Zestaw obiadowy OPTIMA #technorattan (6482220288)

zakończona
4 088,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowy
  • rodzaj: stół i krzesła

Zestaw obiadowy OPTIMA

Klasyczny technorattanowy zestaw obiadowy z NOWOŚCIĄ! - regulowanymi krzesłami

Opis przedmiotu

Meble wykonane z technorattanu 6mm (półokrągłego) standardowo w kolorze królewska szarość.

Zestaw tworzą:

  • 6 krzeseł z regulowanym oparciem,
  • stół obiadowy,
  • podnóżek.

Wymiary:

  • krzesło 66x 69x110,
  • stół Oreon L160xW90xH73cm,
  • podnóżekW46xL46cm.

Krzesła posiadają regulowane oparcie - niesamowita wygoda! Uzupełnieniem są czarne poduszki siedziskowe.Masz pytania, wątpliwości? Skontaktuj się z nami

tel. 609 668 448

e-mail: sylwia.stapf@twojasi­esta.plO nas

Pomysł na Twoją Siestę powstał z potrzeby znalezienia mebli ogrodowych o wyjątkowej wytrzymałości i ciekawym, wyszukanym designie. Mamy nadzieję, że nasze wysokiej jakości meble ogrodowe z technorattanu spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Jeśli szukasz mebli mogących bez trudu oprzeć się surowym warunkom całorocznego użytkowania na zewnątrz to meble rattanowe ze sztucznego materiału (jest to syntetyczna żywica - tzw. technorattan), plecione na strukturach z aluminium lub stali nierdzewnej, będą odpowiedzią na Twoje oczekiwania. Meble z technorattanu prezentowane na naszej stronie pochodzą od wyselekcjonowanych producentów, wyróżniają się wysoką jakością stosowanych materiałów oraz ciekawym wzornictwem. Część z prezentowanych modeli to opatentowane wzory dostępne tylko u nas! Mamy nadzieję, że zarówno zwolennicy nowoczesnego designu, jak i Ci, którzy preferują klasykę, znają meble ogrodowe rattanowe, które pozwolą poczuć się jak na wspaniałych wakacjach w ciepłych krajach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy wielu słonecznych dni i świetnego wypoczynku na naszych meblach ogrodowych technorattanowych!Nasze marki

Regulamin

§1 Koszty i termin wysyłki

1. Zamówiony towar Sklep wysyła za pośrednictwem firm transportowych lub transportu własnego, udostępnia także do odbioru przez klienta w siedzibie firmy. 2. W przypadku płatności w inny sposób niż za pobraniem, termin wysyłki wydłuża się o okres pomiędzy złożeniem zamówienia, a datą zaksięgowania należności na rachunku bankowym Sklepu. 3. Koszty przesyłki pokrywa nabywca. Wysokość opłat uzależniona jest od wielkości przesyłki oraz rodzaju transportu i jest każdorazowo ustalana przed potwierdzeniem przyjęcia zamówienia.

§2 Płatności

1. Sprzedający oferuje następujące formy płatności za Towar i koszty dostawy: - gotówka - wpłata na rachunek bankowy TwojaSiesta.pl przed wysyłką Towaru. 2. W przypadku płatności realizowanej wpłatą na rachunek bankowy Sprzedającego, na poleceniu przelewu należy umieścić w tytule przelewu: - imię i nazwisko albo firmę Klienta, - nazwę zamówionego towaru. 3. Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon lub imienny dowód zakupu (fakturę).

§3 Odstąpienie od umowy

1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie. Jest ono jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni (podstawa prawna: art. 7 ust.1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzona przez produkt niebezpieczny Dz.U. Nr 22, poz. 271 ze zm.). 2. W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, zwracany towar zostanie odebrany przez Twoja Siesta.pl od klienta w terminie 3 dni roboczych od daty skutecznego poinformowania Twojej Siesty o odstąpieniu od umowy przez Klienta. 3. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki Twoja Siesta ma zwrócić zapłatę. 4. W ciągu dwóch dni roboczych od otrzymania towaru wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy, sklep dokona sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia wymienione w punkcie 2 niniejszego paragrafu wymagania, sklep dokona zwrotu wartości zakupionych towarów nie później niż w terminie 14 dni od odstąpienia od umowy.

§4 Procedura reklamacji

1. W przypadku niezgodności towaru z umową, Klient powinien złożyć pisemną reklamację do Twoja Siesta.pl określającą rodzaj niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu postępowania w przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta. 2. Twoja Siesta.pl w terminie 3 dni roboczych od daty otrzymana pisemnej reklamacji obierze od Klienta reklamowany towar na swój koszt. 3. Do przesyłki reklamacyjnej należy dołączyć oryginał pisma reklamacyjnego oraz informację z numerem konta, na który Twoja Siesta ma zwrócić zapłatę za towar, jeżeli naprawa/wymiana nie będzie możliwa, a Klientowi przysługiwać będzie zwrot należności za reklamowany towar. 4. Klient, nabywający produkt w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, ma prawo do złożenia reklamacji w ciągu 2 (dwóch) lat od daty wydania mu danego towaru, o ile w terminie dwóch miesięcy od dnia, w którym stwierdził niezgodności dostarczonych produktów z umową, zawiadomi Sprzedającego o stwierdzonej niezgodności. 5. Spółka w ciągu 14 (czternaście) dni kalendarzowych ustosunkuje się do reklamacji Klienta i powiadomi go o sposobie dalszego postępowania. 6. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta – Twoja Siesta zgodnie z żądaniem Klienta naprawi lub wymieni Klientowi reklamowany produkt na pełnowartościowy lub jeżeli wymiana / naprawa nie będzie możliwa zwróci należność za reklamowany produkt w terminie 14 (czternaście) dni od daty rozpatrzenia reklamacji. 7. Klient nabywający produkt w celu związanym z działalnością zawodową lub gospodarczą (Klient nie będący konsumentem) ma prawo złożyć reklamację stosownie do obowiązujących w tej mierze przepisów prawa, przy czym odpowiedzialność Spółki z tytułu rękojmi za wady fizyczne produktów ogranicza się do kwoty, jaką Klient zapłacił Spółce za nabycie danego produktu. 8. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych zawierać powinny niezbędne do jej rozpatrzenia dane (imię i nazwisko zamawiającego, oraz opis przedmiotu reklamacji.)

§5 Polityka prywatności oraz ochrona danych osobowych

1. Wraz z akceptacją regulaminu klient wyraża zgodę, aby właściciel sklepu www.twojasiesta.pl , przetwarzał jego dane osobowe zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), niezbędne dla procesu realizacji usługi oraz celów marketingowych. Jednocześnie Klientowi przysługuje prawo wglądu, poprawiania i usuwania swoich danych osobowych.

§6 Postanowienia końcowe

1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. 2. W stosunku do konsumentów spory wynikające w związku ze stosowaniem niniejszego Regulaminu i z wykonywaniem zawartych umów, będą rozpatrywane przez Sąd właściwy według przepisów o właściwości rzeczowej i miejscowej zgodnie z ustawą z dnia 17.11.1964r. Kodeks postępowania cywilnego (Dz.U. Nr 43, poz. 296 z późn. zm.)

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 240,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua