Zestaw Suczka w Ciąży Premium Plus (pakiet large) (6542030578)

zakończona
403,14 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • Przesyłka kurierska 14,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
Zakupy powyżej 150 zł
  • lokalizacja: Gdańsk
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • waga (z opakowaniem): 0.20 [kg]
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u lunderland za co najmniej 150 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Zachodni WBK S.A. 83 1090 1098 0000 0001 3149 8944
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Przesyłka kurierska 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 40
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 40
przybliżony czas realizacji: 3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Ekome Sp. z o.o.
Kościuszki 60/2
81-703 Sopot
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. W razie chęci zwrotu będziemy wdzięczni za wcześniejszy kontakt. Wszystkie sprawy sporne zawsze staramy się rozstrzygnąć na korzyść naszych Klientów. W przypadku pytań: formularz kontaktowy, telefon 603039243 lub mail. Wzór odstąpienia od umowy (zwrotu towaru):Miejscowość, data Do: Ekome Sp. z o.o.Ul. Grunwaldzka 411, 80-309 Gdańsk Imię, nazwisko Konsumenta Adres Konsumenta Tel. Oświadczenieo odstąpieniu od umowy zawartej na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa Ja, ... niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy ...oraz zobowiązuję się do odesłania na własny koszt na adres wskazany przez Ekome Sp. z o.o. (prosimy o wcześniejszy kontakt celem ustalenia adresu wysyłki).Proszę o wskazanie adresu zwrotu towaru mailem (prosimy podać adres mailowy): ... lub smsem na nr tel. (prosimy podać nr telefonu): ...Zwrotu kwoty za zakup towaru wraz z kosztami przesyłki proszę dokonać na nr rachunku bankowego (*): ... należącego do ... lub wysłać przekazem pocztowym na adres (*): ... Data odbioru towaru ...Podpis konsumenta (*) Niepotrzebne skreślić

reklamacje

Wzór reklamacji:Miejscowość, dataDo: Ekome Sp. z o.o. Ul. Grunwaldzka 411, 80-309 Gdańsk Imię, nazwisko Konsumenta ...Adres Konsumenta ...Tel. ... Reklamacja towaru Niniejszym zawiadamiam, iż zakupiony przeze mnie w dniu .. towar jest.wadliwy. Wada polega na ...Wada została stwierdzona w dniu ... Z uwagi na powyższe, na podstawie ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny żądam:wymiany towaru na nowy* (art. 561 § 1)nieodpłatną naprawę towaru* (art. 561 § 1)obniżenia ceny towaru o kwotę ... (słownie: ...) zł, Proszę o zwrot podanej kwoty na konto ... /przekazem pocztowym na mój adres* (art. 560 § 1)odstępuję od umowy i proszę o zwrot ceny towaru na konto ...* (art. 560 § 1).Podpis konsumenta (*) Niepotrzebne skreślić Wszystkie sprawy sporne zawsze staramy się rozstrzygnąć na korzyść naszych Klientów. W przypadku pytań: formularz kontaktowy, telefon 603039243 lub mail.