[DANE_EU]5mBtnRT6cfy­Wsmz926REAFAmj92mH6c­QVZJFjAETmEINfTF581x­RCOW5/SwfZibvO8UFIV0­caJmaDKBJMBiwGWzB2N5­ij2s6[/DANE_EU]
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u NUMEREKK za co najmniej 500 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
List polecony priorytetowy 9,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
List polecony ekonomiczny 8,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 5 dni roboczych
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT
użytkownik
cena
F...S
10,00 zł niedziela 6 sierpnia, 12:00:18

dane sprzedawcy

OPEN-PARTNER
Dworcowa 1B
62-241 Żydowo
NIP: 784-230-29-23
REGON: 301510573
ADRES FIRMY: OPEN PARTNER LUKASZ SLOWIK UL. DWORCOWA 1B 62-241 ŻYDOWO NIP: 784-230-29-23 REGON: 301510573 Wpis EDG numer: 1358 KONTAKT e-mail: numerekk@gmail.com Telefon: 661 111 211 Na wszelkie zapytania odpowiem, ale zanim wykonasz połączenie przeczytaj poniższą stronę. Tu znajdziesz odpowiedzi na większość pytań zadawanych przez Klientów

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
OPEN-PARTNER
Dworcowa 1B
62-241 Żydowo
 
Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

reklamacje

Jesli chcesz zareklamowac kupiony u nas przedmiot nalezy skontaktowac sie mailowo lub telefonicznie informujac o tym fakcie, nastepnie wyslac kupiony przedmiot na swoj koszt na nasz adres zwrotny. Reklamacje rozpatrzymy w ciagu 14dni roboczych i w przypadku uwglednienia reklamacji wymianiamy towar na nowy (plus zwrot oplaty wysylkowej do klienta) lub jesli nie jest mozliwa wymiana to oddajemy pieniadze (plus koszt wysylki poniesiony przez kupujacego). Jesli reklamacja nie zostanie uwgledniona mozemy zwrocic przedmiot do kupujacego (przy wplacie kosztu wysylki zgodnego z aukcja). Jesli reklamacja nie zostanie uznana to klientowi nie przysluguje prawo do zwrotu kosztow poniesionych przez niego (dotyczy wysylki oraz towaru) Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem [numerekk@gmail.com], lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: [numerekk@gmail.com]. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres firmy podany na samej gorze tej informacji. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

pozostałe informacje

Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; zawartej w drodze aukcji publicznej; o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.