ZESTAW ŚNIADANIOWY SPONGEBOB BIDON+ETUI (6542180255)

zakończona
23,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
 • lokalizacja: Elbląg
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • bohater: spongeBob
 • marka: Disney
 • kolor: odcienie czerwieni, odcienie żółtego i złota
 • płeć: chłopcy, dziewczynki

Kontakt


794478900

Płatność


PayU to szybkie i wygodne płatności internetowe bezpieczne zarówno dla kupujących, jak i sprzedających.
Z PayU można płacić na wiele sposobów:
e-przelewem
kartą płatniczą
kontem PayU
na raty

Dostawa


Wysyłki realizujemy od poniedziałku do piątku , wysyłamy za pomocą Poczty Polskiej lub Kurierem. Wylicytowany przedmiot staramy się wysyłać w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Nie wysyłamy paczek pobraniowych osobom bez co najmniej 10 pozytywnych komentarzy.

ZESTAW ŚNIADANIOWY SPONGEBOB BIDON+ETUI

ZESTAW ZAWIERA STARANNIE WYKONANĄ TORBĘ (ETUI) IZOTERMICZNĄ ORAZ BIDON PLASTIKOWY KTÓRY PRZYDA SIĘ ZARÓWNO PRZEDSZKOLAKOWI JAK I UCZNIOWI SZKOLNEMU

ŚNIADANIÓWKA POSIADA RĄCZKĘ-UCHWYT Z PASKIEM ORAZ ZAMEK BŁYSKAWICZNY

Sprzedajemy sprzęty nowe, pochodzące z zagranicznego magazynu. Mogą mieć uszkodzone opakowanie oryginalne lub posiadać opakowanie zastępcze. Każdy towar jest dokładnie sprawdzony przed wysyłką. Sprzęt elektryczny może posiadać zagraniczny wtyk zasilania.

Zobacz nasze pozostałe aukcje:
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Firma REVIVAL GOODS zajmuje się sprzedażą artykułów z europejskich domów handlowych. W swojej ofercie posiadamy najwyższej jakości produkty z Anglii, Niemiec, Francji, Austrii, Holandii.

kontakt

 • 794478900
  Czynne od poniedziałku do piątku 8:00 - 19:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
1. Klient będący konsumentem, który zawarł umowę sprzedaży na odległość, może w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru odstąpić od niej bez podawania przyczyny na zasadach określonych przez Ustawę z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827). 2. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, wysyłając je mailowo na adres: allegro@revivalgoods.eu lub w formie pisemnej na adres: REVIVAL GOODS, Odrodzenia 21, 82-300 Elbląg. Oświadczenie to może również zostać wysłane w przesyłce wraz ze zwracanym towarem. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. 3. Zwracany towar należy przesłać na adres: REVIVAL GOODS, Odrodzenia 21, 82-300 Elbląg. 4. Jeżeli Klient korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 5. W wypadku odstąpienia Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu towaru. 6. Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: a) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; b) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; c) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; d) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; e) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; f) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; g) zawartej w drodze aukcji publicznej. ______________________________________ Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy, klient wypełnia dane w polach kwadratowych): REVIVAL GOODSOdrodzenia 2182-300 Elbląg Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery]. Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data]. Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]. Login Allegro: [login kupującego]. Adres: [adres kupującego]. Data: [data odstąpienia od umowy]. Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej].

reklamacje

Adres do reklamacji: allegro@revivalgoods.eu - dla reklamacji mailowych lub REVIVAL GOODS, Odrodzenia 21, 82-300 Elbląg dla towaru odsyłanego. Procedura reklamacji:W pierwszej kolejności prosimy o telefoniczne lub mailowe zgłoszenie reklamacji, które będzie zawierało dane kupującego, nazwę reklamowanego przedmiotu oraz opis wad. Następnie towar jest naprawiany lub wymieniany na nowy, wolny od wad. W szczególnych przypadkach, po uzgodnieniu z Kupującym, zwracane są pieniądze za zakup.