*~* zestaw termostatyczny do CO i grzałkę elek. (6931082306)

zakończona

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

Grzejniki łazienkowe
Grzejniki pokojowe
Grzejniki ozdobne
Akcesoria

Ogrzejemy Każde Pomieszczenie Twojego Domu!!!

5
Lat
doświadczenia
PL
Polscy
producenci
250
Wzorów
grzejników
PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST:
ZESTAW TERMOSTATYCZNY INTEGRA - CHROM
Dane techniczne
 • Kolor:
 • Podłączenie:
 • Głowica termostatyczna:
 • Strona:
 • czarny
 • Cu lub PEX 16
 • Tak
 • Prawa/lewa

Opis przedmiotu:

Zawór grzejnikowy INTEGRA przeznaczony jest do montażu na grzejniku centralnego ogrzewania w systemie dwururowym. Korpus zaworu zintegrowany jest z trójnikiem umożliwiając podłączenie grzałki elektrycznej bezpośrednio przez zawór do grzejnika.

Zawór termostatyczny montowany jest na grzejniku centralnego ogrzewania po stronie przewodu zasilającego. W zestawie z głowicą termostatyczną regulują ilość czynnika grzewczego wpływającego do grzejnika.

Zwiększając ilość ciepłej wody dostarczanej do grzejnika zawór podnosi temperaturę w pomieszczeniu, a zmniejszając ilość wpływającej wody obniża temperaturę.

Budowa zaworu odcinającego INTEGRA
1. Korpus zaworu INTEGRA
2. Wkład zaworu odcinającego LUX
3. Złączka zaworu INTEGRA G 1/2
4. Uszczelka płaska
5. Złączka zaciskowa (*)

Budowa zaworu termostatycznego
1. Korpus zaworu INTEGRA
2. Wkład zaworu termostatycznego LUX
3. Złączka zaworu INTEGRA G 1/2
4. Uszczelka płaska
5. Złączka zaciskowa (*)

Przy zamówieniu należy podać kierunek umiejscowienia głowicy oraz rodzaj zacisków (PEX, Cu).

Galeria zdjęć

Zobacz także...
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Adres producenta podany po otrzymaniu reklamacji
Leszczyńskiego 4/29
50-078 Wrocław
Dodatkowe informacje

 W celu dokonania naprawy gwarancyjnej za pośrednictwem sklepu internetowego taniegrzanie.,sklep.pl prosimy o złożenie reklamacji na sklep@taniegrzanie.sklep.pl lub wysłać na adres Ideal24 , ul. Leszczyńskiego 4 lok 29, 50-078 Wrocław.
Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej :
- imię, nazwisko, adres i adres mailowy
- data zawarcia umowy, numer faktury
- przedmiot reklamacji ze wskazaniem żądania Kupującego
- wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację
Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji poprosimy o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Reklamacja jest rozpoznawana w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłamy na podany przez Kupującego adres email bądź na adres poczty tradycyjnej 

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Zwrot do naszego magazynu pod inny adres niż biura
Leszczyńskiego 4/29
50-078 Wrocław

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

- Zamawiający ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. UWAGA - Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny w ciągu 14 dni nie dotyczy nabywców towarów lub usług, którzy są przedsiębiorcami.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia czyli pismo wysłane pocztą na adres - IDEAL24 , ul. Leszczyńskiego 4 lok 29, 50-078 Wrocław lub pocztą elektroniczną na adres sklep@taniegrzanie.sklep.pl. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe - FORMULARZ ODSTĄPIENIA.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy.
Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na wskazany w odpowiedzi adres naszego magazynu niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

- Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów.
Wysokość tych kosztów szacowana jest zależnie od rodzaju towaru na kwotę:
towary do 30 kg i najdłuższym boku do 80 cm - 30 zł
towary do 30 kg i najdłuższym boku do 120 cm - 60 zł
towary spakowane na europalecie - 150 zł
towary nie mieszczące się na europalecie - koszt zwrotu do ustalenia, zależnie od wymiaru i odległości

- Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Kupującemu/ konsumentowi w odniesieniu do umowy w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb np. towar wykonany w kolorze z palety RAL innym niż biały lub zmodyfikowany zgodnie z zamówieniem.

O sprzedającym
Janusz_W.

Dane firmy

Kontakt

 • 733 80 43 96
 • 733 14 00 03
poniedziałek - niedziela
09:00 - 17:00

Informacje o sprzedającym

Firma Ideal24 powstała w celu oferowania i sprzedaży idealnie dopasowanych produktów do potrzeb  klientów. Współpracujemy z polskimi producentami wyposażenia mieszkań i domów a też z bezpośrednimi importerami produktów. Cały czas poszerzamy swoją ofertę więc zapraszamy do stałego odwiedzania naszej strony. Prowadzimy handel detaliczny oraz hurtowy. Zrealizowaliśmy wiele inwestycji. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy.

Wszelkie zapytania prosimy kierować pod adres mailowy: allegro@taniegrzanie.sklep.pl lub telefoniczny 733 80 43 96 , 733 14 00 03

Jeśli w aukcji podanych jest zbyt mało informacji, prosimy pytać najlepiej przez opcję zadaj pytanie do sprzedającego - postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie tak szybko jak będzie to możliwe

Pozostałe informacje

REGULAMIN ZAKUPÓW 1. Wszystkie towary wystawiane na naszych aukcjach są nowe, pozbawione wad i posiadają gwarancję producenta - nie dotyczy towarów na wyprzedaży 2. Towar wysyłamy za pobraniem tylko osobom posiadającym zarejestrowane konto na Allegro. 3. Na wpłatę za wylicytowany towar oczekujemy przez okres siedmiu dni od zakupu, po tym czasie prosimy o wyjaśnienie. 4. W przypadku gdy zakupiony u nas towar nie spełni Państwa oczekiwań i zdecydujecie się Państwo go zwrócić, prosimy o odesłanie go do nas w terminie 14 dni oczywiście jeśli podlega prawu zwrotu. 5. Możliwość zwrotu nie dotyczy produktów wykonywanych pod zamówienie czyli produktów z terminem dostawy dłuższym niż 3 dni . 6. Po otrzymaniu przesyłki koniecznie należy sprawdzić w obecności przewoźnika czy towar nie został uszkodzony – nawet jeśli opakowanie jest nieuszkodzone - w razie jakiegokolwiek uszkodzenia należy spisać protokół szkody, w którym należy dokładnie opisać uszkodzenie towaru, stan opakowania i wszelkie inne zauważone usterki, a następnie przesłać go na adres naszej firmy 7. Jesteśmy sklepem internetowym i w celu obniżenia kosztów a co za tym idzie cen sprzedaży nie ma możliwości odbioru osobistego zamawianych towarów. W szczególnych przypadkach prosimy o kontakt 8. Na wyraźne życzenie Kupującego wystawiamy fakturę VAT, która jest wysyłana drogą mailową lub tradycyjnie w formie papierowej jeśli klient wybierze taką formę. UWAGA – towar jest wysyłany tylko z dokumentem transportowym. 9. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem.  

ZAPRASZAMY NA NASZE AUKCJE I ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW