ZEGAREK damski elegancki z motylem Z7 (6542110017)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
16,99 zł
z 95 sztuk
Koszty dostawy
 • List ekonomiczny 4,00 zł
 • List polecony ekonomiczny 6,50 zł
 • List polecony priorytetowy 7,50 zł
Zakupy od 199 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: jasień, Polska
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • waga (z opakowaniem): 0.10 [kg]
 • marka: Geneva
 • rodzaj paska: pasek
 • rodzaj paska: pasek
 • rodzaj: analogowo - cyfrowe
 • mechanizm: kwarcowy
 • kształt koperty: okrągła
 • właściwości: brak
 • wodoodporność: brak
 • szkiełko: szafirowe
 • dostawa z Polski: tak

532 32 42 71

Monicasnails@wp.pl

Nr konta: Monica's Nails

69 1140 2004 0000 3602 7580 5232

list ekonomiczny (zwykły) - 4,00 zł

list polecony ekonomiczny - 6,50 zł

list polecony priorytetowy - 7,50 zł

Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z moim regulaminem.

Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją mojego regulaminu.

Przesyłka GRATIS od 150 zł!

Kupując na wielu aukcjach za przesyłkę płacisz tylko raz!


ZEGAREK damski elegancki z motylkiem

kolor : przy zakupie proszę podać kolor paska

paski do wyboru zdjęcie poniżej

NA WSZYSTKICH MOICH AUKCJACH TOWAR WYSYŁANY JEST Z POLSKI

W CIĄGU 24 GODZIN

 • 100% nowy i wysokiej jakości.

 • To dobry prezent dla dzieci, krewnych lub przyjaciół

 • Modny na wszystkich okazjach.

 • Specjalna konstrukcja przyciąga wiele uwagi

 • Precyzyjny ruch.

 • Stal nierdzewna

 • Dokładny czas

 • Bateria w zegarku.

 • Skóra

 • Ruch: Kwarc

\
Zobacz nasze pozostałe aukcje:
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u monicasnails za co najmniej 199 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 69 1140 2004 0000 3602 7580 5232
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 7,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
List polecony ekonomiczny 6,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
List ekonomiczny 4,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Niemcy 10,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
Wielka Brytania 10,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

"Monica's Nails"
Lubska 16 b/2
68-320 jasień
NIP: 9282065095
REGON: 362177360

kontakt

 • 532324271
  Wrazie pytań jesteśmy dostępni pod telefonem od 9-15.Dostep do danych z zamówień od Po-Pią 9-15

reklamacje

Przesyłki LIST EKONOMICZNY oraz LIST PRIORYTETOWY są to przesyłki nierejestrowane i nieubezpieczone.A więc nie posiadają numeru nadania i w przypadku zaginięcia Klient nie ma prawa do reklamacji. Taką przesyłkę, Klient może wybrać na własną odpowiedzialność . A w przypadku jej zagubienia , nie powinien mieć roszczeń do Sprzedającego . Czas doręczenia takich listów trwa od 4 do 14 dni , a 4% takich przesyłek zostaje zagubionych na Poczcie. POLECAMY WYBIERAĆ PRZESYŁKI POLECONE , PONIEWAŻ SĄ NAJBEZPIECZNIEJSZE:) Każdą reklamację rozpatrujemy indywidualnie. Na rozpatrzenie reklamacji mamy 30 dni. Reklamowany towar należy odesłać na adres sklepu wraz z dowodem zakupu, opisem przyczyny reklamacji oraz roszczeniami gwarancyjnymi ze strony Kupującego. Prosimy również o wcześniejszy kontakt mailowy przed odesłaniem produktu. UWAGA: Nie przyjmujemy zwrotów lub reklamacji przesyłanych za pobraniem. Prosimy więc liczyć się z tym, że taka przesyłka nie zostanie odebrana i żadnym razie nie pokryjemy kosztów związanych z jej wysłaniem. Przesyłki zwrotne należy właściwie zabezpieczyć przed ich uszkodzeniem. Nieodpowiednie zabezpieczenie towarów, ich zniszczenie lub zgniecenie na skutek niewłaściwego zapakowania może być podstawą do wykluczenia prawa zwrotu. Sklep zastrzega sobie prawo do pomniejszenia kwoty zwrotu o wartość wyrządzonej szkody. Adres do wysyłki zwrotów, reklamacji, odstąpienia od umowy:

pozostałe informacje

RZESYŁKI WYSYŁAMY ZA POŚREDNICTWEM POCZTY POLSKIEJ. Czas doręczenia przesyłek: * List ekonomiczny : od 5 do 14 dni roboczych * List priorytetowy : od 4 do 14 dni roboczych * List polecony ekonomiczny : 5 - 6 dni roboczych * List polecony priorytetowy : od 3 do 4 dni roboczych Regulamin 1. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.), Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość, bez podania przyczyny, w przeciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. 2. Reklamacje towaru zakupionego przez platformę Allegro i dostarczonego za pośrednictwem firmy kurierskiej, należy odesłać na adres wskazany w sekcji reklamacje. 3. Każdy Klient, dokonujący zakupu oferowanych produktów, akceptuje wystawianie i przesyłanie przez Sprzedawcę faktur w formie elektronicznej, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 14 lipca 2005r. w sprawie wystawiania oraz przesyłania faktur w formie elektronicznej, a także przechowywania oraz udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej tych faktur (Dz. U. 2005, nr 133, poz. 1119). 4. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, zastosowanie mają przepisy prawa cywilnego oraz ustawy o prawach konsumenta. 5. W przypadku sprzedaży towaru w obrocie między przedsiębiorcami na podstawie art. 558 § 1 k.c. strony wyłączają odpowiedzialność sprzedającego z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne rzeczy, w szczególności ustalają, iż nie ponosi on żadnej odpowiedzialności także za wady ukryte przedmiotu sprzedaży. Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad. Sprzedawca ma obowiązek dostarczenia rzeczy wolnych od wad zgodnie z postanowieniami art. 556 oraz 5561 – 5563 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (t.j. Dz. U. 2014, poz. 121 ze zm.).

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Monica's Nails
Lubska 16 B/2
68-320 Jasień
PL
Dodatkowe informacje

Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny. Możliwe jest odstąpienie od umowy w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą pocztową na powyżej wskazany adres firmy, lub drogą elektroniczną na adres e-mail: allegro@bonus-sc.pl Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni, w stanie niezmienionym, nieuszkodzonym i nieużywanym. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towaru zakupionego w zestawie z innym produktem zwrotowi podlega cały zestaw. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy, ponosi konsument. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Formularz odstąpienia od umowy (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy: Ja ........................................................... niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy .................................................. Data zawarcia umowy .................................................. Nick Allegro ............................................................... Imię i nazwisko ........................................................... Adres ......................................................................... Podpis (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) Data ..................................