Zestaw CWU KOCIOŁ PULSACYJNY AUER + zbiornik Gaz (6541267881)

zakończona
17 950,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

 • stan: nowe
 • waga (z opakowaniem): 100.00 [kg]
 • rodzaj sterownika: inny
 • uszkodzony: tak

Zestaw Kocioł Pulsacyjny + zasobnik 100L 120L i dopłata do 140L wiszące, stojace lub 200L 300L

+ zbiornik na Gaz płynny po podpisaniu umowy w cenie możliwy montaż *

CZAS UCIEKA NIE MARZNIJ !!!

Dotacje wrzesień/październik 2016

Możliwość uzyskania szybkiej Dotacji !!!!! dopłat do Kotłowni w przedziale 3000zł-6000zł.

W twojej okolicy nie ma możliwości pozyskania dotacji ? Pomożemy !

Uwaga ! Nie trać czasu na bieganie po urzędach ! Załatwiamy wszystko za Ciebie :)

Nie czekaj na ostatnią chwile ! Dotacje są ograniczone !

czas załatwienia - wstępna weryfikacja 24H

Możliwość uzyskania dotacji na pozostałe województwa !

Opcja zakupu w kredycie 0% lub za gotówkę

Opcja Kup Teraz możliwa po podpisaniu Umowy o Dotację i przyznaniu Dotacji !

W celu podpisania umowy na zakup kotła Pulsacyjnego Auer z dotacją

należy przesłać zapytanie z danymi miejsca instalacji kotłowni z dopiskiem "dotacja" na e-mail : dotacja.gaz@wp.pl

Telefon kontaktowy w sprawie zakupu kotła z dotacją tel. 535 979 570

Kocioł Pulsacyjny 20kW , 32kW , 40kW , 60kW z dotacją !

Polecany zestaw Kocioł Pulsacyjny z zasobnikiem cwu 120L (wydajność wody dla rodziny 4-5 osob.)

Nazwa Kocioł Pulsacyjny "Pulsator"
Typ urządzenia kondensacyjny kocioł gazowy z pulsacyjnym systemem spalania gazu
Cena AUER 15540,00zł.
Najwyższa technologia
Jest to najbardziej zaawansowane osiągnięcie w dziedzinie gazowych kotłów kondensacyjnych. W Kotle Pulsacyjnym palnik został zastąpiony komorą spalania, która w istocie jest silnikiem pulsacyjnym. Wy korzystuje on zasadę spalania gazu, opracowaną i stosowaną pierwotnie w silnikach lotniczych. Przeniesienie tej technologii do urządzenia grzewczego możliwe było dzięki 10-letniemu programowi badań firmy Auer. Opracowane rozwiązanie zostało zastrzeż one międzynarodowym patentem.

