ZEGAREK DIESEL DZ-1384 (7112932814)

zakończona

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT-marża
  • dostawa z Polski: tak
  • płeć: produkt uniseks

opis

Białystok
Gajowa 51 Pawilon 2 | tel. 85 653 03 89 | gajowa51@loombard.pl

Uwaga!

Uprzejmie informujemy, że wszelkie zapytania związane z aukcją, korespondencję, wpłaty, reklamacje etc. prosimy kierować i wyjaśniać za pośrednictwem punktu, który oferuje niniejszą aukcję czyli:
Białystok, Gajowa 51 Pawilon 2, 85 653 03 89, gajowa51@loombard.pl
PRZESYŁKI WYSYŁANE NA ADRES SIEDZIBY NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE I ODSYŁANE NA KOSZT KLIENTA.

ZEGAREK DIESEL DZ-1384
ZEGAREK MĘSKI

Diesel Dz1384

Stan techniczny: Sprawny
Stan wizualny: Bardzo Dobry
W kolekcji zegarki Diesel można znaleźć wiele wzorów o bardzo oryginalnej i niepowtarzalnej stylistyce. Są to z pewnością doskonałe zegarki dla osób, które lubią wyróżniać się z tłumu. Ich niebanalne wzory z pewnością spodobają się osobom, lubiącym podążać za modą. Zegarki Diesel to nie tylko ciekawe wzornictwo, ale także wysokiej jakości materiały i precyzja wykonania. to niezbędne atrybuty współczesnego stylu bycia i aktualnej mody. Od prostych do bardzo nowoczesnych wzorów, zegarki DIESEL prezentują zawsze swój niebanalny i znany styl. Zespół projektowy Diesela nieustannie skupia się na dyktowaniu nowych trendów, jest liderem nie tylko w stylistycznym rozwoju projektów, ale także w wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów używanych do produkcji.
DANE TECHNICZNE:
Dla kogo: Męskie,
Koperta - Grubość: 10.00 mm,
Koperta - Kolor: Czarny
Koperta - Kształt: Prostokątny,
Koperta - Materiał: Antyalergiczna , Tworzywo Sztuczne,
Koperta - Szerokość: 45.00 mm,
Koperta - Wysokość: 50.00 mm,
Kraj Producenta: USA,
Mechanizm: Kwarcowy ,
Pasek - Kolor: Czarny,
Pasek - Materiał: Kauczuk,
Pasek - Szerokość: 28.00 mm,
Styl: Fashion,
Szkło - Rodzaj: Mineralne ,
Tarcza - Kolor: Czarna,
Tarcza - Oznakowanie: Cyfry Arabskie, Indeksy,
Wodoszczeln­ość: 5ATM/50m ,


Polecam i zachęcam do zakupu!

SPRAWDŹ NASZE INNE AUKCJE
M.P ;)
____________________­________________
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:
- mailowy: gajowa51@loombard.pl­
- telefoniczny: 85 653 03 89
- lub poprzez gadu-gadu: 46220538W przypadku stwierdzenia uszkodzeń zewnętrznych lub zawartości przesyłki lub jej braku, spisz protokół szkody z kurierem, bądź w najbliższej placówce pocztowej w ciągu 7 dni od daty otrzymania przesyłki.Kurier powinien posiadać odpowiedni wzór protokołu.
W przypadku stwierdzenia uszkodzeń prosimy o kontakt z nami w celu usprawnienia i pomocy w procesie reklamacji..

- wystawiamy fakturę VAT marża,
- przesyłkę realizujemy niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty,
- przy jednorazowym zakupie większej ilości przedmiotów za przesyłkę płacisz tylko raz,
- możliwy odbiór osobisty,
- nie wysyłamy za pobraniem.

PŁATNOŚĆ

Nr konta bankowego:
31 1090 2398 0000 0001 3262 6251

lub:
- płatność przy odbiorze osobistym w punkcie sprzedaży
- nie wysyłamy za pobraniem

Białystok

Gajowa 51 Pawilon 2 | tel. 85 653 03 89 | gajowa51@loombard.pl

WYSYŁKA

Przesyłkę wysyłamy
w ciągu 24h
w dni robocze od daty
zaksięgowania wpłaty
na naszym koncie.
Nie wysyłamy
ZA POBRANIEM!!!
Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Białystok, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
15,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT-marża
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

 Szanowni Państwo, Szablon na powyższej stronie aukcji „uniemożliwia wybór” okresu minimalnego na poziomie poniżej 1 miesiąca co jest niezgodne z Nasza polityką. Dlatego należy zignorować powyższe szablonowe oznaczenie okresu 1 miesiąca gwarancji.   Warunki Gwarancji opisane są niniejszym tekstem poniżej. W związku z prowadzoną przez nas działalnością polegającą na skupie i sprzedaży towarów używanych, na oferowany przez nas produkty udzielamy 24 godzinnej gwarancji rozruchowej.   Gwarancja ta rozpoczyna się od chwili odebrania zakupionego produktu od kuriera lub z punktu sprzedaży. Stosując takie rozwiązanie chcemy dać naszemu klientowi możliwość dokładnego, bardzo wnikliwego i skutecznego sprawdzenia zakupionego produktu. Gwarancja ta nie wyklucza możliwości jakie wynikają z przepisów kodeksu cywilnego mówiących o ewentualności odstąpienia od umowy w ramach dokonanych zakupów na odległość. Zakupiony przez Państwa produkt jest w stanie opisanym w aukcji. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed licytacją lub zakupem skontaktować się z punktem sprzedaży. Należy pamiętać, że sprzedawca nie odpowiada za wady rzeczy używanej wynikające z normalnego korzystania z niej.  Takie zużycie nie jest wadą, a w konsekwencji nie może stanowić podstawy do wysuwania roszczeń z tytułu rękojmi. Rękojmia związana ze sprzedawanym produktem chroni ten produkt w zakresie odpowiedzialności za wady prawne oraz wady związane z określoną funkcjonalnością sprzedawanego produktu, której nie można ocenić w chwili sprzedaży lub przy jego użytkowaniu. Okres trwania rękojmi ze względu iż sprzedaż dotyczy towarów używanych ograniczona została do 1 roku i całkowicie wyłączona w stosunku do przedsiębiorców. 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Loombard
Gajowa 51 paw.2
15-794 Białystok
Dodatkowe informacje

 Szanowni Państwo dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znajdowały się produkty najwyższej jakości, pozbawione jakichkolwiek wad.   Nasza firma w swojej ofercie sprzedaje jednakże tylko produkty używane. Produkty mogą wyglądać jak nowe jak również mogą nosić ślady użytkowania.   Należy pamiętać, że sprzedawca nie odpowiada za wady rzeczy używanej wynikające z normalnego korzystania z niej. Takie zużycie nie jest wadą, a w konsekwencji nie może stanowić podstawy do wysuwania roszczeń z tytułu rękojmi. Jeśli jednak zakupiona rzecz używana posiada wady, które nie wynikają z prawidłowej eksploatacji, wówczas Kupującemu przysługują uprawnienia wynikające z tytułu rękojmi regulowanej przepisami Kodeksu Cywilnego. Okres trwania rękojmi ze względu iż sprzedaż dotyczy towarów używanych ograniczona została do 1 roku i całkowicie wyłączona w stosunku do przedsiębiorców. Jak złożyć  reklamację?:  - pisząc na adres email punktu sprzedaży lub   - w formie pisemnej kierując reklamację na adres punktu sprzedaży.

Poprawnie składana reklamacja, powinna zawierać co najmniej:    - imię i nazwisko oraz adres,   - numer oferty na Allegro   - datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji,  - przedmiot reklamacji oraz powód i wskazanie żądania.   Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedawca może zwrócić się o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.   Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Okres oczekiwania na uzupełnienie danych wstrzymuje bieg 14 dniowego terminu na rozpatrzenie reklamacji. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.   W związku z prowadzoną przez nas działalnością polegającą na skupie i sprzedaży towarów używanych, na oferowany przez nas produkty udzielamy 24 godzinnej gwarancji rozruchowej.   Gwarancja ta rozpoczyna się od chwili odebrania zakupionego produktu od kuriera lub z punktu sprzedaży. Stosując takie rozwiązanie chcemy dać naszemu klientowi możliwość dokładnego, bardzo wnikliwego i skutecznego sprawdzenia zakupionego produktu. Gwarancja ta nie wyklucza możliwości jakie wynikają z przepisów kodeksu cywilnego mówiących o ewentualności odstąpienia od umowy w ramach dokonanych zakupów na odległość. Zakupiony przez Państwa produkt jest w stanie opisanym w aukcji. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed licytacją lub zakupem skontaktować się z punktem sprzedaży. Rękojmia związana ze sprzedawanym produktem chroni ten produkt w zakresie odpowiedzialności za wady prawne oraz wady związane z określoną funkcjonalnością sprzedawanego produktu, której nie można ocenić w chwili sprzedaży lub przy jego użytkowaniu. Uwaga! Należy zadbać o bezpieczne zapakowanie produktu, tak aby dotarł do Sprzedawcy nieuszkodzony. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

LOOMBARD
GAJOWA 51 PAW.2
15-794 BIAŁYSTOK

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Konsument może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania przedmiotu.    Aby to zrobić, konieczne jest poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu oraz odesłanie towaru w ciągu 14 dni od daty przesłania oświadczenia. Sprzedający w tym samym czasie zwróci wpłaconą kwotę (cena przedmiotu + koszt wysyłki), jednakże zastrzega się możliwość wstrzymania się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.   Koszty zwrotu towaru przez Kupującego nie są zwracane przez Sprzedawcę. Koszty zakupu zwracane są do wysokości najtańszego sposobu dostarczenia przedmiotu oferowanego przez sprzedającego – w przypadku wyboru sposób dostarczenia przedmiotu inny, niż najtańszy oferowany przez sprzedającego, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu poniesionych przez Kupującego dodatkowych kosztów. Towar powinien być  odesłany w opakowaniu, które uniemożliwia jego uszkodzenie. 

O sprzedającym
alleloombard1006
97,2%
kupujących poleca tego sprzedającego

142

 

4

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

  • 856****** (pokaż)
poniedziałek - niedziela
10:00 - 18:00

Pozostałe informacje

JESTEŚMY FIRMĄ DZIAŁAJĄCĄ NA RYNKU

OD PONAD 15 LAT W ZAKRESIE USŁUG LOMBARDOWYCH.

Aktualnie posiadamy ponad 400 punktów

w całej Polsce. CHCEMY PAŃSTWU ZAOFEROWAĆ AUKCJE PRZEDMIOTÓW

NIEODEBRANYCH PRZEZ KLIENTÓW W NASZYCH LOMBARDACH. PRAGNIEMY

POINFORMOWAĆ PAŃSTWA, ŻE W KAŻDYM PRZYPADKU PRZEDMIOTY TE

PRZYJMOWANE SĄ NA PODSTAWIE DOKUMENTU TOŻSAMOŚCI, CO W 100%

WYKLUCZA RYZYKO ZAKUPIENIA PRZEDMIOTU NIEWIADOMEGO POCHODZENIA

PONADTO KAŻDY Z WYSTAWIONYCH DO SPRZEDAŻY PRZEDMIOTÓW JEST W 100%

SPRAWNY, WYJĄTKIEM SĄ PRZEDMIOTY KTÓRE W OPISIE ZAWIERAJĄ WYRAŹNY

ZAPIS O RODZAJU USTERKI

NASZE WARUNKI LICYTOWANIA PRZEDMIOTÓW:

pkt. 1 Przedmioty sprzedawane przez

nasza firmę opisujemy na podstawie oficjalnych stron producenta.

Zamieszczamy rzeczywiste zdjęcia przedmiotów licytowanych.

pkt. 2 Nasze aukcje płatne są poprzez

wpłatę na konto (przelew, Płacę z Allegro) - tylko i wyłącznie

i nie podlega to żadnym negocjacją !

pkt. 3 W naszych aukcjach nie biorą

udziału osoby z ujemnym dorobkiem punktowym. Ich oferty będą od

razu eliminowane.

pkt. 4 Po zakończonej aukcji prosimy o

szybki kontakt e-mailowy, bądź telefoniczny w celu ustalenia formy

płatności oraz adresu wysyłki w przypadku innego niż podany w

Allegro.

pkt. 5 Towar zostaje wysłany kurierem

w ciągu 3-ciu dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty na koncie

(dotyczy to również opcji Płacę z Allegro - wysyłka następuje

dopiero po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto, a nie konto

Allegro).

pkt. 6 Nie stosowanie się do

powyższych warunków grozi usunięciem z licytacji.

pkt. 7 Prosimy o uważne czytanie

opisów aukcji, gdy opisane jest, że przedmiotem licytacji jest np.

telefon, to znaczy, że jest to sam telefon, każdą dodatkową rzecz

jaką dajemy do przedmiotu, można znaleźć w opisie aukcji!

pkt. 8 UWAGA! STAN PRZEDMIOTÓW NA

ZDJĘCIACH AUKCYJNYCH JEST STANEM RZECZYWISTYM WYSYŁANYCH DO PAŃSTWA

PRZEDMIOTÓW. NIE ODPOWIADAMY ZA USZKODZENIA FIZYCZNE WYNIKAJĄCE Z

ZANIEDBAŃ FIRMY KURIERSKIEJ! JAKIEKOLWIEK UWAGI ZWIĄZANE ZE STANEM

PRZESYŁKI PROSZĘ ZGŁASZAĆ KURIEROWI DOSTARCZAJĄCEMU PRZESYŁKĘ.

PRZED ZAKUPEM PROSIMY O ZAPYTANIE W SPRAWIE DOSTĘPNOŚCI

PRZEDMIOTU

Niniejsze ogłoszenia są wyłącznie

informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66, par. 1

Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy

lub nieaktualność ogłoszenia. Zastrzegamy sobie prawo do

wcześniejszego zakończenia aukcji oraz odwołania ofert

licytacji!!!!


Numer oferty:7112932814
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry