zestaw półek, szafek i szuflad z wbudowanym blatem (6542125798)

zakończona
  • stan: używany
  • kolor mebla: dąb orzech
  • producent: Bydgoskie Meble

Oferujemy 3-częściowy zestaw półek, szuflad i szafek z małym sekretarzykiem. Wykonany na specjalne indywidualne zamówienie i wg oryginalnego projektu z litego drewna dębowego ok. 1995 r. przez stolarzy ze słynnej Bydgoskiej Fabryki Mebli, dzięki czemu jest perfekcyjnie wykończony. Po 20 latach użytkowania stan mebla jest bardzo dobry: żadnych zarysowań, pęknięć itp., sprawne zamki i zawiasy, na kilku półkach możliwe lekkie wyblaknięcia (prawdopodobnie dające się łatwo i szybko usunąć). Okucia mosiężne. Szuflady przesuwają się lekko i cicho.

Główny element zestawu (uwidoczniony na pierwszych pięciu fotografiach) ma wysokość 195 cm i składa się z pięciu połączonych segmentów o szerokościach: 47, 79, 44, 79, 47 cm. Oprócz jedenastu półek na książki posiada pięć szuflad i siedem wnęk różnej wielkości z pojedynczymi lub podwójnymi drzwiami. Środkowy segment tworzy mały sekretarzyk przy którym można siedzieć. Głębokość pierwszych czterech segmentów wynosi 48 cm, ostatniego (dwie wnęki z drzwiami górnymi i dolnymi) 60 cm.

Drugi element o identycznej wysokości (195 cm) ma szerokość 63 cm i głębokość 37 cm. Można go ustawić jako naturalną kontynuację pierwszego elementu, w pewnej odległości lub prostopadle - to ostatnie położenie dobrze się komponuje i jest bardzo praktyczne.

Trzeci, najmniejszy element o wymiarach: wys. 83 cm, szer. 96 cm, głęb. 24 cm ma formę regału z trzema podwójnymi półkami na książki. Można go ustawić np. pod oknem.

Wszystkie trzy elementy zestawu cechuje unikatowa stylistyka i nadzwyczaj solidna konstrukcja. Ze względu na bogatą formę zestaw może znakomicie służyć do przechowywania nie tylko wielu książek, lecz także garderoby, bielizny, obuwia, precjozów, dokumentów a nawet broni palnej (zabezpieczonej w specjalnym sejfie). Na górnym pokryciu każdego z trzech części zestawu dobrze prezentują się donice z kwiatami, małe rzeźby, obrazki na sztalugach itp.

Odbiór i transport we własnym zakresie nabywcy - pozwoli to dokładnie ocenić mebel przed zakupem. Płatność gotówką przy odbiorze (Bydgoszcz). Inne formy płatności i transportu do ew. uzgodnienia.

UWAGA: Istnieje możliwość kupna pojedynczych elementów zestawu (ceny do uzgodnienia).

Dodatkowych informacji mogę udzielić telefonicznie: 668.367.472 lub przez email: rafladysz@gmail.com.

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje