Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Żelazko parowe Philips GC4881/20 2800W niebieskie (6783782795)

10 monet
10 osób kupiło 10 sztuk
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
268,00 zł
z 839 sztuk

kolor/wzór:

Dostawa
 • Paczkomaty 24/7 darmowa
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
 • lokalizacja: Wysyłkowo CAŁA POLSKA, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • kolor dominujący: niebieski
 • marka: Philips
 • moc (W): 2800
 • rodzaj żelazka: parowe
 • rodzaj stopy: ceramiczna

Opis

Philips GC4881/20


 • Żelazko parowe
 • Moc: 2800 W
 • Wytwarzanie pary: 50 g/min
 • Wyrzut strumienia pary: 210 g/min
 • Pojemność zbiornika na wodę: 350 ml
 • Rodzaj stopy: T-ionicGlide
 • Blokada kapania
 • System antywapienny
 • Automatyczne wyłączenie
 • Spryskiwacz
 • Precyzyjna końcówka wylotu pary
 • Długość przewodu: 2,5 m
Dostawa do Paczkomatu gratis

Gwarancja 24 miesiące

Cechy i funkcje

Szybkie usuwanie zagnieceń

Żelazko parowe Philips Azur Pro GC4881/20 generuje silny strumień pary, pozwalając w ciągu paru chwil uporać się z prasowaniem i uzyskać doskonałe rezultaty. Prasowanie to teraz czysta przyjemność dzięki nadzwyczajnemu poślizgowi, większemu zbiornikowi wody i zintegrowanemu pojemnikowi na kamień. Duża moc 2800 W gwarantuje szybkie nagrzewanie i bezkompromisową wydajność.

Potęga pary z żelazkiem Philips GC4881/20

Generowany przez żelazko Philips Azur Pro GC4881/20 ciągły strumień pary o natężeniu do 50 g/min dostarcza optymalną ilość pary umożliwiającą skutecznie rozprasowywanie wszystkich zagnieceń. Silne uderzenie pary do 210 g pozwala na szybkie likwidowanie nawet najbardziej opornych zagnieceń. Zobacz jakie proste i komfortowe staje się prasowanie i ile czasu możesz zaoszczędzić dzięki temu modelowi.

Stopa T-ionicGlide - perfekcja i wygoda

Żelazko Philips Azur Pro GC4881/20 wyposażono w najlepszą, 5-gwiazdkową stopę ze zintegrowaną warstwą tlenku tytanu. Stopa Philips Azur Pro posiada najlepszy poślizg i nie jest podatna na zarysowania, co ułatwi prasowanie i pozwoli cieszyć się funkcjonalnością tego urządzenia przez długi czas. Dodatkowym atutem tego modelu jest spiczasta końcówka, która ułatwia prasowanie trudno dostępnych miejsc.

Czysto i bezpiecznie z Azur Pro

Specjalnie zaprojektowane żelazko Philips Azur Pro GC4881/20 posiada innowacyjny wbudowany pojemnik na kamień, który zbiera jego cząsteczki w trakcie prasowania. Proces Self Clean wypłukuje kamień z żelazka w celu zachowania niezmiennej efektywności prasowania każdego dnia. Dodatkowo to żelazko parowe Philips wyłącza się automatycznie, jeśli zostanie pozostawione bez nadzoru. Postawione na podstawie wyłączy się po 8 minutach, natomiast położone na stopie lub na boku - już po 30 sekundach, co zapewni Ci większe bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Wygoda prasowania z żelazkiem Philips

Inteligentnie zaprojektowany miękki uchwyt w górnej partii żelazka z generatorem pary Philips Azur Pro GC4881/20 uprzyjemnia pracę. Bardzo obszerny zbiornik na wodę o pojemności 350 ml pozwala na wyprasowanie większej ilości ubrań za jednym zamachem, bez konieczności dolewania wody. Przewód o długości 2,5 m daje możliwość manewrowania żelazkiem po całej powierzchni deski do prasowania. Nowa era w prasowaniu zaczyna się z modelem GC4881/20 Azur Pro od firmy Philips.

Galeria

​​

Polecane

Specyfikacja techniczna

Typ urządzenia Żelazko parowe
Moc 2800 W
Rodzaj stopy Ceramiczna
Wytwarzanie pary 50 g/min
Wyrzut strumienia pary 210 g/min
Pojemność zbiornika na wodę 350 ml
Funkcje Funkcja samooczyszczenia
Blokada kapania
System antywapienny
Automatyczne wyłączenie
Dodatkowe informacje Przystosowane do wody z kranu
Podwójnie aktywna funkcja Calc-Clean
Wbudowany pojemnik na kamień
Spryskiwacz
Precyzyjna końcówka wylotu pary
Długość przewodu 2,5 m
Kolor Niebieski
Wysokość 16 cm
Szerokość 14 cm
Długość 32 cm
Waga 1,5 kg
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)
Żelazko Philips GC4881/20 2800W niebieskie (335248)

Gwarancja i zwroty

Bezproblemowy zwrot

Wsparcie serwisowe

Gwarancja producenta

Ochrona stworzona z myślą o Tobie

Masz pełne prawo zwrócić zakupiony produkt bez podawania przyczyny. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym mailowo lub drogą pocztową w określonym terminie.

Wszystkie towary są fabrycznie nowe - pochodzą bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Dzięki temu masz pewność sprawnej realizacji gwarancji.

24-miesięczna gwarancja dla Klientów indywidualnych oraz 12-miesięczna dla firm i instytucji pozwoli Ci spać spokojnie.

Skorzystaj z możliwości, jakie daje ochrona PROTECT+ i zwiększ bezpieczeństwo zakupionego sprzętu.

Zakupy na raty

Wybierz wymarzony produkt
Poinformuj nas o zakupie ratalnym
Wypełnij i złóż wniosek kredytowy
Ciesz się nowym zakupem
Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Wysyłkowo CAŁA POLSKA, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1-2 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
1-2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
1-2 dni robocze
Dodatkowe informacje

Brak możliwości odbioru osobistego.

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

al.to sp. z o.o.
ul. Rejtana 25-35
42-202 Częstochowa
Dodatkowe informacje

Procedura rozpatrywania reklamacji


- Reklamowany towar należy wysłać bezpośrednio na adres Centrum Dystrybucyjnego Sprzedającego - ul. Rejtana 25-35, 42-202 Częstochowa.


- Po rozpatrzeniu reklamacji Klient otrzymuje dokumentację serwisową opisującą wynik ekspertyzy serwisowej.


- Odbiór reklamowanego sprzętu następuje wyłącznie w miejscu i formie w jakiej towar ten został dostarczony do Sprzedającego.


- Reklamowany sprzęt należy odebrać w terminie 30 dni od powiadomienia Klienta o zakończeniu procedur serwisowych.

Czas na odstąpienie od umowy

21 dni

Adres do zwrotu

al.to sp. z o.o.
ul. Rejtana 25-35
42-202 Częstochowa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Pouczenie o prawie do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży


Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy. Możliwe jest odstąpienie od umowy w terminie 21 dni od dnia wydania rzeczy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą pocztową na adres siedziby al.to, lub drogą elektroniczną na adres e-mail: rma@al.to.


Termin 21-sto dniowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, rozumianego jako objęcie rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez konsumenta osobę trzecią inną niż przewoźnik. Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 15 dni, w stanie niezmienionym. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towaru zakupionego w zestawie z innym produktem zwrotowi podlega cały zestaw.


Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 21 dni od dnia wydania rzeczy, ponosi konsument. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.


Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:


1) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.


2) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.


3) zawartej w drodze aukcji publicznej.


4) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.


5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.


6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.


7) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy.


8) o świadczeniu usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po jego spełnieniu przez przedsiębiorcę, utraci prawo do odstąpienia od umowy.


FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)


Adresat: al.to sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, przy ul. Rejtana 25-35, e-mail: rma@al.to, tel: 34 348 00 00


Ja ........................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy......................................


Data zawarcia umowy ................


Imię i nazwisko ..........................


Adres ..........................................


Podpis (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)


Data ............................................

O sprzedającym
www_al_to
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

50235

 

43

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

al.to sp. z o.o.
ul. Krakowska 45/56A
42-202 Częstochowa
REGON: 242901678
NIP: 949-219-12-68

Kontakt

 • 34 *** ** ** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 18:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

al.to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Częstochowie, ul. Krakowska 45/56A, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Częstochowie XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000416025, posługująca się numerem NIP 9492191268 i REGON 242901678, z kapitałem zakładowym 5.000 zł, w całości wpłaconym.

Pozostałe informacje

Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad.

Sprzedawca ma obowiązek dostarczenia rzeczy wolnych od wad zgodnie z postanowieniami art. 556 oraz 5561 – 5563 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (t.j. Dz. U. 2014, poz. 121 ze zm.).

Regulamin

1.  Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny. Możliwe jest odstąpienie od umowy w terminie 21 dni od dnia wydania rzeczy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą pocztową na adres siedziby al.to sp. z o.o. (wskazany w stopce poniżej), lub drogą elektroniczną na adres e-mail: rma@al.to.

2. Reklamacje towaru zakupionego przez Internet i dostarczonego za pośrednictwem firmy kurierskiej, należy odesłać na adres wskazany przez pracownika obsługi sklepu al.to.

3. Każdy Klient, dokonujący zakupu oferowanych produktów akceptuje, na podstawie art. 106n ust. 1 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz.U. 2016, poz. 710 ze zm.), wystawianie i przesyłanie faktur w formie elektronicznej przez Sprzedawcę. Zgoda na otrzymywanie faktury w formie elektronicznej jest równoznaczna z rezygnacją z otrzymywania faktury w formie papierowej.

4.  W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, zastosowanie mają przepisy prawa cywilnego oraz ustawy o prawach konsumenta.

5. W przypadku sprzedaży towaru w obrocie między przedsiębiorcami na podstawie art. 558 § 1 k.c. strony wyłączają odpowiedzialność sprzedającego z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne rzeczy, w szczególności ustalają, iż nie ponosi on żadnej odpowiedzialności także za wady ukryte przedmiotu sprzedaży.

Wyświetlenia:7158
Numer oferty:6783782795
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry