ZESTAW Taśma LED RGBW RGB Ciepły Zimny 5m + PILOT! (6123071902)

1 osoba kupiła 1 komplet
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
158,00 zł
z 992 kompletów

kolor/wzór:

Moc:

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 14,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 16,00 zł
Zakupy od 1 000 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Serock, Borowa Góra, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • rodzaj: LED
 • waga (z opakowaniem): 0.4 [kg]
 • moc: 72 [W]
 • rodzaj gwintu: inny
 • barwa światła: wielokolorowy

opis

ZESTAW: Taśma RGBW + Kontroler + Pilot + Zasilacz
Na tej aukcji sprzedajemy...

GOTOWY ZESTAW !


Taśma LED RGBW 5 METRÓW -
RGB + kolor BIAŁY
+ Zasilacz Techniczny 75W
+ Kontroler RGBW
+ Pilot DOTYKOWY

DO WYBORU:
Biały ZIMNY lub Biały CIEPŁY

NIE CZEKAJ KUP TERAZ

ZESTAW GOTOWY OD RAZU DO DZIAŁANIA !!!

ZESTAW ZAWIERA WSZYSTKIE NIEZBĘDNE ELEMENTY

!!!


PROFESJONANA POMOC I DORACTWO

Przygotowujemy ZESTAWY za WYMIAR !!!
Możesz zamówić DOWOLNĄ długość TAŚMY !!!
Dobierzemy do niej odpowiedniej mocy zasilacz i kontroler
Taśmę przygotujemy na potrzebne odcinki !!!

- napisz do nas maila, opisz co jest Ci potrzebne,
przygotujemy dla Ciebie ofertę !!!
sklep@media-comp.pl


OPIS

Taśma RGBW 5 METRÓW

+

KONTROLER RGBW 288W Z PILOTEM RADIOWYM

+

ZASILACZ LED 75 WAT Techniczny


Podczas składania zamówienia proszę określić jaką taśmę mamy wysłać:
RGBW - taśma RGB z dodatkową diodą białą zimną czy RGBWW - taśma RGB z dodatkową diodą białą ciepłą

MEGA PROMOCJA

ZESTAW GOTOWY OD RAZU DO DZIAŁANIA !!!

Zawiera wszystkie potrzebne elementy !!!

TAŚMA LED RGBW Ciepła lub Zimna
5 METRÓW


[ KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ ZDJĘCIE ! ]

Taśma RGBW i RGBWW lub RGB+W i RGB+WW jest to taśma z prawdziwymi diodami RGB (każda dioda trójkolorowa) oraz dodatkowo dodanymi diodami POWER LED 5050 w kolorze białym ZIMNYM lub CIEPŁYM !!!. Diody są ułożone naprzemian raz dioda RGB a następnie dioda jednokolorowa biała ciepła lub zimna.

Na taśmie klasycznej RGB można uzyskać jedynie kolor biały zimny, nie ma możliwości uzyskania koloru białego ciepłego ;( dodatkowo uzyskany kolor biały zimny nie jest jednolity i może mieć przebarwienia

Wynika to z tego że dioda RGB daje możliwość uzyskania koloru białego zimnego, ale ten kolor powstaje z wymieszania się trzech podstawowych barw, czerwonej zielonej i niebieskiej. W skutek czego ludzkie oko widzi kolor biały zimny, jednak tak otrzymany kolor nie jest jednolity i ma nieraz różne przebarwienia.

Jeżeli zależy nam na taśmie RGB oraz czystym świetle białym zimnym lub ciepłym to najlepszym i chyba jedynym rozwiązaniem jest taśma RGBW lub RGBWW

Takie rozwiązanie daje możliwość uzyskania na taśmie czystego, i jednolitego koloru białego ciepłego lub zimnego. Producenci taśm LED wymyślili rozwiązanie tego problemu tworząc właśnie taśmę RGBW i RGBWW (lub inaczej RGB+W i RGB+WW), tylko takie rozwiązanie daje wreszcie możliwość uzyskania na taśmie wielu kolorów z palety RGB oraz czystego, jednolitego koloru białego CIEPŁEGO lub ZIMMNEGO !

