ZESTAW SZCZEPEK / dla początkujacych (6912085017)

zakończona

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • waga (z opakowaniem): 1 [kg]

opis

Aukcja dotyczy zestawu szczepek. W staw zestawu wchodzą szczepki korali:
 • Sinularia zielona
 • Sinularia dura
 • Briareum "ciemnozielone"
 • Xenia umbellata
 • Palythoa "ciemnozielone"
 • Lobophytum "zielono-różowe"

Szczepki są przyrośnięte do podstawek wielkości około 3x3 cm. Nie są to świeżo przyklejone do podstawek korale.

Szczepki są mniej więcej takiej wielkości jak na zdjęciach.


Dostawa do domu:

Zamówione zwierzęta dostarczam do domu na terenie Warszawy jeżeli wartość zamówienia przekroczy 300 zł.

Odbiór osobisty:

Zamówione zwierzęta lub rośliny można odebrać osobiście w centrum Warszawy [Mokotów, Śródmieście] lub w Sulejówku.

Wysyłka

 • PKP - 30 zł, Paczki docierają po kilku godzinach.

 • PKS -20 zł, Paczki docierają po kilku godzinach.

 • Kurier 30 zł, Krewetki i szczepki wysyłam za pośrednictwem kuriera tylko jeśli jest ciepło czyli na wiosnę lub w lato. Paczki docierają następnego dnia po nadaniu.

 • Poczta Polska - 15 zł- paczka pocztowa priorytetowa. Za pośrednictwem paczki pocztowej wysyłam tylko plankton, glony, rośliny akwariowe oraz ślimaki i krewetki słodkowodne.

Wszystkie szczepki pochodzą z mojej hodowli.

Szczepki są przystosowane do życia w warunkach jakie panują w akwarium morskim. Są to koralowce wyhodowane w akwarium pod sztucznym oświetleniem w "syntetycznej" wodzie morskiej. Koralowce są oświetlone lampami, które emitują głównie światło o długości fali od 400 do 500 nm. Są to lampy LED i jarzeniówki typu typu T5.

Szczepki są przyrośnięte do podstawek wielkości około 3x3 cm. Nie są to świeżo przyklejone do podstawek korale. Szczepki zostały przyklejone lub przyczepione za pomocą gumki do podstawek kilka miesięcy temu i przez ten czas przyrosły do podstawki. Korale przyczepione do podłoża łatwiej jest zamocować do żywej skały. Podstawkę wystarczy przykleić do "żywej skały" na przykład za pomocą kleju cyjanoakrylowego. Korale przyrośnięte do podłoża znacznie szybciej przyzwyczajają się do warunków w nowym zbiorniku morskim i znacznie szybciej rosną. Z drugiej strony przyczepienie koralowca miękkiego do żywej skały w zbiorniku ogólnym, w którym jest silna cyrkulacja jest bardzo utrudnione i bardzo często się nie udaje.

Zdjęcia szczepek robiłem pod tym samym oświetleniem pod którym rosną. Starałem się robić zdjęcia tak żeby korale na zdjęciach wyglądały jak w rzeczywistości.
Otrzymają państwo szczepki podobne do tych widocznych na zdjęciach.

Zapraszam na strony hodowli "sexy krewetka:

google: https://sites.google­.com/site/sexykrewet­ka/

facebook: https://www.facebook­.com/sexykrewetka

pozdrawiam serdecznie

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 30,00 zł

Lokalizacja: Długa Szlachecka, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
30,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
kkonradk
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

100

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Informacje o sprzedającym

Konrad Kowalczyk Ing Bank Śląski S.A. 69 1050 1025 1000 0023 3508 7801 telefon: 608 42 41 34 k.konrad.k@gmail.com gg: 639 52 94 www.facebook.com/sexykrewetka https://sites.google.com/site/sexykrewetka/

Pozostałe informacje

Dostawa do domu: Zamówione zwierzęta dostarczam do domu na terenie Warszawy jeżeli wartość zamówienia przekroczy 300 zł. Odbiór osobisty: Zamówione zwierzęta lub rośliny można odebrać osobiście w centrum Warszawy [Mokotów, Śródmieście] lub w Sulejówku. Wysyłka PKP - 30 zł, Paczki docierają po kilku godzinach PKS -20 zł, Paczki docierają po kilku godzinach. Kurier 30 zł, Krewetki i szczepki wysyłam za pośrednictwem kuriera tylko jeśli jest ciepło czyli na wiosnę lub w lato. Paczki docierają następnego dnia po nadaniu. Poczta Polska - 15 zł- paczka pocztowa priorytetowa. Za pośrednictwem paczki pocztowej wysyłam tylko plankton, glony, rośliny akwariowe oraz ślimaki i krewetki słodkowodne.
email: k.konrad.k@gmail.com
telefon: 608 42 41 34