ZEGAREK ROWEROWY (6482069673)

1 osoba kupiła 1 sztukę
13 dni do końca
cena kup teraz
49,00 zł
z 49 sztuk
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 15,00 zł
 • lokalizacja: WYSYŁKA Z ZAGRANICY
 • stan: nowy

Kontakt

natalia87.leg@gmail.­com

tel. 793470894

Płatność

Płatności należy dokonać za pośrednictwem Allegro lub bezpośrednio na nasze konto bankowe:

86191010482404817461­930001 P.U.H "NAKO"

PAMIĘTAJ, aby w tytule przelewu podać swój nick Allegro.

Wysyłka

Przedmioty zamawiane są bezpośrednio z magazynów producenta dlatego też czas dostawy wynosi od 14 do 30 dni roboczych, jest to przybliżony termin który w sporadycznych przypadkach może ulec wydłużeniu do 40 dni roboczych- dokonując zakupu na aukcji akceptujesz powyższe terminy dostawy.
Każdy przedmiot to osobny koszt dostawy.

Czas dostawy: dłużej

Dlaczego my

 • Jesteśmy legalnie działającą firmą.
 • Zapewniamy profesjonalną obsługę.
 • Każda przesyłka jest ubezpieczona.
 • W przypadku nie otrzymania zamawianego produktu gwarantuje zwrot całości płatności


Zegarek dostępny w kolorach, biały, czerwony, srebrny, złoty, niebieski
Waga: 54.1 g
Średnica: 3,6 cm

Zamieszczona oferta dotyczy zakupu usługi w zakresie pomocy w nabyciu zamieszczonego przedmiotu
Wszystkie towary wysyłane są bezpośrednio do klientów z zagranicznych magazynów producentów. Czas dostawy towaru wynosi od 14 do 30 dni roboczych, w sporadycznych wypadkach czas dostawy może przedłużyć się do 40 dni roboczych. Każda paczka jest ubezpieczona (w przypadku nieotrzymania przesyłki kupujący otrzymuje zwrot płatności) i rejestrowana (na życzenie kupującego udostępniamy numery przewozowe). Przedmioty początkowo transportowane są pocztą międzynarodową a doręczane przez Pocztę Polską.
Kupując towar na aukcji akceptujesz wyżej podane terminy dostaw

U nas kupisz również
Kliknij, aby zobaczyć całą ofertę © Niezbędnik Sprzedawcy


Dodano 2016-04-17 10:04
UWAGA: BRAK KOLORU BIAŁEGO
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Deutsche Bank PBC S.A. 86 1910 1048 2404 8174 6193 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 15,00 zł
kolejna sztuka: 15,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

 • 793470894
  od poniedziałku do piątku 8:00 - 15:00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 15 dni od dnia wydania rzeczy, ponosi konsument. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

pozostałe informacje

Na naszej aukcji kupujesz usługę zamówienia towaru w twoim imieniu, bezpośrednio u producenta. Cena na aukcji jest ceną całkowitą, zwierającą opłatę za usługę zamówienia oraz towar. § 1 - Czas dostawy każdorazowy podany będzie na aukcji danego produktu. § 2 - Z uwagi że na naszych aukcjach oferowane są zarówno produkty wysyłane z terenów Polski jaki z poza Unii Europejskiej (przeważnie CHINY) kupujący zamawiający musi dokładnie zapoznać się z opisem aukcji i informacją odnośnie terminów dostawy. § 3 - W przypadku dostawy z terenu Polski czas dostawy liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty i wynosi od 2 dni do 7 dni roboczych w zależności od wybranego sposobu dostawy. § 4 - W przypadku produktów zamawianych od Partnera z siedzibą poza granicami Rzeczpospolitej Polskiej produkty dostarczane są od 14 do 30 dni roboczych od momentu otrzymania opłaty za dany produkt, w sporadycznych wypadkach czas może przedłużyć się do 40 dni roboczych. § 5 - W przypadku dostarczenia zamawianego produktu po wyznaczonym terminie i żądaniu zwrotu kosztów związanych z zakupem produktu przez zmawiającego, zamawiający ma obowiązek zwrotu otrzymanego produktu na adres: 59-220 Legnica, ul. Stanisławowska 3/9 P.U.H "NAKO" Natalia Socha § 6 - Czas dostawy może się wydłużyć np. w przypadku świąt odbywających w krajach dostawców lub opóźnień firm kurierskich lub pocztowych. § 7 - Podane terminy nie są wiążące i pochodzą bezpośrednio od przewoźników oraz poparte są na naszym doświadczeniu. § 8 - W przypadku zaginięcia paczki gwarantujemy zwrot należności lub ponowną wysyłkę. Należność zwracana jest po rozpatrzeniu reklamacji przez pocztę. Rozpatrzenie reklamacji polega na udokumentowaniu podpisu odbiorcy. (Reklamacje może być złożona po upływie 35 dni roboczych od daty nadania przesyłki). Poczta zastrzega sobie okres 30 dni na rozpatrzenie reklamacji. § 9 - W przypadku nieodebrania wysłanej przesyłki przez kupującego po uprzednim awizowaniu i zwrotu przesyłki przez pocztę do nadawcy istnieje możliwość ponownej wysyłki. Wymaga to pokrycia przez kupującego kosztów ponownej wysyłki jak również kosztów przesyłki zwrotnej. § 10 - Nie odpowiadamy za ewentualne opóźnienia w dostawie spowodowane z winny przewoźników. RACHUNKI I FAKTURY Na potwierdzenie nabycia usługi pomocy w zakupie bądź zakup Klient może otrzymać od P.U.H „NAKO” rachunek lub fakturę. Żądanie otrzymania dokumentu za usługę pośrednictwa należy każdorazowo zgłosić przy składaniu zamówienia. Równocześnie ze zgłoszeniem żądania należy podać dane niezbędne do wystawienia faktury. Faktury wysyłane będą formacie PDF na adres klienta. Faktury dokumentują jedynie usługę pomocy w zakupie produktów.