Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

ZEGAREK MĘSKI ROYAL LONDON 41117-01 CLASSIC 50M (6983673877)

zakończona

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Płeć:
  Produkt męski
 • Marka:
  Inna marka
 • Rodzaj:
  analogowe
 • Mechanizm:
  kwarcowy
 • Styl:
  klasyczny
 • Rodzaj paska:
  Pasek
 • Materiał paska:
  skóra naturalna
 • Kształt koperty:
  kwadratowa
 • Materiał koperty:
  stal
 • Funkcje:
  Podświetlenie
 • Wodoodporność:
  50m = WR50
 • Szkiełko:
  mineralne
 • Wzór dominujący:
  logo
 • Cechy dodatkowe:
  brak
 • Dostawa z Polski:
  Tak
 • Szerokość paska (mm):
  22
 • Wysokość koperty (mm):
  50
 • Szerokość koperty (mm):
  40
 • Kolor koperty:
  srebrny
 • Kolor tarczy:
  biały
 • Długość bransolety (mm):
  236
 • Kolor:
  Biel, Czerń, Odcienie niebieskiego, Odcienie szarości i srebra, Wielokolorowy

Opis

Royal London

Zegarek męski

ZAMYKANIE: Klamra

 • WYMIARY KOPERTY:

Długość z mocowaniami: 5 cm

Szerokość razem z koronką: 4 cm

 • PASEK:

Długość od wewnątrz: 23,6 cm

Szerokość: 2,2 cm

MATERIAŁ KOPERTY: Stal nierdzewna

MATERIAŁ PASKA: Skóra naturalna

KOLOR TARCZY: Biały

WODOSZCZELNOŚĆ: 50M/5ATM (prysznic, mycie rąk, deszcz)

SZKŁO: Mineralne

MECHANIZM: Kwarcowy

 • DODATKOWE FUNKCJE:

Fluorescencyjne wskazówki

GWARANCJA: 24 miesiące

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Investment Media Group
ul. Hoża 86/410
00-682 Warszawa
Dodatkowe informacje

 1. Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedającego względem Kupującego, jeżeli sprzedany produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym.
 2. Sprzedający obowiązany jest dostarczyć Kupującemu produkt bez wad.
 3. Reklamacja może zostać złożona przez Kupującego np.: pisemnie na adres: ul. Hoża 86/410, 00-682 Warszawa, w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kontakt@premiumwatch.pl.
 4. Zaleca się podanie przez Kupującego w opisie reklamacji: (1) informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady, (2) żądania sposobu doprowadzenia produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży oraz (3) danych kontaktowych składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedającego. Wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.
 5. Sprzedający ustosunkuje się do reklamacji Kupującego niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedającego w powyższym terminie oznacza, że Sprzedający uznał reklamację za uzasadnioną.
 6. W przypadku, gdy do ustosunkowania się przez Sprzedającego do reklamacji Kupującego lub do wykonania uprawnień Kupującego wynikających z rękojmi niezbędne będzie dostarczenie produktu do Sprzedającego, Kupujący zostanie poproszony przez Sprzedającego o dostarczenie produktu na koszt Sprzedającego na adres: ul. Hoża 86/410, 00-682 Warszawa. Jeżeli jednak ze względu na rodzaj wady, rodzaj produktu lub sposób jego zamontowania dostarczenie produktu przez Kupującego byłoby niemożliwe albo nadmiernie utrudnione, Kupujący poproszony zostanie o udostępnienie, po uprzednim uzgodnieniu terminu, produktu Sprzedającemu w miejscu, w którym produkt się znajduje.
 7. Prośba o dostarczenie produktu, o której mowa w pkt. 6 Regulaminu nie ma wpływu na bieg terminu na ustosunkowanie się Sprzedającego do reklamacji Kupującego, o którym mowa w pkt. 5 Regulaminu oraz nie narusza prawa Kupującego żądania od Sprzedającego demontażu wadliwego produktu i ponownego zamontowania produktu po dokonaniu wymiany na wolny od wad lub usunięciu wady, o którym mowa w art. 561. § 1. Kodeksu Cywilnego.
 8. Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania przez Kupującego będącego konsumentem z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur dostępne są w siedzibach oraz na stronach internetowych powiatowych (miejskich) rzeczników konsumentów, organizacji społecznych, do których zadań statutowych należy ochrona konsumentów, Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlowej oraz na stronach internetowych Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
 9. Kupujący uprawniony jest do zwrócenia się do stałego polubownego sądu konsumenckiego, o którym mowa w art. 37 ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o Inspekcji Handlowej (Dz.U. 2001 nr 4 poz. 25 ze zm.), z wnioskiem o rozstrzygnięcie sporu wynikłego z zawartej Umowy Sprzedaży. Regulamin organizacji i działania stałych polubownych sądów konsumenckich określa Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 25 września 2001 r. w sprawie określenia regulaminu organizacji i działania stałych polubownych sądów konsumenckich. (Dz.U. 2001, nr 113, poz. 1214).
 10. Kupujący uprawniony jest do zwrócenia się do Wojewódzkiego Inspektora Inspekcji Handlowej, zgodnie z art. 36 ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o Inspekcji Handlowej (Dz.U. 2001 nr 4 poz. 25 ze zm.), z wnioskiem o wszczęcie postępowania mediacyjnego w sprawie polubownego zakończenia sporu między Kupującym, a Sprzedającym. Informacja na temat zasad i trybu procedury mediacji prowadzonej przez Wojewódzkiego Inspektora Inspekcji Handlowej dostępna jest w siedzibach oraz na stronach internetowych poszczególnych Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlowej.
 11. Kupujący może uzyskać bezpłatną pomoc w sprawie rozstrzygnięcia sporu między Klientem, a Sprzedawcą, korzystając także z bezpłatnej pomocy powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów lub organizacji społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona konsumentów (m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich). Porady udzielane są przez Federację Konsumentów pod bezpłatnym numerem infolinii konsumenckiej 800 007 707 oraz przez Stowarzyszenie Konsumentów Polskich pod adresem e-mail: porady@dlakonsumentow.pl. 

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Investment Media Group
ul. Hoża 86/410
00-682 Warszawa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o Prawach Konsumenta, Kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli Sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez Kupującego powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

O sprzedającym
Premium_Watch
97,1%
kupujących poleca tego sprzedającego

67

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,7

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Piotr Smoleń
Investment Media Group
Al. Jerozolimskie 6 lok. 404
00-374 Warszawa
REGON: 146732900
NIP: 532-204-61-05

Kontakt

 • (+4** *** *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
10:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Premium Watch oferuje Państwu najwyższej jakości zegarki wielu renomowanych producentów.

Pozostałe informacje

Tylko oficjalna dystrybucja z gwarancją wysokiej jakości i niezawodności

– Oryginalne zegarki z legalnej dystrybucji

– Markowe zegarki najlepszych producentów: Giacomo Design, Ruben Verdu, Casio, Gino Rossi, Jordan Kerr, Perfect i inne

– Wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę VAT 23%

– 24 miesiące gwarancji na każdy zegarek (36 miesięcy gwarancji na zegarki Casio)

– Wysyłka w 24 godziny

– 14 dni na zwrot bez podania przyczyny

Zegarki do nabycia wyłącznie w sprzedaży wysyłkowej.

Nasze serie produktów

Wyświetlenia:38
Numer oferty:6983673877
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry