ZESTAW - Kawa Lavazza Qualita Oro 6x1kg (6999938190)

zakończona
402,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Pocztex Kurier48 darmowa
 • Pocztex Kurier48 pobraniowy darmowa
 • lokalizacja: Kraków, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • gatunek kawy: arabica
 • marka: Lavazza
 • rodzaj kawy: czarna zwykła
 • waga (z opakowaniem): 1 [kg]
 • wielkość opakowania (g): 1000 g

opis

Lavazza Qualita Oro

Jeśli poszukujesz kawy o głębokim aromacie, a jednocześnie subtelnym smaku, wypróbuj Lavazza Qualita Oro. To klasyczna, delikatna kawa, której walory smakowe i bogaty aromat docenią nawet najbardziej wytrawni kawosze.

Tajemnica jej rewelacyjnego smaku tkwi w odpowiednio dobranej mieszance 100-procentowej arabiki, pochodzącej z amerykańskich i afrykańskich plantacji. Pijąc kawę z pewnością wyczujemy delikatną, subtelną nutę kwiatową — to zasługa ziaren pochodzących z centralnej Ameryki. Natomiast głęboki, pełny aromat jest efektem odpowiedniego procesu palenia.
Lavazza Qualita Oro doskonale smakuje zarówno sama, jak i z mlekiem lub innymi dodatkami. Filiżanka tej aromatycznej kawy dodaje energii, pobudza i doskonale smakuje przy każdej okazji. Idealna do parzenia w ekspresie i w sposób tradycyjny. Za każdym razem smakuje tak samo dobrze.
Lavazza Qualita Oro, podobnie jak inne kawy tej marki, to gwarancja świeżości, najwyższej jakości i bogatego smaku, który warto odkrywać codziennie od nowa.
 • Skład: 100% Arabica
 • Stopień palenia: średni
 • Zawartość kofeiny: niska
 • Opakowanie: 6x1kg
 • Typ: Kawa ziarnista


Data przydatności do spożycia: 30.06.2019
Data palenia kawy: 20.07.2017

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Kraków, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

FHU MERIT
Oświecenia 44/87
31-636 Kraków
Dodatkowe informacje

   

Jak zgłaszać reklamację?

W przypadku ewentualnego  niewywiązania się przez firmę FHU MERIT z umowy kupna -  sprzedaży zawartej za pośrednictwem portalu Allegro prosimy o składanie  reklamacji drogą e-mailową na adres biuro@kawa24.com.pl

Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 


 • imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 
 • datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 
 • przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 
 • wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

Jeżeli  podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed  rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego  reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 

Sprzedający  rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w  prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany  przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 

Reklamacje w formie pisemnej oraz reklamowane przedmioty należy wysłać na adres: 

FHU MERIT

os. Oświecenia 44 lok.87

31-636 Kraków 

Wszystkie  ewentualne reklamacje, skargi i uwagi zostaną rozpatrzone w możliwie  najkrótszym terminie, nie dłuższym niż 14 dni licząc od daty ich  złożenia. 

W przypadku ich uwzględnienia zaproponujemy satysfakcjonujące dla Państwa rozwiązanie zaistniałego problemu.

Reklamacje  dotyczące niezgodności faktycznie otrzymanych produktów ze złożonym  zamówieniem, muszą być dobrze udokumentowane. Zawartość przesyłek w  przypadku każdej paczki jest niezależnie sprawdzana przez dwóch  pracowników - osobę pakującą i kierownika - co w zasadzie całkowicie  eliminuje możliwość ewentualnej pomyłki. 

Nigdy nie  wysyłamy uszkodzonych produktów - mogą one ulec zniszczeniu wyłącznie  podczas transportu albo nieostrożnego rozpakowywania przesyłek.  Uszkodzenia powstałe podczas transportu powinny być zgłoszone kurierowi  podczas odbierania przesyłki i udokumentowane stosownym protokołem  szkody. W przeciwnym wypadku reklamacja ich dotycząca może nie zostać  uwzględniona.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

FHU MERIT
Oświecenia 44 lok.87
31-636 Kraków

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

Konsument ma prawo bez podania przyczyny odstąpić od zawartej umowy w nieprzekraczalnym terminie 14 dni  licząc od dnia, w którym nastąpiło objęcie Produktu w posiadanie przez  Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik.

Aby  zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby Konsument  wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa  odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 

Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy  lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru, chyba  że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze Produkt. Do zachowania  terminu wystarczy odesłanie Produktu przed jego upływem. 

Odsyłając  przedmiot Konsument powinien odpowiednio go, by nie uległ on  uszkodzeniu w transporcie. Konsument nie ma obowiązku dołączania do  przesyłki paragonu, niemniej jednak taki dokument jest przydatny do  rozliczenia zwrotu w księgowości.

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości zwracanego przedmiotu.  Korzystanie z rzeczy możliwe jest tylko w sposób, niewykraczający poza  konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania przedmiotu.  Konsument ma prawo korzystać z towaru tylko tak, jak robiłby to w  sklepie stacjonarnym.

Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych  od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od umowy,  zwrócić Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym  koszty dostawy Produktu. Jeżeli Konsument wybrał sposób dostawy Produktu  inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie  Internetowym, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi  poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu, czyli koszt odesłania Produktu do Sprzedawcy.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu m.in. do umów: 


 • w której przedmiotem świadczenia jest Produkt ulegający szybkiemu      zepsuciu lub mający krótki termin przydatności do użycia, 
 • w  której przedmiotem świadczenia jest Produkt dostarczany w  zapieczętowanym      opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie  można zwrócić ze względu      na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie      zostało otwarte po dostarczeniu

O sprzedającym
kasik52
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

9

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • +48 570 122 810
 • +48 797 122 810
poniedziałek - sobota
09:00 - 17:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Firma F.H.U.MERIT od 2015 zajmuje się dystrybucję detaliczną i hurtową kawy ziarnistej, jak i  mielonej marki Tonino Lamborghini.

Jedna  z najlepszych europejskich palarni zaufała nam i zostaliśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Tonino Lamborghini.

Kawa jest  wypalana, konfekcjonowana z przeznaczeniem na rynek włoski, stąd kawa Tonino Lamborghini spełnia najwyższe normy jakości oraz charakteryzuje się wyjątkową świeżością.

Firma  F.H.U.MERIT obsługuje klientów takich jak:biura, restauracje, kawiarnie oraz siłownie, jak i osoby prywatne, które poszukują wysokiej jakości kawy.

Liczymy, że nasza oferta zainteresuje Państwa.

www.kawa24.com.pl

Serdecznie zapraszamy,

zespół F.H.U.Merit

Pozostałe informacje

email: biuro@kawa24.com.pl
telefon: +48 570 122 810
telefon: +48 797 122 810