Zestaw stopek do maszyny domowej STOPKI 32SZT (6541949794)

zakończona
150,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 8,00 zł
 • Pocztex Kurier48 12,00 zł
 • Pocztex Kurier48 pobraniowy 16,00 zł
 • lokalizacja: Poznań
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 0.00 [kg]

Zestaw stopek do maszyny domowej STOPKI 32SZT

 • Kod produktu: S232

Rozbudowany zestaw 32 stopek w wygodnym pudełku, który ułatwi szycie w każdej domowej pracowni.1. Specjalistyczna metalowa, szybkomocująca Matic stopka przeznaczona do szycia dzianin i bardzo delikatnych tkanin.
Specjalna konstrukcja umożliwi równie podawanie materiału.

2. Specjalna metalowa, szybkomocująca Matic stopka o 9 rowkach do tworzenia zaszywek (cienkich wypustek) o szerokości 1,5mm oraz wszywania sznurków ozdobnych.
Głównym zadaniem stopki jest tworzenie drobnych zakładek (pintuck). Za pomocą podwójnej igły o rozstawie 1.6 możemy tworzyć eleganckie i estetycznie wyglądające zaszewki stanowiące element dekoracyjny. Dzięki równo rozstawionym ząbkom w dolnej części stopki w łatwy sposób możemy kontrolować odstępy zaszewek. Dodatkową funkcją stopki jest możliwość użycia jej do przyszywania do materiału od 1 aż do 9 nitek sznurka, wełny lub przędzy za pomocą ściegu zagzakowego.

3. Stopka szybkowymienna Matic do ściegu owerlokowego. Stopka służy do spłaszczania ściegu zszywającego i jednoczesnego ozdabiania rozluźnionym ściegiem zygzakowym. Liniał prowadzący i języczek rozluźniający zapewniają równy, ładny ścieg krawędziowy. Szczególnie przydatna do ozdabiania łączeń. Stopka idealnie nadaje się do patchworku.

4. Stopka z centralnym prowadnikiem do łączenia tkanin. Stopka umożliwia prezyzyjne łączenie tkanin lub doszywanie ozdobnych tasiemek.

5. Metalowa, szybkowymienna Matic stopka podwijająca do obrębiania. Specjalna konstrukcja stopki pozwala na wygodne i sprawne podwijanie szytego materiału. Tkaninę wystarczy lekko zwinąć i umieścić w specjalnej spirali na przodzie stopki. Efektem szycia jest podwinięta tkanina.

6. Szybkowymienna Matic stopka do naszywania aplikacji i ściegów ozdobnych w tym ściegu satynowego. Przezroczysta stopka zapewnia dobrą widoczność podczas szycia, a specjalnie wyprofilowany spód stopki pozwala przesuwać ją bez przeszkód przez nierówności powstającej aplikacji oraz ściegach ozdobnych.

7. Metalowa Stopka Matic do naszywania aplikacji, do ściegu satynowego oraz do obszywania dziurek. Szeroki rozstaw płóz i rowek na spodzie umożliwiają łatwe prowadzenie naszywanych aplikacji i pogrubionego, ozdobnego ściegu satynowego. Stopka umożliwia także łatwe obszywanie dziurek do guzików.

8. Metalowa, szybkowymienna stopka matic do wszywania sznurka, wełny i różnego rodzaju przędzy z 5 dziurkami. Specjalna konstrukcja stopki pozwala na przyszywanie do materiału od 1 aż do 5 nitek sznurka, wełny lub przędzy za pomocą ściegu zagzakowego.

9. Stopka 6290 szybkowymienna Matic do wszywania zaprasowanej lamówki. Szerokość zaprasowanej lamówki - od 5 do 20 mm. Soptka zapewnia idealne prowadzenie lamówki, dzięki czemu zaprasowana lamówka zostaje naszyta precyzyjnie.

10. Stopka do pikowania, haftowania, cerowania i quiltingu - wersja zamknięta, plastikowa. Stopki można do ściegu prostego jak i do zygzaka. Specjalna konstrukcja stopki umożliwia jej automatyczne podnoszenie się wraz ze skokiem igły, co pozwala na swobodne poruszanie materiałem i płynna pracę nitką na tkaninie. Pozwala na wygodne cerowanie, pikowanie i tworzenie quiltów.
11. Szybkowymienna stopka z regulowanym prowadnikiem do zszywania i ściegu krytego. Specjalna konstrukcja umożliwia wygodne i sprawne zszywanie warstw materiału, a prowadnik umożliwia ich równe wszycie od krawędzi. Stopka pozwala również na szycie tzw. ściegiem krytym (podszywanie).

12. Dwustronna półstopka krawędziowa z regulowaną odległością od igły. Stopka idealnie nadaje się do wszywania zamków i zszywania materiału.

13. Metalowa, szybkowymienna stopka matic do wszywania sznurka, wełny i różnego rodzaju przędzy. Specjalna konstrukcja stopki pozwala na przyszywanie do materiału od 1 do 3 nitek sznurka, wełny lub przędzy za pomocą ściegu zagzakowego.

14. Metalowa, szybkowymienna stopka matic do wszywania sznurka, wełny i różnego rodzaju przędzy z 7 dziurkami. Specjalna konstrukcja stopki pozwala na przyszywanie do materiału od 1 aż do 7 nitek sznurka, wełny lub przędzy za pomocą ściegu zagzakowego.

15. Plastikowa, przeźroczysta stopka Matic do naszywania aplikacji, do ściegu satynowego oraz do obszywania dziurek. Szeroki rozstaw płóz i rowek na spodzie umożliwiają łatwe prowadzenie naszywanych aplikacji i pogrubionego, ozdobnego ściegu satynowego. Stopka umożliwia także łatwe obszywanie dziurek do guzików.

16. Stopka uniwersalna do ściegów użytkowych.

17.
Plastikowa stopka szybkowymienna Matic przeznaczona do szycia trudnych materiałów, takich jak: skóra, skaj. Stopka ułatwia przesuwanie szytych materiałów o nietypowej powierzchni.

18. Szybkowymienna Matic stopka do naszywania koralików i pereł. Stopka umożliwia naszywanie koralików o średnicy od 2.5 mm do 4 mm. Za pomocą stopki możemy przyszywać koraliki, czy perły znajdujące się na sznurku. Koraliki przyszywamy ściegiem zyg-zak lub innym z kategorii ściegów ozdobnych.

19. Szybkowymienna Matic stopka splotowa. Umożliwia mocowanie paciorków, wstążek, taśm itp. o szerokości do 5 mm (3/16 cala).

20. Stopka do patchworku o krawędziach 1/4" lub 1/8" z prowadnikiem. Stopka stworzona specjalnie do zszywania patchworkowych łatek. Dzięki specjalnej konstrukcji oraz doborze odpowiedniego kształtu stopka pozwala zachować optymalny docisk materiału podczas szycia. Najlepsze efekty można uzyskać korzystając ze ściegu stębnowego. Dodatkowo nacięcia na stopce pomagają utrzymać równą linię szycia.

21. Metalowa, szybkowymienna stopka do szycia prostego - szerokość 13mm. Stopka gwarantuje najwyższą jakość ściegu prostego i bezproblemowe szycie dzieki dużej powierzchni dociskowej.

22. Szybkowymienna Matic, plastikowa stopka z rolkami do trudnych i syntetycznych materiałów.

23. Szybkowymienna Matic, plastikowa stopka do naszywania aplikacji.
Stopka wykonana jest z przezroczystego plastiku, a jej specjalna konstrukcja ułatwia naszywanie aplikacji. Przydatna również podczas szycia ściegów ozdobnych.

24. Stopka do pikowania, haftowania, cerowania i quiltingu. Stopki można do ściegu prostego jak i do zygzaka. Specjalna konstrukcja stopki umożliwia jej automatyczne podnoszenie się wraz ze skokiem igły, co pozwala na swobodne poruszanie materiałem i płynna pracę nitką na tkaninie. Pozwala na wygodne cerowanie, pikowanie i tworzenie quiltów.

25. Metalowa stopka do marszczenia lub jednoczesnego marszczenia i zszywania typu niskiego. Stopka umożliwia uzyskanie równomiernego marszczenia lub marszczenia z jednoczesnym doszywaniem materiału. Sam efekt końcowy zależy od właściwości tkaniny oraz ustawień maszyny. Najlepsze efekty uzyskamy na cieńszych tkaninach, przy grubszych marszczenie będzie delikatniejsze.

26. Metalowa, szybkowymienna Matic stopka rolująca. Specjalna konstrukcja stopki pozwala na wygodne i sprawne rolowania szytego materiału. Tkaninę wystarczy lekko zwinąć i umieścić w specjalnej spirali na przodzie stopki. Efektem szycia jest pięknie podszyta zrolowana tkanina.

27. Metalowa, szybkowymienna Matic stopka z prowadnicą ściegu. Dzięki skali na stopce dociskającej można uzyskać idealne stebnowanie.

28. Metalowa szybkowymienna Matic stopka do patchworku o krawędziach 1/4" lub 1/8". Stopka stworzona specjalnie do zszywania patchworkowych łatek. Dzięki specjalnej konstrukcji oraz doborze odpowiedniego kształtu stopka pozwala zachować optymalny docisk materiału podczas szycia. Najlepsze efekty można uzyskać korzystając ze ściegu stębnowego. Dodatkowo nacięcia na stopce pomagają utrzymać równą linię szycia. Stopka posiada dwie krawędzie szycia: 1/4 cala oraz 1/8 cala.

29. Metalowa, szybkowymienna stopka do wszywania frędzli. Stopka umożliwia tworzenie trójwymiarowych pętli i frędzli przy użyciu pojedynczego ściegu zygzakowatego.

30. Metlalowa stopka szybkowymienna Matic do wszywania zamków krytych. Profil stopki odchyla ząbki zamka ułatwiając jego równe wszycie. Dzięki temu zamek kryty, po zapięciu, wygląda jak ścieg.

31. Specjalna metalowa, szybkomocująca Matic stopka o 5 rowkach do tworzenia zaszywek (cienkich wypustek) o szerokości 2,5mm oraz wszywania sznurków ozdobnych. Głównym zadaniem stopki jest tworzenie drobnych zakładek (pintuck). Za pomocą podwójnej igły o rozstawie 2.5 możemy tworzyć eleganckie i estetycznie wyglądające zaszewki stanowiące element dekoracyjny. Dzięki równo rozstawionym ząbkom w dolnej części stopki w łatwy sposób możemy kontrolować odstępy zaszewek. Dodatkową funkcją stopki jest możliwość użycia jej do przyszywania do materiału od 1 aż do 5 nitek sznurka, wełny lub przędzy za pomocą ściegu zagzakowego.

32. Szybkowymienna Matic, metalowa stopka do wszywania wypustki (bizy). Stopka służy do tworzenia oraz wszywania wypustek - bizy, kedry i sznurka. Wypustki wszywane są między dwie warstwy tkaniny służą. Mogą one służyć jako elementy ozdobne, a zarazem mogą wzmacniające szwy. Stopka posiada specjalne rowki, dzięki którym idealnie prowadzi się po wypustce, a jej maksymalna średnica wynosi 5 mm. Cieńsze wypustki pojawiają się w odzieży. Grubsze występują w akcesoriach. Przykładowo takie wypustki znajdują zastosowanie w szyciu poszewek, narzut, czy też toreb.

Pasuje do:

Łucznik klasa 800, Brother, Toyota, Huskystar, Pfaff, Singer, Bernina, Janome i innych

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Zachodni WBK S.A. 79 1090 1463 0000 0001 2054 5262
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
List polecony ekonomiczny 8,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Pocztex Kurier48 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
Przesyłka kurierska pobraniowa 24,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Pocztex Kurier48 pobraniowy 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT