ZŁOTY NUMER ______ 502 602 116 ______ ORANGE F.VAT (6541840688)

zakończona
44,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony priorytetowy 7,01 zł
  • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 18,01 zł
  • lokalizacja: Warszawa,Otwock
77COM@77COM.PL

602 200 400
Na wpłaty czekamy do 7 dni.
Przyjmujemy je poprzez „PayU Allegro”
lub bezpośrednio na nasze konto w:


NR KONTA:
46 1140 2004 0000 3102 3678 0463
Wszystkie przesyłki pakowane są w bezpieczne koperty bąbelkowe, nadawane u operatora:

jako POLECONY PRIORYTET.
Za pobraniem” wysyłamy tylko użytkownikom z minimum 20 pozytywnymi komentarzami.
Inform­acje na temat UBEZPIECZENIA przesyłki na stronie "O MNIE".
Istnieje możliwość odbioru osobistego.
Na przedmioty zakupione na naszych aukcjach wystawiamy FAKTURY VAT.
Więcej na stronie "O MNIE".


JESTEŚMY NA ALLEGRO OD 2004 ROKU
/PONAD 2,5 TYS. KOMENTARZY/
NASZE NICKI:
77COM
Monte-Christo

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST

ZŁOTY, AKTYWNY

NUMER TELEFONU:

W ZESTAWIE STARTOWYM ORANGE
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZENIESIENIA NUMERU DO INNEJ SIECI

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 7,01 zł
kolejna sztuka: 0,01 zł
maksymalnie w paczce: 10
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 18,01 zł
kolejna sztuka: 0,01 zł
maksymalnie w paczce: 10
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Sprzedawca – 77COM Przemysław Strenger z siedzibą: 03-982 Warszawa, ul. Bora-Komorowskiego 39/123, NIP: 113-197-58-43, REGON: 142835476 wpisany do rejestru ewidencji działalności gospodarczej przez Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: 77com@77com.pl . Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres 77COM Przemysław Strenger, ul. Bora-Komorowskiego 39/123, 03-982 Warszawa. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): 77COM Przemysław Strenger, ul. Bora-Komorowskiego 39/123, 03-982 Warszawa. Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem 77com@77com.pl , lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy: 77COM Przemysław Strenger, ul. Bora-Komorowskiego 39/123,03-982 Warszawa. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: Imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

UWAGI *Zgodnie z przyjętą ustawą antyterrorystyczną, korzystanie z zakupionych od dnia 25.07.2016r.,niezarejestrowanych i nieaktywnych numerów telefonicznych jest możliwe dopiero po dopełnieniu tej czynności u danego operatora.* Regulamin nie wyłącza oraz nie ogranicza żadnych uprawnień Klienta będącego konsumentem, które przysługują mu na mocy bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzeczności pomiędzy postanowieniami Regulaminu a bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa, przyznającymi konsumentom uprawnienia, pierwszeństwo mają te przepisy.