ZESTAW GARNKI ZEPTER INDUKCJA (6483496079)

zakończona
3 299,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 60,00 zł
  • lokalizacja: dolnośląskie
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: używany
  • indukcja: tak
  • informacje dodatkowe: możliwość mycia w zmywarce, możliwość używania na kuchni indukcyjnej

OFERUJĘ ZESTAW GARNKÓW ZEPTER Z KOLEKCJI MASTERPIECE INDUKCJA


W SKŁAD ZESTAWU WCHODZĄ:

1/ GARNEK 3 L O ŚREDNICY 20 cm + POKRYWA Z TERMOKONTROLEREM

2/ GARNEK 4,2 L O ŚREDNICY 20 cm + POKRYWA Z TERMOKONTROLEREM

3/ GARNEK 5,6 L O ŚREDNICY 24 cm + POKRYWA Z TERMOKONTROLEREM + KOSZYK

4/ PATELNIA URA 2,7 L O ŚREDNICY 24 cm + POKRYWA Z TERMOKONTROLEREM

5/ PATELNIA URA 0,9 L (Fabrycznie sprzedawana bez pokrywy. Pasuje pokrywka o średnicy 20 cm)

6/ DURSZLAK O ŚREDNICY 24 cm

7/ MISKA KOMBI 20 cm + PLASTIKOWA POKRYWA

8/ MISKA KOMBI 24 cm + PLASTIKOWA POKRYWA

9/ TARKA + OBRĘCZ

10/ PÓŁMISEK PŁYTKI 16 cm

11/ PÓŁMISEK GŁĘBOKI 20 cm

12/ PÓŁMISEK OWALNY O ŚREDNICY 30 cm

13/ PRZYSSAWKA

14/ INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM


SPRZEDAJĘ CAŁY ZESTAW GARNKÓW UŻYWANY W BARDZO NIEWIELKIM STOPNIU. PATRZ PROSZĘ REAL FOTO:)

GARNKI POCHODZĄ Z KOLEKCJI ZEPTER MASTERPIECE. MOŻNA JE UŻYWAĆ NA KAŻDYM ŹRÓDLE CIEPŁA, TAKŻE NA KUCHNII INDUKCYJNEJ.

STAL 18/10 Z KTÓREJ WYKONANE SA GARNKI OBJĘTA JEST DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĄ PRODUCENTA.

UDZIELAM 7 - DNIOWEJ GWARANCJI ROZRUCHOWEJ. GWARANCJA TA LICZONA JEST OD CHWILI DOSTARCZENIA PACZKI PRZEZ KURIERA


PRZY WPŁACIE WYSYŁKA GRATIS FIRMĄ KURIERSKĄ DPD, ZA POBRANIEM WYSYŁKA KURIEREM DPD

ZAPRASZAM DO ZAKUPU

TEL. 605 613 797

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 60,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni
dodatkowe informacje
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

BIURO HANDLOWE A&S 50-146 WROCŁAW NIP 897 156 66 88 URZĄD MIEJSKI WROCŁAWIA NR ZEZWOLENIA 183847

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
BIURO HANDLOWE A&S
SKRYTKA POCZTOWA NR 922
50-000 WROCŁAW 68
Polska
 
W OKRESIE 14 DNI OD DOSTARCZENIA ZAMÓWIONEGO TOWARU KLIENT MA PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY BEZ PODANIA PRZYCZYN, WEDŁUG OGÓLNYCH ZASAD WYNIKAJĄCYCH Z PRZEPISÓW DOTYCZĄCH ZAWIERANIA UMÓW NA ODLEGŁOŚĆ. W PRZYPADKU ODSTĄPIENIA OD UMOWY SPRZEDAWCA NIE PONOSI KOSZTU ODESŁANIA TOWARU. W PRZYPADKU ODSTĄPIENIA OD UMOWY KUPUJĄCY MUSI ZŁOŻYĆ SPRZEDAJĄCEMU STOSOWNE OŚWIADCZENIE WOLI PISZĄC NA ADRES MAIL caj@poczta.onet.pl LUB WYSYŁAJĄC OŚWIADCZENIE POCZTĄ POLSKĄ NA ADRES SPRZEDAJĄCEGO (adres skrytki pocztowej wskazany poniżej). OD DATY ZŁOŻENIA OŚWIADCZENIA O ODSTĄPIENIU OD UMOWY KUPUJĄCY MA KOLEJNE 14 DNI NA ODESŁANIE TOWARU. SPRZEDAWCA ZOBOWIAZUJE SIĘ DO ZWROTU PIENIĘDZY W CIAGU 14 DNI OD CHWILI OTRZYMANIA OŚWIADCZENIA O ODSTĄPIENIU OD UMOWY. SPRZEDAJĄCY MOŻE WSTRZYMAĆ SIĘ Z ODESŁANIEM ŚRODKÓW DO CZASU OTRZYMANIA PRZEDMIOTU. ZWRACANY TOWAR NALEŻY ODESŁAĆ POCZTĄ POLSKĄ NA ADRES: BIURO HANDLOWE A&S SKRYTKA POCZTOWA NR 922 50-950 WROCŁAW 68 UWAGA: PACZKI ZA POBRANIEM POCZTOWYM NIE BĘDA ODBIERANE. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy (wzór): (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) DANE SPRZEDAJĄCEGO Ja niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy numer oferty Data zawarcia umowy to data odbioru Imię i nazwisko Login Allegro Adres Data Numer konta bankowego Kwota do zwrotu Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej)

reklamacje

PRZED SPRZEDAŻĄ KAŻDY SPRZĘT JEST DOKŁADNIE PRZEZ NAS SPRAWDZANY I SPRZEDAWANY BEZ WAD (chyba, że inaczej zostało zaznaczone w opisie aukcji). NA SPRZEDAWANY TOWAR UDZIELAMY 7-DNIOWEJ GWARANCJI ROZRUCHOWEJ (chyba, że inaczej zaznaczono w opisie aukcji), LICZONEJ OD CHWILI ODBIORU PACZKI OD KURIERA. W PRZYPADKU USZKODZENIA TOWARU LUB INNYCH WAD STWIERDZONYCH PODCZAS UŻYTKOWANIA SPRZĘTU, TOWAR NA NASZ KOSZT JEST NAPRAWIANY W CIĄGU 14 DNI I ODSYŁANY DO KLIENTA. KOSZTY ODESŁANIA TOWARU POKRYWA SPRZEDAJĄCY. W PRZYPADKU JEŻELI NAPRAWA NIE JEST MOŻLIWA, WYMIENIAMY SPRZĘT NA SPRAWNY. JEŻELI NIE POSIADAMY TAKIEGO SPRZĘTU ZWRACAMY CAŁOŚĆ WPŁACONEJ KWOTY WRAZ Z KOSZTAMI WYSYŁEK.

pozostałe informacje

NASZA FIRMA ZAJMUJE SIĘ SPRZEDAŻĄ NA AUKCJACH ALLEGRO TOWARÓW UŻYWANYCH I NIEUŻYWANYCH. WSZYSTKIE SPRZEDAWANE PRZEZ NAS TOWARY POCHODZĄ Z LEGALNEGO ŹRÓDŁA I SĄ W 100% ORYGINALNE!!!!!!. TOWARY TE NIE POSIADAJĄ GWARANCJI PRODUCENTA (chyba, że inaczej zaznaczono w opisie aukcji), STĄD TEŻ CENY OFEROWANYCH TOWARÓW SĄ ATRAKCYJNE. ZDJĘCIA DOSTĘPNE W OPISACH AUKCJI SĄ NASZĄ WŁASNOŚCIĄ I ZAWSZE PRZEDSTAWIAJĄ REALNY STAN WIZUALNY SPRZĘTU. ZDJĘCIA NIE SĄ RETUSZOWANE!!!!! ZAKUPIONY TOWAR WRAZ Z WYBRANYM PRZEZ KLIENTA DOKUMENTEM SPRZEDAŻY (PARAGON, FAKTURA DLA PODMIOTOWO ZWOLNIONYCH Z VAT) JEST WYSYŁANY WYBRANYM PRZEZ KLIENTA PRZEWOŹNIKIEM NA PODANY PRZEZ KLIENTA W FORMULARZU ZAMÓWIENIA ADRES.WYSYŁKI DOKONUJEMY GRATIS PRZY WPŁACIE NA KONTO LUB ZA POŚREDNICTWEM PŁATNOŚCI PAYU KURIEREM. PACZKI ZA POBRANIEM REALIZOWANE SĄ ZA POŚREDNICTWEM POCZTY POLSKIEJ. W TYM PRZYPADKU KOSZTY PRZESYŁKI POBRANIOWEJ POKRYWA KUPUJĄCY. SPRZĘT JEST STARANNIE PAKOWANY I ZABEZPIECZANY. DODATKOWO WSZYSTKIE PACZKI SĄ UBEZPIECZANE NA PEŁNĄ WARTOŚĆ. PRZY DROŻSZYCH I DELIKATNIEJSZYCH TOWARACH WYKUPYWANA JEST OPCJA OSTROŻNIE. SPRZEDAJĄCY ZOBOWIĄZUJE SIĘ DO OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z USTAWĄ O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH Z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr. 133, poz. 883), ORAZ USTAWĄ O ŚWIADCZENIU USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ (Dz. U. Nr 144, poz. 1204). KLIENT PODAJĄC PRZY SKŁADANIU ZAMÓWIENIA SWOJE DANE OSOBOWE SPRZEDAJĄCEMU WYRAŻA ZGODĘ NA ICH PRZETWARZANIE PRZEZ SPRZEDAJĄCEGO W CELU REALIZACJI ZŁOŻONEGO ZAMÓWIENIA. KLIENT MA W KAŻDEJ CHWILI MOŻLIWOŚĆ WGLĄDU, POPRAWIENIA, AKTUALIZACJI ORAZ USUWANIA SWOICH DANYCH OSOBOWYCH. WSZYSTKIE SPORNE SPRAWY STARAMY SIĘ ROZWIĄZYWAĆ Z KORZYŚCIĄ DLA OBU STRON, ABY UNIKNĄĆ NIEPOROZUMIEŃ I NEGATYWNYCH KOMENTARZY. KUPUJĄCY BĘDĄCY KONSUMENTEM MA MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z POZASĄDOWEGO SPOSOBU ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIA ROSZCZEŃ PRZED STAŁYM POLUBOWNYM SĄDEM KONSUMENCKIM PRZY WOJEWÓDZKIM INSPEKTORZE INSPEKCJI HANDLOWEJ W ...................... INFORMACJE O SPOSOBIE DOSTĘPU DO ww. TRYBU I PROCEDUR ROZSTRZYGANIA SPORÓW, ZNAJDUJĄ SIĘ POD NASTĘPUJĄCYM ADRESEM: www.uokik.gov.pl, W ZAKŁADCE "ROZSRZYGANIE SPORÓW KONSUMENCKICH"