Taka taśma ma trochę inną konstrukcję niż standardowa taśma RGB, mamy w niej 5 ścieżek, 3 ścieżki RGB 1 biała i 1 wspólny plus. Taśma RGBW i RGBWW jest obsługiwana przez odpowiedni sterownik RGBW dostępny na naszych innych aukcjach, lub sprzedawany razem z taśmą w zestawach. Oczywiście można ją podłączyć pod standardowy sterownik RGB jednak nie będzie wtedy możliwości sterowania dodatkowym czystym kolorem białym.

RGBW - taśma RGB z dodatkową diodą białą zimną
RGBWW - taśma RGB z dodatkową diodą białą ciepłą


za pomocą kontrolera możemy włączać i wyłączać każdy z tych kolorów oraz zmieniać je w dowolnym momencie. Najciekawsze jest mieszanie się kolorów podstawowych przez co otrzymujemy praktycznie nieskończenie wiele innych kolorów (ilość kolorów zależy od podłączonego kontrolera oraz od programów jakie on obsługuje przez co przy odpowiednim kontrolerze możemy uzyskać każdy kolor świecenia a różne programy kontrolera będą posiadały bardzo widowiskowe przejścia między kolorami oraz zmiany kolorów.

» LISTWY SĄ NIEZWYKLE ŁATWE W MONTARZU

Dzięki zastosowaniu dwustronnej taśmy firmy 3M. Nie wymaga stosowania specjalnych uchwytów. Taśma samoprzylepna jest umieszczona na odwrocie Listwy LED. Wystarczy usunąć z taśmy samoprzylepnej papier zabezpieczający klej i możemy przyklejać taśmę LED.

Trzeba pamiętać o tym że taśma samoprzylepna jak każda inna taśma klei się najlepiej do oczyszczonych i odtłuszczonych gładkich powierzchni, np. szkło, metal, takie powierzchnie gwarantują mocne przyklejenie. Jeżeli istnieje konieczność przyklejenia taśmy samoprzylepnej na powierzchnie mniej gładkie, zabrudzone, zakurzone lub wykonane z materiałów utrudniających przyklejanie czego kol wiek może zachodzić konieczność użycia dodatkowego kleju (np. wszystkie "SUPER GLUE" lub uniwersalne kleje montażowe) w przeciwnym razie taśma może słabo kleić się do powierzchni lub odklejać się po pewnym czasie.

Doskonałe do oświetlenia dekoracyjnego lub akcentującego Idealnie nadaję się do oświetleń i podświetleń Do zastosowań wewnętrznych: architektura wnętrz, meblarstwo, schody, wystawiennictwo, scenografia, reklama, hotele, oświetlenie stanowisk pracy.

Możliwość cięcia listwy co 10 cm Możliwość zamówienia dowolnej długości (taśmy są sprzedawane na rolkach po 5mb jednak istnieje możliwość zakupu taśmy dłuższej np. 6mb wymaga to wcześniejszego kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów i przygotowania wyceny.

Jesteśmy w stanie przygotować praktycznie dowolny odcinek taśma pod indywidualne zamówienie klienta (taśma zostanie przez nas przygotowana specjalnie pod zamówienie klienta i zostanie profesjonalnie połączona ), dobierzemy odpowiedniej mocy kontroler i zasilacz.

Świetne rozwiązanie do podświetlania sufitów podwieszanych. Możliwość zginania pozwala na podświetlanie łuków, tworzenie wymyślnych aranżacji, napisów reklamowych. Doskonała jakość wiązki sprawia, że listwa sprawdzi się również jako dodatkowe źródło światła w pomieszczeniu, na jachcie, przyczepie campingowej, namiocie itp. Listwa LED SMD jest idealnym rozwiązaniem do podświetlenia sufitów podwieszanych!

» PARAMETRY TECHNICZNE TAŚMY

 • Rodzaj taśmy: RGBW (RGB + Biały Ciepły lub Zimny)
 • Ilość diod: 300 diod (150 diod RGB i 150 diod POWER LED 5050 Białych)
 • Dioda SMD: 5050 (najnowsza technologia i konstrukcja diody firmy EPISTAR lub SANAN)
 • Długość: 5 mb
 • Możliwość cięcia paska co: 10 cm (co 6 diod)
 • Dopuszczalna temperatura - podczas przechowywania: od -40 do +80 °C
 • Dopuszczalna temperatura - Podczas działania: od -25 do +60 °C
 • Szerokość paska: 10 mm
 • Grubość paska: 2,5 mm
 • Pasek SMD kolor: Biały
 • Wodoodporność: NIE - stopień ochrony IP20
 • Moc: 14,4W/mb, 72W/5m, 144W/10m - jest to teoretyczny maksymalny pobór prądu (w praktyce pobór jest trochę mniejszy*)
 • Kąt świecenia: 120°Napięcie 12V DC
 • Trwałość: 100 000 h
 • Bardzo długa żywotność oraz trwałość Bardzo cienki elastyczny pasek taśmy,
 • Listwa posiada samoprzylepną taśmę która zapewnia łatwy i szybki montaż
 • Nowoczesna potrójna konstrukcja diody zapewniającą niespotykaną jasność oraz jakość kolorów
 • RGBW: NOWY rodzaj taśm RGB, taśma RGB wyposażona w dodatkową białą diodę ZIMNĄ "W" (white) lub CIEPŁĄ "WW" 5050 (warm white)


Podczas składania zamówienia proszę określić jaką taśmę mamy wysłać:
RGBW - taśma RGB z dodatkową diodą białą zimną czy RGBWW - taśma RGB z dodatkową diodą białą ciepłą

R-Czerwony, G-Zielony, B- Niebieski, WW - Ciepły Biały
R- red, G-green, B-blue, WW- warm white

* Pobór prądu przez taśmę jest obliczany poprzez przemnożenie pobór prądu pojedynczego segmentu diod (5,10 cm) przez ilość segmentów na taśmie. W praktyce jest to trochę zawyżony wynik ponieważ segmenty na taśmie są połączone szeregowo i występuje zjawisko oporu, przez co taśma będzie pobierała trochę mniej prądu niż wynika to z obliczenia.

Dzięki taśmie samoprzylepnej firmy 3M montaż listwy jest niezwykle prosty i możliwy na prawie każdej powierzchni* nawet zakrzywionej.

Tylko dzięki tej listwie można doświetlić wszelkie łuki, wykonać zakrzywione napisy świetlne itp. Obszar zastosowań jest praktycznie nieograniczony, listwa ma tak kompaktowe wymiary i dużą elastyczność, że można ją stosować wszędzie, gdzie inne źródła światła po prostu się nie mieszczą.

* szczegółowe informacje dotyczące montażu i przyklejania taśmy są opisane powyżej w części opisu "MONTAŻ"

» OPIS

Oświetlenie LED jest jednym z najbardziej wydajnych źródeł światła. Diody mają żywotność 11 lat (około 100 tyś godzin ciągłego działania), co oznacza, ze jeśli włączasz je codziennie na 8 godziny będą ci służyć ponad 34 lata! Światło z diod LED pełna jasność osiąga natychmiastowo i nie mruga w przeciwieństwie do świetlówek. Nie wytwarza też ogromnych ilości ciepła jak np. żarówki. Diody podczas pracy pobierają tylko do 0,24W mocy, a więc można je stosować wszędzie tam, gdzie ciepło z żarówek mogłoby uszkodzić otaczające elementy. Po zamontowaniu listwy LED nie musisz martwić się o jakiekolwiek wymiany !

» ZDJĘCIA POGLĄDOWE

[ KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ ZDJĘCIE ! ]

Taśma RGBW posiada możliwość zapalenia na stałe diody białej a następnie zmiana świecenia koloru diody RGB
dzięki temu możemy uzyskać bardzo wiele odcieni koloru białego !!!

[ KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ ZDJĘCIE ! ]

KONTROLER RGBW 288W» OPIS


Kontroler podłączony do taśmy RGBW pozwoli nam na jej włączanie i wyłączanie, zmienianie kolorów świecenia taśmy, za pomocą tego kontrolera można ustawić praktycznie NIEOGRANICZONĄ ilość różnych kolorów świecenia, dzięki temu możemy znaleźć nasz ulubiony kolor i zmienić go na inny w zależności od nastroju. Możemy ustawiać różne kolory w zależności od naszego nastroju, możliwa jest również zmiana intensywności świecenia (rozjaśnianie/przyciemnianie), wszystko to możemy sterować zdalnie za pomocą dołączonego pilota

RGBW i RGBWW
to nowy standard wśród taśm diodowych. Standardowa taśma RGB nie jest w stanie uzyskać czystego koloru białego, wynika to z faktu że kolor biały na taśmie RGB jest otrzymywany z wymieszania 3 podstawowych barw czerwonej, zielonej i niebieskiej.
Ludzkie oko taką mieszankę interpretuje jako kolor biały zimny, niestety nie ma możliwości uzyskania koloru białego ciepłego. Największą wadą takiego białego zimnego koloru jest to że ludzkie oko będzie widziało różne przebarwienia, w zależności od kąta patrzenia na diodę, taśmę. Efektem tego jest nieczysty kolor biały zimny który np. raz może wpadać w błękit raz może być zielony a raz czerwony. Rozwiązaniem na to jest nowy standard RGBW i RGBWW lub inaczej zwany RGB+W i RGB+WW czyli dodatkowa dioda w kolorze białym zimnym lub ciepłym, tylko taki rodzaj taśmy jest w stanie dać nam czysty biały kolor. Taśma RGBW i RGBWW wymaga zastosowania kontrolera pracującego w standardzie RGBW. 2,4 GHz komunikacja radiowa z pilotem - kontroler komunikuje sie pilotem za pomocą fal radiowych o częstotliwości 2400-2485 MHz. Jest to wyższe pasmo fal radiowych niż te stosowane u standardowych kontrolerów komunikujących się z pilotami radiowo. Starszy typ komunikacji radiowej stosowany w kontrolerach był na paśmie ok 430 MHz, nowy kontroler pracuje na taśmie 2,4GHZ co jest dużą zaletą. Pasmo 2,4GHZ posiada wiele zalet, takich jak:
- znacznie większy zasięg, ok 30m w pomieszczeniu i 50m na wolnej przestrzeni
- dużo mniejsze tłumienie sygnału przez ściany, drzwi itd.
- iększa szybkość komunikacji, polecenia z pilota docierają szybciej, są wyraźniejsze przezco są lepiej odczytywane przez kontroler, zjawisko braku reakcji czy konieczność powtarzania polecenia jest znacznie zmniejszone. Pilot Dotykowy "TAUCH" - jest to pilot wykonany w technologii dotykowej, oznacza to że wszystkie przyciski na pilocie nie są wciskane jak na standardowych pilotach tylko dotykowe. Wystarczy tylko położyć palec na przycisku, "musnąć" go opuszkiem palca aby zadziałał. Nie trzeba już wciskać mocno przycisków tak jak na tradycyjnych pilotach, co niekiedy powodowało ból w palcu:), ten pilot wystarczy tylko dotknąć w odpowiednie miejsca by zadziałał! Apple Style - pilot jest wykonany w stylizacji podobnej do produktów firmy APPLE produkującej znane telefony iPhone, tablety iPad i odtwarzacze muzyczne iPOD. Design pilotów jest bardzo oryginalny a wykonanie niezwykle solidne, wykorzystane materiały zapewniają dużą trwałość i elegancję połączoną z estetyką wykonania. Płynna zmiana BARW - pilot umożliwia "płynną zmianę" kolorów (przejścia kolorów), możemy dzięki temu balansować po między delikatnymi kolorami podczas chwil relaksu, do mocnych stanowczych kolorów podczas ćwiczeń lub słuchania dynamicznej muzyki. Wszystko to dzięki technolog dotykowej zastosowanej w budowie tego pilota. Zmiana kolorów odbywa się za pomocą palety barw zawartej w kolorowym okręgu umieszczonym na pilocie, wystarczy dotknąć kolor który chcemy by się zapalił na listwie, a potem wystarczy przesunąć palcem po palecie barw by płynnie zmienić kolor na inny.

» MOŻLIWOŚCI URZĄDZENIA


Obsługa standardu RGBW i RGBWW
lub taśmy RGB + taśmy białej

Generowanie 1 z 16 milionów kolorów (paleta kolorów standardu RGBW posługuje ponad 16 milionami kolorów i teoretycznie możemy ustawić 1 z tych kolorów, w praktyce jednak fizycznie możemy wybrać mniej kolorów i posługujemy się ok 50 kolorami)

Możliwość ściemniania - mamy możliwość ściemniania i rozjaśniania za pomocą 2 przycisków.

Włączanie i wyłączanie listwy

Możliwość przyspieszania, zwalniania - mamy możliwość przyspieszania i zwalniania automatycznego przejścia kolorów za pomocą 2 przycisków.

Możliwość pauzowania i startowania - mamy możliwość pauzowania i ponownego startu automatycznej zmiany kolorów za pomocą 1 przycisku Pauza/Start.

Programy - urządzenie działa w 3 trybach. 2 trybach zmiany kolorów: manualnym lub automatycznym-płynnym, automatycznym-skokowym, przełączam się między trybami za pomocą przycisków M+ M- łącznie istniej możliwość włączenia 11 programów standardowych, oraz programu manualnej zmiany koloru za pomocą przycisku "Tęcza" lub 3-go programu "białego koloru" w którym możemy ustawić ścieczenie samych diod białych możemy je przyciemniać i rozjaśniać.

Komunikacja 2,4 GHz kontrolera z pilotem odbywa się za pomocą fal radiowych przez co zasięg pilota wynosi nawet do ok 50 m i pokonuję cienkie ścianki. Dzięki temu może być całkowicie ukryty.

Pamięć ostatniego programu/ustawienia: kontroler posiada pamięć ostatniego ustawienia, jeżeli wyłączymy zasilanie, odłączymy napięcie i ponownie podłączymy to kontroler uruchomi się na tym samy ustawieniu) KONTROLER w połączeniu z listwą RGBW lub RGBWW to świetny pomysł do zastosowania w klubach, pub-ach, bar-ach, dyskotekach , oświetleniach scen, estrad, przedstawieni artystycznych, wystaw sklepowych, galerii, niepowtarzalnym oświetleniu mebli, oraz oświetleniu pokojowym które podkreśli nasz indywidualny styl.

» PARAMETRY TECHNICZNE


Obsługiwane taśmy: RGBW i RGBWW lub RGB + biały
Częstotliwość komunikacji pilota z kontrolerem: 2,4 Ghz !!!
Pamięć ostatniego programu/ustawienia: TAK
Temperatura pracy: od -20 do 60 *C
Napięcie wejściowe: DC 5-24V
Maksymalny prąd wyjściowy: 24A (6A na jeden kanał kolor)Moc wyjściowa: max 288 W
Rodzaj zasilania DC: Gniazdo skręcane
Wilgotność pracy: 30%- 85%
Połączenie z listwą RGBW: poprzez przewód 5 żyłowy - kostkę skręcaną
Wymiary Kontrolera: 86x46x23 mm (D,S,W)
Wymiary Pilota: 110x52x21 mm
Waga kontrolera: ok. 45g
Waga pilota: ok. 49g (bez baterii)
Pobór prądu kontrolera na czuwaniu: <1W
Połączenie z listwą RGBW: 5 kanałów (Red, Green, Blue, White, V+).

» SPECYFIKACJA TECHNICZNA I MOŻLIWOŚCI PILOTA


Komunikacja falami radiowymi o częstotliwości 2,4 GHz !!!

