ZESTAW RODZINNY 2 SZCZOTECZKI ORAL-B PC500+Mickey (6484013396)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
159,99 zł
z 24 sztuk
Koszty dostawy
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 8,00 zł
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 12,00 zł
 • Pocztex Kurier48 14,00 zł
 • lokalizacja: INOWROCŁAW
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 0.80 [kg]
 • marka: Braun

Na wszystkie Państwa pytania odpowiadamy

w godzinach:

Pn-Pt. 8:00-15:00

Tel: +48 698 654 586

E-mail: biuro @mediaokazje.net.pl

GG: 8491899


95 1090 1069 0000 0001 2354 3422

Pamietaj w tytule przelewu podaj swój

nick i nr.aukcjiWszystkie wysyłki sa realizowane w jak najkrótszym terminie - w ciagu 24h od wpłyniecia przelewu bądź wyborze przesyłki za pobraniem.

Przesyłki pobraniowe wysyłamy

użytkownikom którzy posiadają co

najmniej 10 pozytywnych komętarzy.

Zestaw BRAUN Oral-B Family Edition PC500+Mickey


Zestaw szczoteczek elektrycznych, w skład którego wchodzi szczoteczka elektryczna Oral-B PC500 oraz szczoteczka dla dzieci D10. Szczoteczka elektryczna Oral-B PC500 jest urządzeniem zasilanym za pomocą wbudowanego akumulatora, który wystarczy na 60 minut bezprzewodowej pracy, a jego ładowanie trwa do 12 godzin. Urządzanie zostało wyposażone w technologię 3D, która odpowiada za 20 000 ruchów pulsacyjnych oraz 7600 ruchów oscylacyjnych na minutę, dzięki czemu bardzo sprawnie usuwa płytkę nazębną, a dzięki czytelnemu wskaźnikowi łatwo możesz sprawdzić, gdy akumulator jest w pełni naładowany lub rozładowany. Szczoteczka Oral-B PC500 została wyposażona w jedną końcówkę czyszczącą Precision Clean. Szczoteczka D10 jest urządzeniem zaprojektowanym z myślą o dzieciach w wieku trzech lat i starszych. Urządzenie zostało wyposażone w muzyczny czasomierz, który uczy dzieci mycia zębów przez określony czas trwania melodii, mała główkę z wyjątkowo delikatnymi włoskami oraz wyprofilowany miękki uchwyt. Bezpieczeństwo szczoteczki elektrycznej Oral-B Mickey zostało potwierdzone klinicznie. Zalecana przez dentystów.


szczoteczka elektryczna Braun Oral B Professional Care 500 D16.513U
System szczotkowania 3DAction wykorzystujący 20000 ruchów pulsacyjnych obluzowujących płytkę nazębną oraz 7600 ruchów oscylacyjnych
usuwających ją. System ten sprawia, że szczoteczka likwiduje 2razy więcej płytki bakteryjnej niż szczoteczka manualna.
2-minutowy timer - dłuższa przerwa w pracy szczotki przypomina o polecanym przez stomatologów czasie szczotkowania zębów.
Czujnik nacisku przy szczotkowaniu zębów zbyt mocno pulsacje ustają.
Wskaźnik naładowania pokazuje gdy szczoteczka jest w pełni naładowana lub rozładowana.
Wystarcza na 1 tydzień szczotkowania zębów, mycie 2 razy dziennie po 2 minuty.
Zaawansowany system włókien jeszcze lepiej czyści zęby.


szczoteczka elektryczna dla dzieci Braun Oral B Kids'Power D10.513K
szczoteczka może być używana nawet przez dzieci od 3 roku życia.
mocny akumulator, po pełnym naładowaniu szczoteczka pozwala na jej użytkowanie nawet przez 5 dni (2 razy dziennie po 2 minuty).
16 różnych melodii towarzyszy dzieciom przy szczotkowaniu zębów. Pomaga to w nauce prawidłowych technik szczotkowania.
mała końcówka jest dostosowana do wieku dzieci,
specjalna budowa włókien ExtraSoft pozwala na bezproblemowe umycie powierzchni żującej, których szczotkowanie jest problemem dla wielu dzieci.
niebieskie wskaźnik włosia Indicator przypomina o konieczności wymiany końcówki na nową.
gumowa rękojeść zapobiega wypadnięciu się szczoteczki z rączki Twojego dziecka.
szczoteczka wykonuje 5600 obrotów na minutę.

