ZEGAREK WOSTOK (6957214142)

zakończona
19,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 10,00 zł
  • List polecony priorytetowy 12,00 zł
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 16,00 zł
  • lokalizacja: Bielsko-Biała, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni

opis

Marvis Łukasz Bąkowski
tel. 511 76 96 69
mail. marvis.bielsko@gmail.com

BRE BANK SA 56 1140 2004 0000 3002 7556 3745
Paczki wysyłamy 3 razy w tygodniu, kurierem DPD lub pocztą polską
1. Wysyłka po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.
2. Na wpłatę czekamy maksymalnie 7 dni.
3. Uzasadnione reklamacje są przyjmowane, zwrot pieniędzy za wylicytowany przedmiot wraz z wysyłką w jedną strone.
4. Przy zakupie kilku przedmiotów jeden koszt wysyłki
5. Nie odwołuje ofert.
5
Przedmiotem aukcji jest ZEGAREK WOSTOK. Stan wizualny widoczny na zdjęciach. Średnica koperty 35 mm. Sprawny. Z racji wieku przedmiot może wymagać przeglądu lub drobnych napraw zegarmistrza.Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Marvis, Łukasz Bąkowski
Owcza 10
43-300 Bielsko- Biała
Dodatkowe informacje

  

Gwarancja zwrotu pieniędzy

* Prawo zwrotu towaru bez podawania przyczyny przysługuje tylko konsumentom.
* Towar można zwrócić w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty odbioru przedmiotu.
* Zwrot towaru do sklepu odbywa się na koszt Klienta.
* Sklep zwraca pełną wartość za zakupiony przedmiot oraz koszt zwykłej wysyłki towaru.
* Rozpakowanie towaru nie powoduje wygaśnięcia prawa do zwrotu towaru, poza pewnymi wyjątkami.
* Zwrot pieniędzy bez zbędnej zwłoki, najpóźniej w ciągu 14 dni kalendarzowych od zwrotu towaru.
* Przed odesłaniem towaru do sklepu należy dobrze go zabezpieczyć. Przesyłki uszkodzone nie będą przyjmowane.


PROCEDURA REKLAMACYJNA :

Na samym wstępie pragniemy zaznaczyć,  iż wszystkie nasze przesyłki są zabezpieczane do transportu z najwyższą  starannością. W razie gdyby jednak zamawiany przedmiot dotarł uszkodzony  podajemy szczegółowe informacje w jaki sposób należy postępować.

1. Odbieranie przesyłek

Zalecamy sprawdzenie zawartości paczki  bezpośrednio przy odbiorze towaru! Jeżeli kurier nie zgodzi się na  sprawdzenie paczki (np. z braku czasu) na potwierdzeniu odbioru należy  napisać: "odbieram z zastrzeżeniem". W razie wystąpienia uszkodzenia  należy poprosić kuriera o wypisanie protokołu szkody. Jeżeli protokół  został wypisany proszę przejść do pkt. 3, w przeciwnym wypadku do pkt.2.

Protokół szkody:

Protokół szkody powinien zawierać  dokładne informacje odnośnie powstałych zniszczeń, w szczególności: -  informacja o opakowaniu zewnętrznym - karton, kątowniki tekturowe, taśma  zabezpieczająca karton, folia streach'owa ( czy posiadają jakiekolwiek  uszkodzenia, np. porwany lub wgnieciony karton zgniecenie kartonu,  podziurawienie, uszkodzenie kątownika, odklejona taśma sklejająca karton  itd. Jeżeli opakowanie posiada wyżej wymienione bądź inne naruszenia  konieczne jest zaznaczenie tego na protokole.) - zabezpieczenie towaru  wewnątrz opakowania - folia bąbelkowa, profile styropianowe, folia,  przekładki tekturowe ( identycznie jak w przypadku opakowania  zewnętrznego ) Jeżeli kurier wypełni protokół w sposób odbiegający od  stanu rzeczywistego należy poprosić o wypisanie nowego formularza! Tylko  poprawnie wypełniony formularz reklamacyjny uprawnia do reklamacji  towaru.

2. Zamówienie kuriera w celu wypisania protokołu szkody

Jeżeli paczka nie została sprawdzona  przy odbiorze, a towar po rozpakowaniu okazał się być uszkodzony należy  skontaktować się z firmą kurierską w celu wypisania protokołu szkody.  Operatorowi należy podać numer listu przewozowego (numer znajduje się na  opakowaniu przedmiotu, na liście przewozowym) oraz rodzaj zaistniałej  szkody. Po podaniu powyższych informacji zostaną Państwo umówieni z  kurierem w celu wypisania protokołu szkody.

3. Kontakt z naszą firmą

Po uzyskaniu protokołu szkody jego  skan/ksero należy wysłać do siedziby naszej firmy: Marvis, ul. Owcza 10, 43- 300 Bielsko- Biała oraz skontaktować się telefonicznie  celem ustalenia rodzaju roszczenia reklamacyjnego: -  udzielenia rabatu na naprawę własną - wymiany przedmiotu na nowy -  naprawy zaistniałej szkody. Istnieje również możliwość przesłania  protokołu drogą elektroniczną - wiadomość email. W takim przypadku  należy zeskanować protokół i przesłać na adres e-mail:  marvis.bielsko@gmail.com    . Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań żeby  złożoną reklamację rozpatrzyć maksymalnie szybko.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Marvis Łukasz Bąkowski
ul. Owcza 10
43-300 Bielsko- Biała

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

ZWROT TOWARU

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014  r. o prawach konsumenta. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy zakupu  towaru w terminie 14 dni od jego otrzymania (dotyczy przesyłek nie  uszkodzonych). O zwrocie należy poinformować nas w ciągu 14 dni na  adres:  marvis.bielsko@gmail.com  , jeszcze przed wysłaniem paczki. Przesyłkę  należy odesłać na adres firmy Marvis, ul. Owcza 10, 43- 300 Bialsko- Biała Prosimy w takim przypadku o załączenie pisma o odstąpieniu  od umowy kupna-sprzedaży oraz numer konta do przelania należności.  Zwrot pieniędzy odbywa się wyłącznie za pomocą przelewu bankowego.  Paczkę należy wysłać na własny koszt.

O sprzedającym
marvisbielsko

Dane firmy

Kontakt

  • 511769669
poniedziałek - piątek
09:00 - 23:00
sobota - niedziela
10:00 - 15:00

Pozostałe informacje

email: marvis.bielsko@gmail.com
telefon: 511769669