ZESTAW MATA SAMOGOJĄCA LINIAŁ I TRZY NOŻE KRĄŻKOWE (6950723937)

zakończona
47,97 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 7,50 zł
  • List polecony priorytetowy 10,50 zł
  • Przesyłka kurierska 11,00 zł
  • lokalizacja: Aleksandrów Łódzki, Polska
  • czas wysyłki: natychmiast

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • waga (z opakowaniem): 0.3 [kg]

opis

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST: ZESTAW TYP 2023 - TRZY NOŻE KRĄŻKOWE (ostrze proste, faliste i przerywane) WRAZ Z AKRYLOWYM LINIAŁEM I ORAZ MATA SAMOGOJĄCĄ

INFORMACJE O PRODUKCIE:

Produkcja firma DAFA - Tajwan.

Produkt jest nowy, nieużywany fabrycznie zapakowany przez producenta.

Zestaw 2023 składa się z liniału wykonanego z przezroczystego wytrzymałego tworzywa sztucznego na którego dłuższym boku naniesiono skalę w milimetrach oraz siatkę pomocniczych linii. Liniał ma długość całkowitą 36 cm. i jest połączony na stałe z prowadnicą noży. Prowadnica noży wykonana jest z aluminium, poruszają się po niej suwaki-noże krążkowe (na zdjęciu w kolorze żółtym czerwonym i niebieskim - każdy kolor oznacza inną linię cięcia - prostą, przerywaną i falistą). Od spodu liniał ma wkładkę anty poślizgową z gumy w celu zabezpieczenia przed przesunięciem materiału podczas przecinania .Dzięki takiej konstrukcji liniału osiągnięto wysoką sztywność a co za tym idzie bardzo dużą dokładność cięcia. Cięcie za pomocą poszczególnych noży można dokonywać wyłącznie po liniach prostych - suwaki mają możliwość jedynie ruchu posuwisto-zwrotnego na prowadnicy. Aby przeciąć np. arkusz papieru suwak wystarczy docisnąć do podstawy wciskając skrzydełko i przesunąć wzdłuż prowadnicy. Poszczególne noże można zdejmować z prowadnicy aby uzyskać dłuższą linię cięcia. W celu zabezpieczenia ostrzy przed przedwczesnym stępieniem zestaw 2023 został wyposażony w matę samo gojącą o wymiarach 378 mm. x 98 mm. x 2,5 mm. z naniesionymi punktami w celu ułatwienia cięcia.

Najszerszy arkusz jaki można przeciąć za pomocą tego narzędzia może mieć bok 36 cm.

Kupując jeden zestaw nabywacie Państwo trzy noże krążkowe o różnych ostrzach wraz z matą samogojąca i liniałem z prowadnicą noży.

Nóż 2033 jest to specjalny przyrząd do wycinania np. z kartonów różnej grubości ozdobnych-ramek służących do oprawy grafik, fotografii itp. Nóż ten jest również przydatny w innych zastosowaniach m.in. modelarskich dlatego cenią go również modelarze, witrażyści i dekoratorzy.

Praca tym narzędziem jest naprawdę łatwa już po kilku próbach można za jego pomocą uzyskać efekty pracy identyczne jak osoby zajmujące tym zawodowo.

Nóż 2023 z racji kształtu jest dostępny jednakowo wygodnie dla osób prawo i lewo ręcznych.

Przeznaczenie noża:

Najlepiej sprawdza się przy cięciu kartonów, papieru, korka, skóry, skaju czy miękkich tworzyw sztucznych i grubej folii. Szczególnie polecany dla zaawansowanych amatorów i profesjonalistów.

Zalety noża:

Cięty materiał leży płasko i nieruchomo

Cięcie nożem jest znacznie szybsze i dokładniejsze niż nożyczkami lub nożem do tapet.

Wymiana zużytych ostrzy jest szybka, W zestawie znajdują się również ostrza zapasowe wraz z pojemnikiem do przechowywania.

Ostrza wykonano ze stali wolframowej, dzięki temu są bardzo trwałe i tępią się wyjątkowo wolno.

Dzięki wykonaniu z trwałych materiałów i zaopatrzeniu w zapasowe ostrza uzyskano wyjątkowo trwałe narzędzie o wszechstronnym zastosowaniu.

Jeśli interesuje Państwa większa ilość zestawów niż wystawione w tej aukcji to prosimy o kontakt z firmą DULEDO . Wystawimy je dla Państwa jako osobną aukcję Allegro.

DULEDO posiada w swojej ofercie również m.in. dodatkowe ostrza wymienne do tego noża. Są one dostępne m.in. na jednej z naszych aukcji.

W ofercie firmy DULEDO znajdują się również inne artykuły przeznaczone m.in. dla modelarzy, krojowni ale także dla małych zakładów krawieckich i amatorów.

Jeśli mają Państwo pytania bądź wątpliwości - prosimy o kontakt e-mail : maciej.suchy@duledo.­pl lub duledo@duledo.pl . Postaramy się odpowiedzieć i pomóc .

W ofercie firmy DULEDO znajdują się również inne artykuły dla krojowni ale także dla małych zakładów krawieckich i amatorów np. modelarzy .

Firma DULEDO posiada w ciągłej sprzedaży więcej modeli narzędzi m.in. nożyce i nożyczki w tym również specjalizowane do cięcia skór czy aramidy (kevlaru) lub włókna szklanego , noże segmentowe i krążkowe oraz ostrza wymienne do nich , centymetry , liniały , olej do maszyn , maty samogojące , ostrza wymienne taśmowe ( proste i faliste ) i pionowe ( m.in. firm Wilson , Kuris , Wolf , B+S ) , sznurki i paski ostrzące ( m.in. firmy Eastman : C2-2 , C2-1 , C2-6 ) o zróżnicowanych gradacjach, taśmy termo w wielu szerokościach i rodzajach a także inne rodzaje klejów , preszpany rozmaitych grubości , bogatą ofertę filców i fizelin , zszywacze :Rapid K-1 oraz Tacker , zszywki różnych typów i rozmiarów m.in. 43/6 i 43/8 , 16G , 18G , 20G a także bardzo bogaty wybór papierów do plotera i kreślarskich o zróżnicowanej gramaturze i szerokościach z klejem lub bez a także papiery przekładkowe i podkładowe oraz folie do katerów .

Kupując na naszych aukcjach płacicie Państwo tylko za wysyłkę pierwszego przedmiotu , wysyłka pozostałych GRATIS !

W przypadku zakupu większej ilości przedmiotów w naszym sklepie ( również z kilku różnych aukcji ) płacicie państwo tylko za wysyłkę pierwszego z nich . W takim przypadku prosimy wybrać sposób transportu tylko w pierwszym zakupionym przedmiocie . Przy kolejnych kupionych przedmiotach prosimy wybrać koszt dostawy 0 zł. , np. jako odbiór osobisty . Wszystkie zakupione przedmioty zostaną oczywiście wysłane jedną przesyłką pod wskazany adres . Koszt wysyłki drugiego i kolejnych przedmiotów ponosi DULEDO .

Jako dowód zakupu wystawiamy paragon lub fakturę zakupu - według Państwa życzenia .

Na Państwa życzenie istnieje możliwość wysłania zakupionych przedmiotów jako przesyłki listowej z zadeklarowaną wartością, koszt przesłania w tym przypadku będzie różny w zależności od wartości zakupionych przedmiotów - będzie on ustalony indywidualnie wg. cennika Poczty Polskiej . Jeśli chcecie Państwo otrzymać taką przesyłkę to prosimy o kontakt e-mail w celu ustalenia kosztów przesyłki .

Jest również możliwość wysyłki zakupionych przedmiotów jako przesyłki pobraniowej - w przypadku wyboru tej opcji opłatę za przedmioty zakupione oraz transport uiszcza się przy odbiorze przesyłki . Możliwe jest wysłanie przedmiotów zarówno za pomocą Poczty Polskiej jak również firmy kurierskiej .

Przesyłka ta jest droższa od zwykłej gdyż firmy te naliczają opłatę za odbiór pieniędzy . W przypadku gdyby Państwo byli zainteresowani takim sposobem wysyłki prosimy o kontakt z DULEDO w celu ustalenia kosztów transportu zakupionych przedmiotów . W przypadku wyboru sposobu wysyłki przedmiotu za pomocą poczty koszt dostawy zostanie ustalony w oparciu o cennik poczty .

RABATY NA KOSZTY DOSTAWY I TRANSPORTU :

Przy zakupach na kwotę przewyższającą 150 zł. udzielamy rabatu na koszt transportu . Jak kształtują się zniżki w zależności od sumy zakupów i sposobu transportu pokazuje cennik w "KOSZTY DOSTAWY" .

W przypadku zamówień przekraczających 150 zł. prosimy kierować się cennikiem .

PRZESYŁKI ZA POBRANIEM :

W przypadku zamówień przekraczających 150 zł. prosimy kierować się cennikiem kosztów transportu dla przesyłek z pobraniem .


Rabat na koszty transportu dotyczy także zakupów z wybraną opcją przesyłki z pobraniem i zależy od sumy za zakupy .

REGULAMIN ZAKUPU

(więcej o firmie DULEDO i pełny regulamin na stronie O nas)

WYSYŁKA

Zamówienia złożone do godziny 12.00 są realizowane tego samego dnia , zamówienia złożone po godzinie 12.00 są wysyłane następnego dnia roboczego . W wyjątkowych sytuacjach czas ten może się wydłużyć , o takich nietypowych sytuacjach klienci będą informowani drogą mailową .

Staramy się zawsze informować nabywców poprzez e-mail lub telefon o wysyłaniu zamówienia - podając jednocześnie numer przesyłki jednak może się zdarzyć ( np. z powodu dużej ilości wysyłek w danym dniu ) że tę informację wyślemy do Państwa dopiero następnego dnia . Priorytetem jest dla nas zawsze aby wszyscy kupujący otrzymali swój towar jak najszybciej po wpłacie dlatego w wysyłaniu informacji mogą się zdarzyć niewielkie opóźnienia - wysyłka zamówień ma zawsze pierwszeństwo .

Na wpłatę za zakupione przedmioty oczekujemy do siedmiu dni roboczych , w przypadku jej braku po tym czasie występujemy do allegro o zwrot prowizji i wystawiamy komentarz negatywny .

WPŁATA

Wpłaty za zakupione przedmioty prosimy kierować :


Bank Millenium numer rachunku : 93 1160 2202 0000 0000 9269 8344

W celu ułatwienia wysyłki prosimy w tytule przelewu podać swój nick z Allegro i numer aukcji .

KOSZTY DOSTAWY

Koszt dostawy może się różnić w zależności od wielkości zamówienia i wybranego sposobu dostarczenia zakupionych przedmiotów . Przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy DULEDO koszt wynosi 0 zł. Przy zakupie więcej niż jednego przedmiotu płacicie Państwo tylko za wysyłkę pierwszego z nich .Koszt dostawy kolejnych wynosi 0 zł. .

CENNIK KOSZTÓW TRANSPORTU

Koszt przesyłania zakupionych przedmiotów będzie różny w zależności od : wybranej firmy dostarczającej ( Poczta Polska , kurier ) , sposobu dostawy ( polecony-ekonomiczny , polecony-priorytet ) i kwoty za zakupione przedmioty .

kwota List polecony-ekonomiczny List polecony-priorytet kurier

od 1 do 150 zł.: 7,50 zł. 10,50 zł. 11,00 zł.

od 151 - do 200 zł.: 0 zł. 10,50 zł. 8,00 zł.

od 201 - do 500 zł. : 0 zł. 0 zł. 5,00 zł.

Zakupy na kwotę powyżej 501 zł. - koszt wysyłki zawsze 0 zł. - niezależnie od wybranego sposobu dostarczenia ( dotyczy także przesyłek pobraniowych ) i ilości zakupionych przedmiotów na całym terytorium Polski .

Rabaty na koszty transportu przy przesyłce kurierskiej z pobraniem przy odbiorze :

zamówienie od 1 do 150 zł. : koszt wysyłki 20,0 zł.

zamówienie od 151 do 200 zł. : koszt wysyłki 17,0 zł.

zamówienie od 201 do 500 zł. : koszt wysyłki 8,0 zł.

Odbiór osobisty w siedzibie firmy DULEDO - 0 zł. - niezależnie od kwoty zakupów .


Koszt wysłania zamówienia poza granice Polski wymaga indywidualnego ustalenia kosztów przesyłki - będzie on inny w zależności od kraju dostawy i wielkości oraz ciężaru przesyłki .

Kontakt

W razie pytań lub gdyby interesowały Państwa inne przedmioty niż wystawione w aukcji prosimy o kontakt :

Firma Duledo sp. z o.o.

95-070 Aleksandrów Łódzki

ul. Piotrkowska 6c

TEL. 004842 712 17 40

FAX. 004842 712 17 56

FAX. 004842 278 22 29

Nip: 732-19-07-233

Regon: 472847392

KRS: 0000185777

Biuro czynne w godzinach 7-17 od poniedziałku do piątku .

Sklep czynny w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku .

Postaramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości i wystawić przedmioty które Państwa zainteresują .

KOMENTARZE

Jako sprzedający komentarz wystawiamy jako drudzy po otrzymaniu komentarza o kupującego , jednocześnie jest to informacja dla nas że dostawa przebiegła pomyślnie .

O firmie DULEDO

DULEDO® jest właścicielem 2.100 m² powierzchni magazynowej, 6.800 m² gruntu, dojazd 15 minut od A2. Firma zatrudnia 12 osób i posiada 6 samochodów dostawczych .

DULEDO® jest największym , niezależnym , europejskim dostawcą papieru z przeznaczeniem dla przemysłu tekstylnego DULEDO® sprzedaje 3.000 ton papieru, z obrotem w 2011 roku 4,2 mln euro .

DULEDO® eksportuje do: Ukrainy, Holandii ,Białorusi, Litwy, Austrii, Belgii, Czech, Danii, Niemiec, Rumunii, Słowacji .

DULEDO® dostarcza również :filce podkołnierzowe, włókniny, siatki oraz termoklejące taśmy, kieszeniówkę, akcesoria do krojowni, tusze i tonery do ploterów .

DULEDO® dostarcza w przeciągu 48 godzin na terytorium Polski i 72 godzin do wszystkich krajów EWG .

DULEDO® jest właścicielem 2.100 m2 powierzchni magazynowej, 6.800 m2 gruntu, dojazd 15 minut od A2.

DULEDO® zatrudnia 12 osób i posiada 6 samochodów dostawczych .

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

DULEDO SP. Z O.O.
UL. PIOTRKOWSKA 6 C
95-070 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

KONTAKT TEL. 42 712-17-40 . Pracujemy od pon. do piątku w godzinach 8:00 -16:00

O sprzedającym
Duledo

Dane firmy

Kontakt

  • 42 712 17 40
poniedziałek - piątek
09:00 - 16:30
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

DULEDO SP. Z O.O.

Pozostałe informacje

email: maciej.suchy@duledo.pl
telefon: 42 712 17 40