Zestaw 2 cieni do powiek Miraculum z pędzelkami (7162416584)

zakończona

opis

Stan ogólny: b.dobry-. Zapięcia pudełek sprawne. W jednym brak chyba lusterka. Tani zestaw. Polecam!

Dostawa i płatność
od 10,00 zł

Lokalizacja: Kraków, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
Dodatkowe informacje

**ZANIM ZALICYTUJESZ/ZAKUPISZ PRZECZYTAJ "O MNIE". NR KONTA OTRZYMASZ W POWIADOMIENIU O WYGRANEJ. KUPUJĄC WIĘCEJ PRZEDMIOTÓW SKONTAKTUJ SIĘ - PODAM KOSZT PRZESYŁKI ZBIORCZEJ. **I SEND THIS ITEM ABROAD. PAYMENT: PAY PAL, MONEYGRAM, WESTERN UNION, BANK TRANSFER**

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
TYBEL
97,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

101

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Kontakt

  • 503****** (pokaż)

Pozostałe informacje

O MNIE Mam na imię Jacek. Zajmuję się falerystyką (OMRS). Interesuje mnie historia odznaczeń państw świata (jeśli masz kłopot z identyfikacją - napisz - postaram się pomóc). W sferze mych zainteresowań znajduje się kilka innych dziedzin /patrz ps/,czego odzwierciedleniem są niektóre moje aukcje.

OPIS  Staram się opisywać wystawiane pozycje jak najdokładniej. Jednak nawet najlepszy skan czy fotografia może nie wychwycić wszelkich cech przedmiotu a każdy ma swój punkt widzenia. Dla tego

proszę zadawać pytania w razie wątpliwości, aby uniknąć ewentualnych nieporozumień.

NIE SKANUJĘ DODATKOWO PRZEDMIOTÓW, NIE ROZBIJAM ZESTAWÓW - PROSZĘ O ZROZUMIENIE.

LICYTACJA  Przed licytacją proszę się zapoznać z moimi warunkami. Przystąpienie do licytacji na mojej aukcji, uważam za akceptację moich warunków. Nie wycofuję złożonych ofert.

POTWIERDZENIE ZAKUPU/WPŁATY Nie wiesz jakie są koszty wysyłki? Skontaktuj się ze mną. Jest to

szczególnie ważne w przypadku wielokrotnego zakupu. NIE WPŁACAJ, JEŚLI NIE WIESZ DOKŁADNIE

"ILE?". PROSZĘ O DOKŁADNE WPŁATY - NIEDOPŁATY WSTRZYMAJĄ WYSYŁKĘ.

UWAGA! NIE ODPOWIADAM NA SMS-y I NIE PRZEKAZUJĘ TĄ DROGĄ DANYCH (nr konta, itd.).

Na potwierdzenie zakupu/wpłatę czekam do 7 dni, potem uruchamiam odpowiednie procedury Allegro.

PŁATNOŚCI Przelew bankowy na koszt wpłacającego, pocztowy przekaz pieniężny na koszt wpłacającego, PayU, PayPal, MoneyGram, Western Union, płatność przy odbiorze osobistym, ew. list polecony. W tytule wpłaty, proszę podać: NAZWĘ i NUMER aukcji, swój NICK /nazwę/.

WYSYŁKA Wysyłam listem poleconym, zazwyczaj w kopercie ochronnej, po zaksięgowaniu wpłaty, w terminie do 5 dni roboczych, (jeśli wysyłka trwa dłużej, to zaistniały ważne przyczyny - proszę wtedy o kontakt). Powiadamiam e-mailem o wysyłce. Na życzenie wysyłka także priorytetem. NIE WYSYŁAM ZA POBRANIEM. Opłata zależy od aktualnego cennika operatora/przewoźnika, ostatecznej wagi

przesyłki i wymiarów, użytego opakowania i ilości zakupionych przedmiotów, dla tego opłata może być większa - poinformuję wtedy o ew. dopłacie. O ostatecznych kosztach przesyłki w przypadku zakupów wieloprzedmiotowych, powiadamiam, gdy otrzymam od Państwa potwierdzenie zakupu. Przedmioty o  wartości powyżej 100 zł. wysyłam listem wartościowym. Przedmioty kruche i podatne na uszkodzenie wysyłam bez opcji "warunki szczególne" na wyłączną odpowiedzialność Kupującego. Wysyłka za granicę droższych pozycji możliwa jedynie po wcześniejszym uzgodnieniu.

Za zagubione czy uszkodzone przesyłki nie ponoszę odpowiedzialności.

ODBIÓR OSOBISTY Odbiór wylicytowanych pozycji możliwy jest w Krakowie, wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu. Bywają okresy kiedy ta opcja jednak nie jest możliwa - zapytaj. Odbiór towaru przez osobę niepełnoletnią najlepiej z rodzicem lub prawnym opiekunem. Proszę o odbiór w terminie do 7 dni od daty zakupu.

KOMENTARZ Jako sprzedający, komentarz wystawiam drugi - po otrzymaniu komentarza od

kupującego, jako kupujący - pierwszy - po otrzymaniu przesyłki.

KONTAKT Preferuję kontakt e-mailowy. W przypadku problemów, postarajmy się jak najszybciej

skontaktować i wspólnie je rozwią zać. Proszę też o wyrozumiałość - nie zawsze jestem dostępny (wyjazdy, obowiązki służbowe).

Życzę wielu udanych aukcji i satysfakcji z zakupów!

Przedmioty zakupione u mnie w drodze licytacji, nie podlegają zwrotowi, zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000r."o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz.U. z dnia 31 marca 2000r. art.16.). Natomiast mają Państwo prawo do reklamacji towaru niezgodnego z umową lub wadliwego.

Wszelkie prawa do treści na stronie "O MNIE", opisów aukcji, zdjęć, itp., zastrzeżone. Copyright TYBEL.

PS

WSZYSTKIE PRZEDMIOTY ZAKUPIONE NA MOICH AUKCJACH MOGĄ BYĆ BEZGOTÓWKOWO WYMIENIONE NA INNE PRZEDMIOTY Z ZAKRESU MNIE INTERESUJĄCEGO W OPARCIU O ICH WYCENĘ/CENĘ, NA ZASADZIE RÓWNOWARTOŚCI I OBOPÓLNEJ ZGODY.

LISTA POSZUKIWANYCH PRZEDMIOTÓW PONIŻEJ.

Interesują mnie nast. rzeczy/tematy: ordery i odznaczenia /cały świat/ i literatura nt. temat; odznaki polskich klubów: płetwonurków, modelarzy, grotołazów, turystyczne-jaskiniowe, towarzystw: rnitologicznych/ptaki/, hireptorologicznych /nietoperze/, astronautycznych i astronomicznych; muszle

morskie i literatura na ich temat /cały świat/; medale pamiątkowe i odznaki Rosji Carskiej; odznaki, modelarstwo, medale, odznaki, różne pamiątki i naszywki związane z wyprawami arktycznymi i antarktycznymi; literatura i modelarstwo astronautyczne; medalierstwo głównie radzieckie związane z podbojem kosmosu; odznaki i medale polskie związane z modelarstwem; literatura nt. medalierstwa; numizmatyka: monety i literatura-praktycznie wszystko do XV wieku-głównie Antyk, Bliski i Środkowy Wschód, Islam, Europa, do XX wieku włącznie Daleki Wschód; literatura nt.kaktusów/tylko zagraniczne monografie/, minerały/głównie Afryka/ i meteoryty + literatura/tylko zagraniczne monografie/; tabacciana:

cygara, tuby i banderole z cygar, firmowe popielnice cygarowe, firmowe fajki XX-wieczne, metalowe pudełka z tytoni fajkowych, literatura cygarowa i fajkowa/.

Numer oferty:7162416584
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry