ZESTAW PIERSIÓWKA + 4 METALOWE KIELISZKI + ETUI (6542045088)

zakończona
29,90 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 9,50 zł
  • List polecony priorytetowy 11,00 zł
  • Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 16,00 zł
Zakupy powyżej 300 zł
  • lokalizacja: Złotów
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy

We wszystkich sprawach preferuję kontakt e-mail. Na e-maile odpowiadam na bieżąco do kilku godz. (max. 1 dzień roboczy). Do każdej korespondencji proszę załączać login z Allegro oraz kopie poprzedniej korespondencji. Bardzo ułatwi to korespondencję z Państwem.

.

email: souvenir_royce@inter­ia.pl

.

FORMULARZ KONTAKTOWY

.

Firma ROYCE Krzysztof Podemski

NIP: 767-119-24-21

REGON: 301241860

Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie " O mnie ".

.

Pobranie pocztowe wyłącznie dla Allegrowiczów z minimum 10 pozytywnych komentarzy oraz bez niepokojącej ilości negatywnych komentarzy.

.

Za przesyłkę płaci się tylko raz bez względu na ilość zakupionych przedmiotów. Zakupy zrobione na kontach Allegro.pl FirmaRoyce , Souvenir_ROYCE mogą być wysyłane w jednej paczce bez dodatkowych kosztów za wysyłkę. W tym przypadku proszę o dodatkową informacje aby połączyć zamówienia.

.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Do zakupów dołączany jest paragon fiskalny lub faktura (na żądanie) na którym uwzględniane są koszty wysyłki.

.

W tytule wpłaty proszę koniecznie wpisywać swój login z Allegro. Ułatwi i przyspieszy to księgowanie wpłaty.

Zamówienia wysyłane są zazwyczaj tego samego dnia co księgowanie wpłaty nie później jednak niż 2 dni robocze.

.

W niektórych przedmiotach jest możliwość wybrania koloru lub modelu. Jeżeli kupujący nie sprecyzuje jaki ma być zastrzegam sobie prawo wysłania losowego.

.

Każdy zakupiony przedmiot jest sprawdzany przed wysyłką, pakowany w bezpieczną i dyskretną kopertę lub specjalny kartonik a całość zaklejana jest taśmą z nadrukiem. Elementy szklane lub ceramiczne są dodatkowo przepakowywane i zabezpieczone tak aby dostarczone były do Państwa w nienaruszonym stanie.

.

ZESTAW TURYSTYCZNY

PIERSIÓWKA, 4 KIELISZKI, ETUI

.

.

.

Zestaw w całości wykonany ze stali nierdzewnej także na pewno się nie zbije ani zardzewieje, kieliszki umieszczone w skórzanym etui (mieszku) zapinanym na zatrzask. Etui ma możliwość zaczepienia do paska dzięki czemu możemy je swobodnie nosić bez konieczności zajmowania kieszeni i są zawsze pod ręką. Zestaw doskonale nadaje się na plenerowe wypady, na ryby, na grzyby, do pociągu, na wakacje czy na działeczkę lub na oryginalny prezent. Pojemność kieliszków ok 30-35 ml czyli akurat na jednego :-) piersiówki ok 210 ml. czyli ćwiarteczka :-)

.

.

.

.

Zakupy zrobione na kontach Allegro.pl FirmaRoyce , Souvenir_ROYCE mogą być wysyłane w jednej paczce bez dodatkowych kosztów za wysyłkę.

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Souvenir_ROYCE za co najmniej 300 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Zachodni WBK S.A. 51 1090 1320 0000 0000 3203 8834
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 9,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Pobranie pocztowe wyłącznie dla Allegrowiczów z minimum 10 pozytywnych komentarzy oraz bez niepokojącej ilości negatywnych komentarzy.
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Sklep stacjonarny: TRAFIKA SKLEP Al. Piastów 18 64-920 Piła

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
TRAFIKA SKLEP
Al. Piastów 18
64-920 Piła
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

1. Sprzedający w zakresie zawieranych umów przewiduje następującą procedurę reklamacyjną : a) przesłaną warunkująca wszczęcie przedmiotowej procedury jest: - wada fabryczna sprzedawanej rzeczy, - sprzedawana rzecz uległa uszkodzeniu podczas transportu, - sprzedawany towar jest niezgodny ze złożonym zamówieniem, b) w przypadku stwierdzenia jednej z przesłanek warunkujących wszczęcie procedury reklamacyjnej przez kupującego powinien on niezwłocznie zawiadomić o tym sprzedającego korzystając z dopuszczalnych form kontaktu opisanych w § 2 ust. 3 pkt a – b ewentualnie kierując korespondencję na adres: TRAFIKA SKLEP Al. Piastów 18, 64-920 Piła, podając jednocześnie preferowaną formę kontaktu z kupującym pod rygorem braku skutków wynikających z § 5 ust. 1 pkt c niniejszego regulaminu. Sprzedający uprzejmie prosi kupującego, o ile nie stanowi to dla niego zbyt daleko idącej uciążliwości, o dołączenie dowodu zakupu reklamowanej rzeczy (np. fakturę VAT) oraz spisanego w obecności pracownika firmy kurierskiej protokołu szkody, aczkolwiek sprzedający zaznacza, iż nie jest to warunkiem koniecznym rozpatrzenia reklamacji. c) sprzedający ma 14 dni na ustosunkowanie się do twierdzeń i dowodów przedstawionych przez kupującego. W przypadku braku odpowiedzi ze strony sprzedający uznaje się, że reklamacja została uwzględniona w całości. Wskazany powyżej termin uważa się za zachowany w przypadku wysłania w tym terminie do kupującego wiadomości e-mail bądź nadania przesyłki listowej w siedzibie operatora pocztowego. d) W przypadku uwzględnienia reklamacji w całości, reklamowany produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, względnie wobec braku możliwości wymiany na rzecz pełnowartościową sprzedający zwróci kupującemu zapłaconą cenę oraz koszty transportu. 2. Kupujący jest uprawniony do zwrócenia się z wnioskiem do stałego polubownego sądu konsumenckiego działającego przy Inspekcji Handlowej o rozstrzygnięcie zaistniałego sporu, jednakże zgodnie z treścią postanowień rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości w sprawie określenia regulaminu organizacji i działania stałych polubownych sądów konsumenckich z dnia 25 września 2001r. (Dz. U. Nr 113, poz. 1214) złożony przez kupującego wniosek nie jest dla sprzedającego wiążący, a zatem sprzedający może nie wyrazić zgody na rozstrzygnięcie sporu przez stały polubowny sąd konsumencki, co będzie skutkowało zwrotem wniosku wnioskodawcy.