Jak to działa?
Tradycyjnie stosowany w kotłach gazowych palnik, został tutaj zastąpiony komorą spalania. Przez otwartą klapkę zaworową do komory dostaje się mieszanka powietrzno-gazowa, która zostaje zapalona przez świecę zapłonową. Wybuch powoduje wzrost ciśnienia i domkniecie klapki, a spaliny bardzo gwałtownie przedostają się do zwoju rur wylotowych (wymiennika ciepła). Powstałe w ten sposób podciśnienie w komorze spalania powoduje, że klapka zaworowa otwiera się ponownie i pobierana jest kolejna dawka mieszanki. Rozgrzana świeca zapłonowa wywołuje kolejne zapłony bez obecności iskry. Cykl ten powtarzany jest 115 razy na sekundę. Poza wszystkimi korzyściami jakie daje odzysk energii ze spalin, Kocioł Pulsacyjny ma wiele zalet niespotykanych w kotłach kondensacyjnych z tradycyjnym palnikiem:
 • dzięki spalaniu pulsacyjnemu wyeliminowano ciągłą obecność płomienia. Jest to najistotniejsza cecha konstrukcji w porównaniu do tradycyjnych kotłów kondensacyjnych. W każdej sekundzie pracy kotła dochodzi do 115 mikrowybuchów (każdy mikrowybuch ma taką samą wydajność energetyczną). Moc grzewcza dostosowywana jest poprzez długość pracy kotła, tak więc z kotła o mocy 20 kW można teoretycznie uzyskać moc w zakresie od 1 do 20 kW. Nie ma tu ograniczeń wynikających z możliwości modulacyjnych palnika! Znika również ryzyko przewymiarowania kotła w instalacji grzewczej.
 • wymiennik ciepła i komora spalania Kotła Pulsacyjnego są całkowicie zanurzone w wodzie, dzięki temu powstaje duża powierzchnia wymiany ciepła. Zapewnia to doskonałą sprawność urządzenia.
 • bogaty standard wyposażenia kotła obejmuje czujnik temperatury wewnętrznej z jej dodatkową korekcją, oraz zewnętrzny czujnik pogodowy, system zapobiegający tworzeniu się bakterii legionelli, standardowe sterowanie dla trzech niezależnych obiegów grzewczych. Kocioł Pulsacyjny nadzoruje niezależnie każdy obieg, aby uzyskać jak największe oszczędności i komfort. Wydajność c.w.u. w zależności od modelu sięga do 29l/min (z systemem Profusion).
 • w wymienniku ciepła mieści się w jednym momencie około 2000 impulsów cieplnych. Przepływ spalin jest zakłócony co sprawia, że na wewnętrznej powierzchni wymiennika nie osadza się warstwa ograniczająca wymianę ciepła. Zapewnia to stałą sprawność mimo upływu czasu i utrzymuje zużycie gazu na niezmiennie niskim poziomie.
 • Kocioł Pulsacyjny nie wymaga regulacji i czyszczenia. Oznacza to znaczne oszczędności w każdym sezonie grzewczym.
 • kocioł pozwala na znaczne ograniczenie kosztów instalacji poprzez zastosowanie bardzo taniego przewodu wydechowego z PCV-U. Nie ma tu potrzeby zastosowania bardzo drogich systemów rur koncentrycznych czy kwasoodpornych wkładów kominowych.
 • bardzo prosta budowa kotła i doskonała jakość użytych materiałów (inox 316L) zapewniają funkcjonowanie kotła przez dużo dłuższy okres niż w przypadku kotłów z palnikiem.
 • Kocioł Pulsacyjny to najbardziej ekologiczne urządzenie gazowe (dla kotła o mocy 20kW emisja 10mg NOx/kWh). Doskonale współpracuje z alternatywnymi źródłami ciepła i może być zasilany zarówno gazem ziemnym jak i propanem.
Bezpieczeństwo
Mikrowybuchy mieszanki gazowej w Kotle Pulsacyjnym są całkowicie bezpieczne. Ciśnienie powstające w procesie spalania jest znikome. Co więcej, temperatura w komorze spalania jest niższa niż w kotłach kondensacyjnych z palnikami.
DANE TECHNICZNE
Kocioł Pulsacyjny (model) 20 32 40 + 60
Moc przy temp. wody (wyjście/powrót): [kW]
- 50°C/30°C 21,7 36,2 43,6 / 63
- 80°C/60°C 20 33,2 40
Max zużycie gazu
- Gaz ziemny [m³/h] 2,12 3,52 4,34
- Propan [kg/h] 1,6 2,26 3,18
Sprawność [%] do 109
Poziom hałasu [db] 41 42 44,5
Wymiary (wys x szer x gł) [mm] 1148 x 550 x 545 1267 x 550 x 595
Waga [kg] 95 120
Sterowanie Sterowanie dla 3 odrębnych obiegów, czujnik temperatury zewnętrznej, czujnik temperatury wewnętrznej, czujnik c.w.u., programacja tygodniowa/24

Wiecej na temat Kotła Pulsacyjnego na stronie - www.ogrzewanielodz.p­l

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje