Zestaw akcesoriów biurowych dla kobiety prezent (6948215842)

zakończona
599,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 29,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 29,00 zł
 • lokalizacja: Białystok, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 5.00 [kg]
 • przeznaczenie: na długopisy, na karteczki, inne

opis

GOOD SUNRISE

Zestaw akcesoriów biurowych dla kobiety Red Eye

Model: DR7W-1A Red Eye

Na życzenie Klienta wykonujemy grawer.
Grawer podlega indywidualnej wycenie.

W przypadku personalizacji produktu, towar wysyłamy tylko po otrzymaniu przedpłaty na konto.
599,00 zł

Good Sunrise działa od 1984 roku i od tamtej pory zdobywa nowe rynki Europy i Bliskiego Wschodu. Dziś zdobi już wiele eleganckich biur i gabinetów, a popularność designu tej marki nie maleje. Proponuje bowiem uniwersalne wzornictwo, które pasuje do każdego wnętrza.

Funkcjonalny zestaw na biurko to elegancki prezent dla kogoś, kto spędza większość swojego dnia w biurze lub domowym gabinecie, wyśmienity upominek zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, którzy cenią nie tylko funkcjonalność, ale i nowoczesny design!

Wysoka jakość materiałów wykonania idzie w parze z wyrafinowaną formą, która będzie pasować zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznie urządzonych biur i gabinetów.

Producent: Good Sunrise

Model: DR7W-1A Red Eye

Opis skrócony zestawu: 7-elementowy komplet biurowy z dwoma długopisami

Materiały: skóra ekologiczna, syntetyczna żywica

Kolor: wiśniowy

Wymiary:

Stojak z długopisami: 200x98x30mm

Pojemnik z karteczkami memo: 170x13x33mm

Listownik: 175x110x87mm

Pojemnik na ołówki: 82x82x102mm

Nożyk do listów: 220x40x12mm

Taca na dokumenty: wymiary jednej tacy: 300x215x45mm

Podkładka na biurko: 500x375x10 mm

Czas realizacji: do 24 godzin

Wysyłka/Prezent: na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniami

Grawer/Wytłaczanie: na życzenie grawerowanie, lub wytłaczanie dowolnego tekstu, dedykacji czy inicjałów.

Usługa grawerowania jest dodatkowo płatna. Przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny celem ustalenia szczegółów .

\


Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcjeNazwy firmy oraz znaki towarowe zostały użyte w celu informacyjnym i są własnością firmy . Informujemy, iż jakiekolwiek ich kopiowanie, powielanie jest czynnością niezgodną z prawem i czynność taka zgłaszana będzie odpowiednim organom.

1. Dokonując zakupu na naszych aukcjach akceptujesz warunki i regulamin. Pełny regulamin znajduję się na stronie o mnie 2.Podana cena jest ceną brutto i zawiera podatek Vat.
3. Do każdego zamówienia dołączamy fakturę Vat, lub paragon fiskalny.
4. Sposób płatności należy określić, bezpośrednio po zakupie – poprzez formularz opcji dostawy, lub maila do nas.
5. Wszystkie wysyłki realizujemy tylko kurierem UPS i DPD.
6. W tytule przelewu należy podać dane, nr aukcji, oraz swój login na allegro.
7. Składając ofertę zawierają Państwo prawnie wiążącą umowę kupna/sprzedaży.
8. Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowe i nie posiadają wad fizycznych.

9) Skorzystanie z prawa odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni jest możliwe, jeśli Kupujący spełnia poniższe warunki:

 • produkt nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób uszkodzony,
 • towar musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone i nie będą nosiły oznak użytkowania
 • dołączony zostanie wypełniony formularz zwrotu
 • produkt nie był grawerowany, oznakowany, spersonalizowany do wymagań Kupującego na jego specjalne zamówienie.

( zgodnie z art. 38. ust. 4 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

10) W przypadku, gdy Kupujący zwróci produkt, który nie spełnia powyższych wymagań, LuxuryProducts zastrzega możliwość odesłania produkt na koszt Kupującego.

11) Zwrot i wymiana towaru nie dotyczy podmiotów prawnych i osób prowadzących działalność gospodarczą - w przypadku zakupu towaru na fakturę VAT.

USZKODZENIE PRZESYŁKI KURIERSKIEJ W TRANSPORCIE

1. UWAGA! W sytuacji, gdy przesyłka kurierska została uszkodzona podczas transportu należy w obecności kuriera spisać protokół uszkodzenia, a następnie skontaktować się z nami. Protokół uszkodzenia jest podstawą reklamacji.

2. Jeżeli uszkodzenie zostało zauważone po odjeździe Kuriera, należy niezwłocznie skontaktować się z firmą kurierską i umówić się na przyjazd Kuriera w celu spisania protokołu.

3. Do momentu spisania protokołu nie wolno wyrzucać jakichkolwiek elementów opakowania np. folii bąbelkowej, a nawet papieru pakowego. Może to bowiem skutkować automatycznym odrzuceniem reklamacji przez firmę kurierską.

4. Protokół uszkodzenia należy pilnie do nas odesłać wraz z resztą dokumentów reklamacyjnych, tak abyśmy mogli w terminie 7 dni od zdarzenia zgłosić reklamację firmie doręczającej przesyłkę. Prosimy nie składać samodzielnie reklamacji, ponieważ uniemożliwi nam to wysyłkę nowego towaru bez oczekiwania na odpowiedź na reklamację ze strony firmy kurierskiej( procedura reklamacyjna UPS/DPD może być rozpatrywana w czasie 14-21dni).

Kurier UPS

Płatność przelewem --- 29zł
Wysyłka za pobraniem --- 29zł

PKO Bank Polski

46 1440 1387 0000 0000 1726 9585

Luxury Products Cylwik Spółka Jawna
ul. Marczukowska 6

15-724 BIAŁYSTOK

600 686 320

allegro@luxuryproduc­ts.pl
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Luxury Products Cylwik Spółka jawna
Marczukowska 6
15-724 Białystok
Dodatkowe informacje

Warunkiem uwzględnienia reklamacji jest posiadanie paragonu lub faktury. W razie reklamacji kupujący pokrywa koszt odesłania towaru. Reklamacje zgłasza się mailowo z dokładnym opisem i zdjęciami. Na jej rozpatrzenie sprzedający ma 14 dni.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Luxury Products Cylwik Spółka jawna
Marczukowska 6
15-724 Białystok

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Kupujący ma 10 dni od momentu otrzymania towaru na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy. Przysługuje mu kolejne 14 dni na odesłanie towaru. W razie zwrotu kupujący pokrywa koszty wysyłki. Jeżeli towar posiadająca indywidualne cechy określone przez Klienta tj.: grawer, nadruk itp. lub produkt został sprowadzony na specjalne zamówienie klienta, to nie przysługuje mu prawo do odstąpienia od umowy. Nie można zwrócić towarów z licytacją ceny, czyli tych kupionych na aukcji z licytacją.

O sprzedającym
LuxuryProducts

Dane firmy

Kontakt

Pozostałe informacje

Udział w aukcji jest równoznaczny z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu. Składając ofertę zawierają Państwo prawnie wiążącą umowę kupna/sprzedaży. Podana cena jest ceną brutto i zawiera podatek Vat. Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowe i nie posiadają wad fizycznych. Do każdego zamówienia dołączamy fakturę Vat lub paragon fiskalny. Sposób płatności należy określić, bezpośrednio po zakupie – poprzez formularz opcji dostawy, lub maila do nas. Każde przyjęte przez nas zamówienie zostanie potwierdzone w trakcie wypisywania listu przewozowego. W razie braku informacji prosimy o kontakt. W tytule przelewu należy podać dane, nr aukcji, oraz swój login na allegro. Przesyłka jest ZABEZPIECZONA PRZED USZKODZENIEM PODCZAS TRANSPORTU. Warunkiem szybkiej wysyłki jest poprawne wypełnienie formularza opcji dostawy zaraz po zakupie. W przeciwnym wypadku realizacja zamówienia może się znacząco wydłużyć. Czas realizacji zamówienia jest określony w aukcji. Przesyłkę wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty lub otrzymania informacji o wysyłce pobraniowej. Z przyczyn od nas niezależnych np. opóźnienia leżące po stronie firmy kurierskiej, czas oczekiwania może się wydłużyć. W takim przypadku Klient zostanie o tym fakcie poinformowany. Koszt przesyłki kurierskiej jest naliczany jednorazowo. W przypadku paczki przekraczającej gabaryty wysyłka podlega indywidualnej wycenie. Nazwy firmy oraz znaki towarowe zostały użyte w celu informacyjnym i są własnością firmy . Informujemy, iż jakiekolwiek ich kopiowanie, powielanie jest czynnością niezgodną z prawem i czynność taka zgłaszana będzie odpowiednim organom. Niezgodne z zasadami Allegro oraz regulaminem aukcji jest wystawienie komentarza negatywnego z powodu opóźnienia w doręczeniu przesyłki oraz z powodu jej zaginięcie - doręczaniem przesyłek zajmuję się firma zewnętrzna. Przesyłki są wysyłane z zagranicy lub Polski (zależnie od aukcji) są ubezpieczone i w przypadku zaginięcia przesyłki Klient otrzymuje całkowity zwrot pieniędzy ) bez kosztów wysyłki) albo możliwość ponownego wysłania towaru.