ZŁOCIEŃ MARUNA RUMIANEK - SADZONKI (6484200493)

zakończona
3,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Paczka48 15,50 zł
  • Paczka24 17,00 zł
Zakupy powyżej 129 zł
  • lokalizacja: Olsztyn
  • roślina w postaci: sadzonka z gołym korzeniem

RUMIANEK MARUNA- ZŁOCIEŃ MARUNA

--BĘDZIE KWITŁ DO PRZYMROZKÓW

Przedmiotem aukcji są sadzonki ZŁOCIENIA MARUNY ROŚLINY LECZNICZEJ, A TAKŻE OZDOBNEJ O PIĘKNYCH PEŁNYCH KWIATACH.

JEST TO ROŚLINA, KTÓRA KWITNIE W DRUGIM ROKU PO WYSIEWIE. MOJE SADZONKI BĘDĄ KWITŁY W TYM ROKU.

ROZRASTA SIĘ W PIĘKNĄ KĘPĘ, NIE WYMAGAJĄCA, NIE WYMARZA.

PO KWITNIENIU NALEŻY ROŚLINĘ PRZYCIĄĆ, ABY PRZEDŁUŻYĆ JEJ KWITNIENIE.

KWIATY MOŻNA SUSZYĆ I ROBIĆ Z NICH HERBATKI ZIOŁOWE.

Rośliny dorastają do 25 - 40 cm.

SADZONKI POCHODZĄ Z NADWYŻKI Z MOJEJ DZIAŁKI Z PODZIAŁU KARP lub siewki rośliny matecznej. Są zgodne z okresem wegetacji.

SADZONKI KŁĄCZOWE KOPANE Z GRUNTU PRZED WYSYŁKĄ CO GWARANTUJE IM SZYBKIE PRZYJĘCIE, ZABEZPIECZONE W WORECZKI Z WILGOTNĄ ZIEMIĄ.

ROŚLINY WYSYŁAM PO ZAKSIĘGOWANIU PIENIĘDZY NA MOIM KONCIE, OD PONIEDZIAŁKU DO ŚRODY, ABY PRZED WEEKENDEM DOTARŁY DO PAŃSTWA.

Koszt wysyłki:

Paczka 24- 17,00 zł

Paczka 48- 15,50 zł

KUPUJĄC U MNIE RÓWNOCZEŚNIE NA INNYCH AUKCJACH PŁACISZ RAZ ZA PRZESYŁKĘ BEZ WZGLĘDU NA ILOŚĆ SZTUK!!!

NIE WYSYŁAM ZA POBRANIEM!!!!

ZAPRASZAM NA INNE MOJE AUKCJE!!!

WYSYŁKA SADZONEK

WEDŁUG KOLEJNOŚCI WPŁAT.

ZE WZGLĘDU NA ZŁE WARUNKI POGODĘ ZASTRZEGAM SOBIE

OPÓŹNIENIE WYSYŁKI.

O TAKIM FAKCIE POWIADOMIĘ.

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u _Melisa_ za co najmniej 129 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Zachodni WBK S.A. 68 1090 2718 0000 0001 1645 9028
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka24 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 99
Paczka48 15,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 99
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

Witam!Jestem działkowiczką z zamiłowania i miłośniczką wszystkiego co jest ozdobne i pożyteczne. Uwielbiam kwiaty i zioła,które uprawiam ekologicznie,a że często się rozrastają i rozsiewają, więc mogę część z nich zaoferować Państwu, bo szkoda wyrzucać na kompost. W ogrodzie wykorzystuję kompost, a do ochrony roślin - gnojówki i wyciągi z roślin (pokrzywa, skrzyp, czosnek). Posiadam czosnek - unikat , bo rozmnażany na działce od lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku, co roku wysiewam jego nasiona, aby mieć na następny rok do wysadzania.Nadwyżki wystawiam na aukcji. Jest lepszy od obecnie oferowanych, ma właściwy smak, zapach, aromat i jest bardzo zdrowy- naturalny antybiotyk. Rośliny pochodzą z mojej ekologicznej działki z podziału kęp i kłączy, a także z siewek roślin matecznych. Rośliny są wykopywane przed wysyłką i pakowane w woreczki z wilgotną ziemią, co zapewnia im bezpieczny transport i szybkie przyjęcie się w nowym środowisku.Pamiętaj, że wygląd sadzonek jest zgodny z okresem wegetacji, ponieważ pochodzą z ogrodu, nie ze szklarni. Paczki wysyłam (po zaksięgowaniu pieniędzy na moim koncie) jako paczka 24, paczka 48, od poniedziałku do środy. Co zapewnia mnie i Państwu kontrolę, czy poczta dostarcza przesyłki w terminie, (można śledzić w e-monitoring poczty polskiej). O wysyłce zawsze powiadamiam. Nie wysyłam za pobraniem!!! Na wpłatę za zakupiony towar czekam 3 dni, a także na kontakt, po tym terminie wysyłam przypomnienie, jeżeli nie otrzymam zapłaty lub odpowiedzi po kolejnych 3 dniach, staram się o zwrot prowizji od Allegro i wystawiam negatywny komentarz. Zastrzegam sobie prawo opóźnionej wysyłki towaru ze względu na złe warunki atmosferyczne(ulewy, wichury), ponieważ działkę mam w dużej odległości od domu. O takiej ewentualności zawsze powiadomię. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt, postaram się w miarę moich możliwość jak najszybciej odpowiedzieć. Jeżeli chcesz jeszcze coś dokupić i otrzymać to w jednej paczce, a paczka jeszcze nie jest wysłana, to jest taka możliwość. Tylko trzeba ze mną się wcześniej skontaktować. Może to opóźnić wysyłkę, bo będę musiała jechać na działkę. Jeżeli masz jakieś wątpliwości proszę napisz, lepiej zawczasu wyjaśnić niż później wystawiać negatyw. Dziękuję i zapraszam :) na moje aukcje _Melisa_ Jeżeli chcą Państwo otrzymać przesyłkę jako ''OSTROŻNIE'', należy mnie o tym poinformować w informacji dla sprzedającego i do kwoty przesyłki doliczyć 50% wartości kosztów dostawy według Poczty Polskiej tzn. Paczka 24 -- 17,00 zł + 8,50 zł= 25,50 zł, Paczka 48 -- 15,50 zł+7,75 zł = 23,25 zł.