9 Przycisków (Program: 2 przyciski szybkości zmian barwy, 2 przyciski ściemniania i rozjaśniania, 1 przycisk włączenia i wyłączenia, 1 Przycisk Pauza/Start, 2 przyciski zmiany programu, 1 przycisk "paleta kolorów" do wyboru koloru)

Możliwości programów pilota: 1. Włączenie/Wyłączenie kontrolera 2. Start/Pauza podczas programu zmiany kolorów 3. Paleta Barw, wybór koloru świecenia oraz płynna zmiana barwy 4. Zmiana programu przejścia kolorów - następny 5. Zmiana programu przejścia kolorów - poprzedni 6. Zwiększenie jasności świecenia 7. Zmieszenie jasności świecenia 8. Zwiększenie szybkości zmiany kolorów 9. Zmniejszenie szybkości zmiany kolorów Pilot zasilany bateriami 2xAAA (baterii nie ma w komplecie)

» W ZESTAWIE


Kontroler radiowy RGBW 288W - 1 szt.
Pilot dotykowy "TOUCH" radiowy - 1 szt.
Instrukcja obsługi EN - na życzenie wersja PL
Karta gwarancyjna (produkt objęty 24 miesięczną gwarancją przy zakupie osoby prywatnej)
Dowód zakupi - paragon (na życzenie wystawiamy FV - gwarancja 12 msc)

ZASILACZ 75 WAT Techniczny» DANE TECHNICZNE

Wymiary: 16 x 9,8 x 4,2 [cm] Wyjście: DC 12 Volt; 6,25 Amper Wejście: AC 180-260 Volt zabezpieczenia: zwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe, temperaturowe

Zasilacz był testowany pod 100% obciążeniem

Wymiary zasilacza mogą się nieznacznie różnić - jeżeli wymiary są bardzo ważną informacją to proszę o kontakt, podam dokładne i aktualne wymiary.

» ZASTOSOWANIE

- Listwy/Taśmy LED - Żarówki wykonane w technologii LED - Moduły i Panele LED - Oraz wszędzie tam gdzie potrzebne jest stabilizowane źródło napięcia/prądu.

» W ZESTAWIE ZNAJDUJE SIĘ

- Zasilacz

UWAGI !

Ważne informacje dla kupującego !

» INFIRMACJE

Listwa jest całkowicie bezpieczna gdyż jej zasilanie to zaledwie 12V DC. Wystarczy podłączyć ją do zasilacza LED! (INNE ZASILACZE - O RÓŻNEJ MOCY - DOSTĘPNE SĄ NA INNYCH NASZYCH AUKCJACH)

» AUKCJA DOTYCZY:

- 1 rolka taśmy LED RGBW (RGB + biały CIEPŁY lub ZIMNY - do wyboru) o długości 500cm
+ 1 Kontroler RGBW + 1 Pilot RGBW + 1 Zasilacz 75W Taśmy sprzedajemy jako firma na życzenie wystawiamy faktury VAT.


Podczas składania zamówienia proszę określić jaką taśmę mamy wysłać:
RGBW - taśma RGB z dodatkową diodą białą zimną czy RGBWW - taśma RGB z dodatkową diodą białą ciepłą


» GWARANCJA

Jako jedni z nielicznych udzielamy na wszystkie nasze produkty diodowe pełnej 24 miesięcznej gwarancji. Zwróć uwagę czy inni sprzedawcy też ją oferują! W przypadku sprzedaży "Na Firmę" z fakturą VAT gwarancja wynosi 12 miesięcy

Dostawa i płatność
od 14,00 zł

Lokalizacja: Serock, Borowa Góra, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u krisekman1 za co najmniej 1000.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Punkty odbioru

Sklep z Oświetleniem LED
Marynino, ul. Skowronkowa 2
05-140 Serock
woj. mazowieckie
email: sklep@media-comp.pl
tel.: 22 782 73 85

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Dodatkowe informacje

 

Na każdy NOWY, zakupiony u NAS przez Konsumenta produkt, udzielamy 24 miesięcznej gwarancji,
chyba że w opisie aukcji jest informacja o krótszym okresie gwarancyjnym.

Przy sprzedaży towaru Kontrahentom (Firmy) okres gwarancji wynosi 12 miesięcy,
chyba że w opisie aukcji jest informacja o krótszym okresie gwarancyjnym.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

FHU Media-Comp Krzysztof Kołakowski
Skowronkowa 2, Marynino
05-140 Serock
Dodatkowe informacje

  Jeżeli coś się stało z towarem kupionym u nas, coś nie działa tak jak  powinno, nie panikuj ! ;)  Skontaktuj się z nami! Napisz e-maila lub zadzwoń, powiedz co się  dzieje, na pewno coś poradzimy ;)  Czasami się zdarza że coś przestaje działać tak jak chcemy, nie zawsze  jest to wina towaru ! Często zdarza się że "coś" się odłącza, rozłącza  lub przełącza, wtedy będziemy mogli pomóc na odległość bez konieczności  odsyłania do nas towaru.  Jeżeli wszystkie możliwości się wyczerpały a usterka dalej nie zniknęła,  będziesz musiał odesłać do nas towar na reklamację ! - Odeślij do nas tylko to co nie działa, ustal z nami wcześniej co  będziesz odsyłał! - Odsyłając towar na reklamację koniecznie dołącz: Dowód zakupu, Opis  usterki, Adres zwrotny, podaj też kontakt telefoniczny lub e-mailowy - Jak reklamacja do nas dotrze, zajmiemy się nią od razu, zazwyczaj  reklamację załatwiamy w ciągu 1-3 dni roboczych, na początku próbujemy  naprawić usterkę, jeżeli nie możemy naprawić to wymieniamy na NOWY. - Towar odsyłamy na podany przez ciebie adres za pośrednictwem Poczty  Polskiej zazwyczaj jaki list polecony. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

FHU Media-Comp Krzysztof Kołakowski
Marynino, ul. Skowronkowa 2
05-140 Serock

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Jeżeli chcesz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 14 dni od daty  zakupu ! ;) Pamiętaj tylko że: - Zwracany towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania, musi  wyglądać "jak nowy" ;) - Zwracając towar odsyłasz go do nas za pośrednictwem Poczty Polskiej  jako List Polecony - Zwracając towar musisz zwrócić wszystko to co było zakupione i wysłane  do ciebie, łącznie z ORYGINALNYM dowodem zakupu! - NIE WYSYŁAJ zwracanego towaru ZA POBRANIEM - nie odbieramy takich  przesyłek  - Pieniądze za towar zwracamy WYŁĄCZNIE poprzez przelew bankowy na twój  numer rachunku (musisz przesłać nam dokładne dane do przelewu) - Zwrot otrzymasz w ciągu kilku dni od daty odebrania przez nas  przesyłki ale nie dłużej niż w ciągu 14 dni (pod warunkiem że jest  wszystko w porządku)  

O sprzedającym
krisekman1
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

885

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 22-******* (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Firma "MEDIA-COMP" istnieje od 2001 roku. Od ponad 10 lat zajmujemy się także sprzedażą produktów za pośrednictwem portalu Allegro. Przez ten okres nabyliśmy dużo doświadczenia w sprzedaży za pomocą tego serwisu. Dlatego też zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na Allegro. ZAJMUJEMY się sprzedażą TAŚM LED oraz innego oświetlenia opartego na technologii LED. Naszą GŁÓWNĄ SPECJALNOŚCIĄ jest przygotowywanie GOTOWYCH zestawów Taśmy LED, tniemy, LUTUJEMY, dobieramy zasilacze, kontrolery. Jesteśmy w stanie przygotować DOWOLNY zestaw Taśmy LED, Zrobimy dokładnie taki zestaw jaki będzie TOBIE potrzebny, Taśmę PRZYGOTUJEMY NA WYMIAR !!!

Pozostałe informacje

Nasz sklep i magazyn mieści się w miejscowości MARYNINO niedaleko miasta SEROCK Sklep czynny jest od Poniedziałku do Piątku od 8:00 do 16:00 NIE PRACUJEMY w Soboty, Niedziele oraz w Święta
Numer oferty:6123071902
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry