Zestaw MaxiEcu+MPM-COM USB Polska myśl techniczna! (6910944363)

zakończona

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • złącze: EOBD, OBD II, inne

opis

 • O NAS
 • OPINIE
 • AUKCJE
 • KONTAKT

MaxiEcu Full + Interfejs USB


cena: 1350,00 zł


 • Diagnostyka Serwisowa
 • Ma charakter modułowy
 • Możliwość zakupu wybranego modułu, co obniża koszt zakupu
 • Łatwa i intuicyjna konfiguracja
 • Większość modułów jest kompatybilna z interfejsem ELM327
 • Częste i darmowe aktualizacje
 • W przygotowaniu nowe moduły (marki samochodów)
 • Do każdego modułu, gratis moduł OBD2
 • System można kompletować sukcesywnie, co znacznie obniża koszty

Opis produktu

MaxiEcu to innowacyjny, modułowy system diagnostyczny, dzięki któremu każdy użytkownik może stworzyć dopasowaną do jego potrzeb konfigurację. Modułowa budowa oprogramowania umożliwia zastosowanie MaxiEcu zarówno przez każdego użytkownika samochodu, dopiero uczącego się diagnostyki, jak i profesjonalisty, pracującemu od wielu lat w warsztacie samochodowym. Każdy moduł programu MaxiEcu odpowiedzialny jest za poszczególne markę. Połączenie wszystkich modułów daje profesjonalne narzędzie diagnostyczne.

Z JAKIMI MARKAMI I AUTAMI SYSTEM MaxiEcu JEST KOMPATYBILNY ? sprawdź

Odczyt / kasowanie błędów

Jedną z ważniejszych funkcji programu jest możliwość odczytu kodów usterek oraz ich kasowania. Dzięki czemu w łatwy sposób możemy znaleźć powód nie prawidłowej pracy silnika, systemu abs, poduszek powietrznych oraz innych systemów w pojeździe. Kody usterek są szczegółowo opisane w języku polskim przez co znalezienie przyczyny powstania błędu oraz jego naprawa jest bardzo łatwe.

Przed wykasowaniem kodów usterek można je zapisać w raporcie diagnostycznym przez co zawsze możemy sprawdzić jakie usterki występowały przed wykasowaniem błędów.

Odczyt parametrów bieżących

Możliwości diagnostyczne oprogramowania nie kończą się na odczycie błędów, dodatkową ważną funkcją jest możliwość odczytu parametrów bieżących pracy silnika lub innych systemów. Dzięki funkcji odczytu parametrów możemy sprawdzić stan wtryskiwaczy, turbiny czy też ABS gdzie można sprawdzić w czasie jazdy, który czujnik przekłamuje obroty koła. W AirBag można podejrzeć napięcia obwodów poduszek powietrznych, pomaga to w ustaleniu czy poduszki są zamontowane, (zdarza się że nieuczciwi handlarze montują oporniki.

Wykresy

Parametry możemy przedstawić na wykresie lub zapisać do pliku w celu późniejszej analizy, funkcja przydatna podczas badania sygnałów, które zmieniają wartości z dużą częstotliwością lub gdy parametry są wykonywane podczas jazdy pojazdem. Przykładowy wykres przedstawia pracę turbiny pod obciążeniem, jak widać dzięki przedstawieniu parametrów na wykresie sprawdzenie poprawności działania podzespołu staje się dużo prostsze, wystarczy porównać parametr rzeczywisty z zadanym przez komputer sterujący pracą silnika.

Test elementów wykonawczych

Nie odłączną funkcja podczas diagnostyki jest sprawdzenie działania, podzespołów wykonawczych takich jak: wentylator chłodnicy, przepustnica itp. Nie jesteś pewny czy dany podzespół działa prawidłowo, a spełnienie warunków załączenia podzespołu przez sterownik jest nie możliwe np. załączenie wentylatora chłodnicy na zimnym silniku, wystarczy wymusić załączenie danego podzespołu po przez oprogramowanie.

Kodowanie

Nie rozumiesz komunikatów w desce rozdzielczej , chcesz włączyć światła dzienne , zmienić jednostki z mil na km , dostosować nowy sterownik do konfiguracji w samochodzie, wystarczy wybrać odpowiednią opcje w oprogramowaniu i w łatwy sposób zmienić kodowanie w sterowniku.

Adaptacje

Często po wymianie podzespołu np. przepustnicy, zaworu EGR , czujnika skrętu należy ponownie przyuczyć nowy podzespół, dzięki funkcji adaptacji w łatwy sposób ograniczający się do kliku kliknięć przyuczysz nowy podzespół. Przykładowe adaptacje, które można wykonać po przez oprogramowanie.

Informacje o sterowniku

W danej zakładce znajdziemy takie informacje jak: numer seryjny sterownika, wersja oprogramowania, VIN pojazdu, date produkcji i wiele innych.

Szczegółowe informacje odnośnie wspieranych modeli oraz funkcji znajdziemy w dziale „Oprogramowanie”. Chcesz przetestować oprogramowanie wystarczy pobrać wersje demo z działu „Pobierz” i sprawdzić możliwości oprogramowania, jeżeli oprogramowanie nie wspiera Twojej marki możesz pobrać pełną wersje maxiecu, i wykorzystać ogólny system OBD-2 który jest darmowy oraz umożliwi diagnostykę silnika w Twoim samochodzie.

