Zestaw mebli (6910983936)

do wyczerpania przedmiotów

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury

opis

Mam do sprzedania zestaw mebli do salonu. Meble kupione w salonie meblowym dwa lata temu. Cena nowego zestawo to około 1600 zl. Meble w stanie bardzo dobrym. Niestety zestaw mebli za duży do metrażu pokoju ( powód sprzedaży). Wymiary: 1. szafka podwójna wisząca ze szkłem: wysokość 70 cm, szerokość 34 cm, długość 120 cm, głębokość 32 cm. 2. szafka pojedyncza wisząca: wysokość 140 cm, szerokość 34 cm, głębokość 32 cm. 3. półka pod tv z trzema szufladami: długość 180 cm, wysokość 39 cm, szerokość 49 cm, głębokość szuflad 8 cm. 4. dodatkowa półka do tv z dwoma szufladami: długość 120 cm, szerokość 49 cm, wysokość 39 cm, głębokość szuflad 14,5 cm. 5. półka ścienna - 2 sztuki - długość 120 cm, szerokość 27 cm. Szafki wiszące i pod tv są podświetlane, W razie pytań proszę o e-mail. Aukcja grzecznościowa, meble znajdują się w Zalasewie (Swarzędz), niedaleko Poznania.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury

Gwarancja

24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

Warunkiem gwarancji jest dokument zakupu, czyli faktura dołączona do wysłanego towaru. Proszę kontaktować się drogą e-mailową k.woschke@post.pl

Reklamacja

1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Katarzyna Woschke-Pietrzak
ul. Krobska 5/27
63-842 Pudliszki
Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz reklamować nasz towar, poinformuj nas o tym drogą e-mailową k.woschke@post.pl. Otrzymasz dalsze wskazówki.

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Katarzyna Woschke-Pietrzak
ul. Krobska 5/27
63-842 Pudliszki

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni kalendarzowych. Termin ten liczy się od dnia odstąpienia od umowy (jest to dzień, w którym Sprzedawca otrzyma oświadczenie konsumenta o odstąpieniu od umowy).14 dni
Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi  dokonane przez niego płatności za towar.

  • Jeżeli Sprzedawca nie zaproponował, że sam odbierze Produkt od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania Produktu z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dnikalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze Produkt. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Produktu przed jego upływem.