Cechy główne:
zasilanie akumulatorowe
akumulator pozwalający na 60 minut pracy
czas ładowania do 12 godzin
pulsacyjny tryb pracy
prędkość do 7600 obrotów na minutę
wskaźnik naładowania
czasomierz
technologia 3D
antypoślizgowy uchwyt
Model Professional Care 500 + KIDS Mickey Mouse
Wymienne końcówki
Tak
Ilość ruchów oscylacyjnych / min
PC500: 7600 obrotów/min
KIDS: 5600 obrotów/min
Timer
Tak, 2 minutowy
Zasilanie
Akumulatorowe
Funkcje
Wskaźnik poziomu naładowania
Kontrola siły nacisku
W zestawie
2 korpusy szczoteczek
Stacje ładujące
Instrukcja obsługi
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Zachodni WBK S.A. 95 1090 1069 0000 0001 2354 3422
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Pocztex Kurier48 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 8,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

ODBIÓR WŁASNY TOWARU 88-100 INOWROCŁAW ul.Chociszewskiego 34 w godzinach 8:00-15:00

kontakt

 • 698-654-586
  Firma czynna od poniedziałku do piątku 8:00 - 15:00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
INDUSTRIAL
CHOCISZEWSKIEGO 34
88-100 INOWROCŁAW
Polska
darmowy zwrot
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE Sprzedawca jest odpowiedzialna wobec Klienta, jeżeli sprzedany towar ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia). Wadą fizyczną jest niezgodność dostarczonych towarów z umową. Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przez Klienta przed upływem dwóch lat od daty wydania mu towaru przez Sprzedawcę. Reklamacje mogą być składane osobiście w siedzibie Sprzedającego, pisemnie na adres korespondencyjny Sprzedającego ul. Chociszewskiego 34, 88-100 Inowrocław, faksem na numer 52 356-55-85 lub pocztą elektroniczną na adres:biuro@mediaokazje.net.pl. Koszt połączenia są zgodnie z taryfą operatora. Zaleca się, aby reklamacje były składane w formie pisemnej. W celu usprawnienia postępowania reklamacyjnego, zaleca się, aby reklamując zakupiony towar Klient przedstawił dowód jego zakupu lub jego kopię oraz wskazał informacje i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady, żądanie sposobu doprowadzenia towaru do zgodności z umową oraz danych kontaktowych Klienta. Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany odesłać do Sprzedawcy na jego koszt wadliwy towar. Jeżeli ze względu na rodzaj towaru lub sposób jego zamontowania dostarczenie przez Klienta byłoby utrudnione, Klient obowiązany jest udostępnić towar Sprzedawcy w miejscu, w którym się znajduje. Sprzedawca w ciągu 14 dni kalendarzowych ustosunkuje się do reklamacji Klienta i powiadomi go o uwzględnienie lub odrzuceniu reklamacji oraz dalszym sposobie postępowania. W przypadku gdy składana przez Klienta reklamacja zostanie rozpatrzona na korzyść Klienta, Sprzedawca niezwłocznie wymieni wadliwy towar na wolny od wad albo niezwłocznie wady usunie i odeśle go na własny koszt. W przypadku braku możliwości wymiany towaru, usunięcia wady towaru lub obniżenia jego ceny Sprzedawca zwróci należność niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 7 dni.

pozostałe informacje

ODSTĄPIENIE OD UMOWY 1. Klient będącemu Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży ze Sprzedawcą przy wykorzystaniu Sklepu, przysługuje prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży bez podania jakichkolwiek przyczyn oraz bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów o których mowa w ust. 4 i 8, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia odbioru zakupionego towaru. 2. W celu odstąpienia od umowy Klient będący Konsumentem zobowiązany jest do złożenia Sprzedawcy oświadczenia w tym przedmiocie w terminie wskazanym w ust. 1. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy przed jego upływem na adres korespondencyjny firmy listem poleconym. Oświadczenie o odstąpieniu można złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu 3. W razie odstąpienia od umowy, o którym mowa w ust. 1., umowa jest uważana za niezawartą. Konsument ma obowiązek zwrócić towar Sprzedawcy lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze towar. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem. 4. W przypadku odstąpienia od umowy, Kupujący będący Konsumentem pokrywa bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. 5. Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy towaru do Konsumenta. 6. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. 7. Sprzedawca zastrzega możliwość wstrzymania się ze zwrotem płatności w przypadku odstąpienia Konsumenta od umowy do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 8. Jeżeli Konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca jest zobowiązany zwrócić Konsumentowi poza równowartością ceny towarów, wyłącznie koszty związane z najtańszym sposobem doręczenia przesyłki. 9. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakter towaru, jego cechy lub funkcjonowanie. 10. Sprzedawca zastrzega, iż nie odbiera kierowanych do niego przesyłek odesłanych za pobraniem i nie odpowiada za koszty związane z takimi przesyłkami. 11. Prawo odstąpienia nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umów: o świadczenie usług, jeżeli Sprzedawca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą Konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedawcę utraci prawo odstąpienia od umowy; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; w której Konsument wyraźnie żądał, aby Sprzedawca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli Sprzedawca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; zawartej w drodze aukcji publicznej;o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą Konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez Sprzedawcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.