Zespół przekaźników STP-4811 (6910626703)

zakończona
70,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • List polecony priorytetowy 12,00 zł
  • lokalizacja: Warszawa, Polska
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury

Inteldom

Specjalizujemy się w syste-mach sterowania nowoczes-nym oświetleniem wnętrz: LED, światłowody, elementy elektroluminescencyj­ne. Jesteśmy producentem lis-tew, lamp i modułów LED do zastosowań indywidualnych i przemysłowych.
Montujemy układy sterowa-nia typu "inteligentny dom" zbudowane ze współpracu-jących ze sobą modułów na zasadzie rozproszonej inte-ligencji bez jednostki cen-tralnej.

Kontakt

mail: inteldom@bagram.pl
tel.: 698 577 588

Płatności

Sposobem zapłaty jest wy-łącznie przelew na konto w czasie do 7 dni od wylicy-towania towaru. Zalecamy bezpośredni przelew na nasze konto z pominięciem PayU. W przypadku płat-ności przez PayU pieniądze docierają do nas z 1-2 ty-godniowym opóźnieniem! Numer konta zostanie po-dany w mailu po wylicyto-waniu przedmiotu. W tytule wpłaty prosimy podać swój login z Allegro oraz numer aukcji.
Nie wysyłamy towaru za pobraniem! Tylko przelew na konto. Brak możliwości odbioru osobistego.

Koszt przesyłki

Przesyłka zwykła - 6 zł
PRIORYTET - 12 zł

Przy zakupie kilku przed-miotów na naszych auk-cjach koszt wysyłki jest równy najwyższemu kosz-towi wysyłki spośród wybra-nych przedmiotów.

Reklamacje

Wszystkie nasze produkty są dokładnie sprawdzane przed wysyłką. Przechodzą 24-godzinny reżim pracy w skrajnym dopuszczalnym obciążeniu. Ze względu na łatwość uszkodzenia diod LED przez podłączenie nie-właściwego zasilania lub jego odwrotnej polaryzacji, będziemy uwzględniać tylko wady produktu zawinione przez nas.
Zespół przekaźników STP-4811

Zespół przekaźników STP-4811
do czujników ruchu 230V

W przypadku zastosowania elementów sterujących pracujących pod napięciem 230V takich jak czujniki ruchu, wyłączniki zmierzchowe, bariery podczerwieni konieczne jest zastosowanie przekaźnika oddzielającego obwód 230V od obwodu 5V w jakim pracują sterowniki Inteldom.

Zespół dwóch przekaźników STP-4811 pozwala odseparować jednocześnie dwa czujniki ruchu 230V.

Montaż przekaźników

Przykładowe podłączenie zespołu przekaźników Finder do sterownika oświetlenia schodów. Należy zwrócić uwagę na właściwy montaż zespołu na szynie (etykieta, zaczep). Zamontowanie zespołu "do góry nogami" spowoduje uszkodzenie sterownika.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 50102055581111117161300001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
dodatkowe informacje