Dostawa

transport DPD: 0zł

odbiór osobisty 0zł

W zestawie

1. CD z oprogramowaniem MaxiEcu wersja full obejmująca marki: Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroen, Dacia, Daewoo, Fiat, Ford, Hyundai, Iveco, KIA, Lancia, Mercedes, Mazda, Mini, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Rover, SsangYong, Seat, Skoda, Smart, Suzuki, Toyota, Volkswagen, OBD2,
2. Interfejs diagnostyczny MPM-COM USB.
3. Imienna licencja do oprogamowania Maxiecu,

Gwarancja

24 miesiące gwarancji na interfejs.

Kontakt

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
gratis
kolejna sztuka:
gratis
maksymalnie w paczce:
1
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
25,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
1

Punkty odbioru

Pomorski Park Naukowo Technologiczny
Aleja Zwycięstwa 96/98 -- 2.16B
81-451 Gdynia
email: obd-2@wp.pl
tel.: 662-950-680

 • Poniedziałek - Piątek 08:00 - 15:00
 • Sobota - Niedziela zamknięte

Płatność gotówką
Do odbioru w 5 dni roboczych
Poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT

Gwarancja

24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące (12 miesięcy)
Dodatkowe informacje

  

Dwuletnią gwarancją objęty jest interfejs MPM-COM. Aby skorzystać z gwarancji należy ściśle przestrzegać zaleceń producenta. Nie będą uwzględniane uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją w diagnozowanym samochodzie. 

Reklamacja

2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji

Mari
Aleja Zwycięstwa 96/98-216
81-451 Gdynia
Dodatkowe informacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem shop@maxiecu.com lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Mari
Aleja zwycięstwa 96/98-216
81-451 Koleczkowo

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

  

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 30 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych poniżej. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na przykład: - pisemnie na adres: 84-207 Koleczkowo ul. Kamieńska 35; - w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: shop@maxiecu.com; Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy stanowi załącznik nr 2 do ustawy o prawach konsumenta oraz podany jest poniżej. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Wzór formularza odstąpienia od umowy (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) – Adresat: Mari 84-207 Koleczkowo ul. Kamieńska 35  – Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*) – Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*) – Imię i nazwisko konsumenta(-ów) – Adres konsumenta(-ów) – Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) – Data (*) Niepotrzebne skreślić. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się: - dla umowy, w wykonaniu której Sprzedający wydaje Towar, będąc zobowiązany do przeniesienia jego własności (np. umowa sprzedaży) – od objęcia Towaru w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która: (1) obejmuje wiele Towarów, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach – od objęcia w posiadanie ostatniego Towaru, partii lub części albo (2) polega na regularnym dostarczaniu Towarów przez czas oznaczony – od objęcia w posiadanie pierwszego z Towarów; dla pozostałych umów – od dnia zawarcia umowy. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość umowę uważa się za niezawartą. Zwrot wzajemnych świadczeń Sprzedający ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w opisie Transakcji). Sprzedający dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. Jeżeli Sprzedający nie zaproponował, że sam odbierze Towar od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania Towaru z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy , zwrócić Towar Sprzedającemu lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedającego do odbioru, chyba że Sprzedający zaproponował, że sam odbierze Towar. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru przed jego upływem. Konsument może zwrócić Towar na adres: 84-207 Koleczkowo ul. Kamieńska 35. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. Możliwe koszty odstąpienia od umowy Możliwe koszty związane z odstąpieniem przez konsumenta od umowy, które obowiązany jest ponieść konsument: - Jeżeli konsument wybrał sposób dostawy Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w opisie danej Transakcji, Sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 

O sprzedającym

mari007
99,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

103

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Kontakt

 • 586760267
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00

Informacje o sprzedającym

Mari

84-207 Koleczkowo

ul. Kamieńska 35

Pomorskie

Pozostałe informacje

Firma Mari powstała 2005 roku. Początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą urządzeń do diagnostyki samochodów. W 2009 roku rozpoczęliśmy tworzenie oprogramowania do diagnostyki samochodów,  początkowo pod nazwą MaxiTest, ze względów komercyjnych została przemianowana na nazwę MaxiEcu. Obserwując rynek programów do diagnostyki samochodów,  doszliśmy do wniosku że jest dużo drogich programów przeznaczonych do warsztatów samochodowych i tanich mało użytecznych programów diagnozujących system OBD2. Tak powstał pomysł aby stworzyć oprogramowanie modułowe,  w którym w zależności od potrzeb i wymagań, klient sam będzie decydował jaki moduł chce zakupić. Sprzedaż w systemie modułowym wpłynęła również na cenę. Na przykład możemy klientowi zaproponować kupno modułu do diagnozy Mercedesa, a jeżeli zmieni samochód na Renault bez problemu za niewielką dopłatą wykupi moduł programu do diagnozowania pojazdów marki Renault. MaxiEcu ma również zastosowanie w warsztatach samochodowych, w takim przypadku można zastosować pełen pakiet zawierający wszystkie dostępne moduły. Na uwagę zasługuje fakt że dostosowaliśmy nasz program do interfejsów ELM 327 których jest bardzo dużo na rynku, jednak jest to przestarzała konstrukcja mająca swoje ograniczenia.  Z tego powodu  w 2011 roku inżynier z naszej firmy zaprojektował interfejs sprzedawany od 2012 roku pod nazwą MPM-COM. Nowy interfejs posiada bardzo przydatną funkcję aktualizacji co pozwala na dynamiczny rozwój MaxiEcu.